Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek szerintetek mi történn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek szerintetek mi történne ha hirtelen vonzóak lennétek?

Figyelt kérdés
Ha holnap reggel úgy kelnétek fel, hogy magasak, jóképűek vagytok. Hirtelen javítana a randizáson? Vagy a sok sikertelenség miatt már ez sem segítene annyira mélyen vagytok.

2023. szept. 12. 15:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%
Ha így lenne beosztanám ami adatott. Azaz minden estére más csajt osztanák be, hogy az ágyamat melegítse. Aztán akinek nem tetszik le is pippanthat
2023. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
10, szabad tudni, hogy mi történt 23 éves korodban, hogy így.. megcsúnyultál?
2023. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21%

Én Tinderről áthívnék a következő év alatt 50 nőt lakásra. Jó világ is lenne.


Ezenkívül megpróbálnék összehozni egy hármasozást is.

2023. szept. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
28%

Max. a korombeli, oreg noknek tetszenek, ha nem lennek melle gazdag. Akkor meg inkabb maradjak dagadt es rosszkepu :)



39F incel

2023. szept. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%
Semmi, lelkileg akkor is rotty lennék. A nem attraktív megjelenés csak egy része a problémának.
2023. szept. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

12-es: kopaszodás, brutális mértékben és tempóban. Szóval nem arról van szó, hogy csak ilyen "mikiegeresedés" hanem konkrétan mindenhol elkezdett ritkulni és most pár szál van csak a fejem tetjén meg elől...

Eszméletlen szarul áll, de tényleg hihetetlen fos az egész és ezen az se msegít ha teljesen leborotválom. A legtöbbeknek ez egészen korrekt megoldás nálam nem működik.

Aztán akkoriban volt pár rohamom, mint az epilepsziás roham, bár minden teszt negatív lett mégsi még gyógyszert is szedtem rá. Mondjuk szerencsére ez pár éve teljesen megszűnt, de akkoriban még ez is rombolta elég rendesen az életem, hogy nem tudtam mikor jön rám egy újabb...

Ugyannakkor kezdődtek a fogászati problémáim, úgy hogy előtte sohe nem volt gond a fogaimmal, hirtelen elkezdett az összes tönkremenni. De tényleg egyik pillanatról a másikra széttörtek, kilyukadtak mire eljutottam a fogorvoshoz már mindegy volt.

Szóval szerintem emiatt az arcom is valahogy megváltozott, az egész fejszerkezetem mintha torzult volna, nyilván mivel a hátsó fogaim jelentős része hiányzik.

Nem baj gondoltam, legalább a szakállam tudja ellensúlyozni az arcom deformáltságát és a kopaszságot... Hát erre pár éve foltokban elkezdett kifehéredni és ez is iszonyatosan szarul néz ki.

Leginkább azért mert mindez öregít, de brtuálisan. 29 évesen úgy nézek ki, mintha 45-50 lennék. De nem azok a menő 40-esek, hanem a tipikus, falusi kiskocsmában már délelőtt az asztalra borult emberek. Akik amúgy lehet szintén csak 30 évesek, de rohadt öregnek tűnnek.

Azt hiszem így azért nehéz lenne sikeresnek lenni.

2023. szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%

16, az szép.

Én azért körbenéznék nincs e valami radioaktív a környéken.

2023. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
27%

Semmi nem történne másképpen, mint eddig.

Ugyanis minden reggel úgy kelek fel, hogy magas, jóképű, kisportolt vagyok, sosem jelentett gondot a randizás, sosem voltam sikertelen, és sosem voltam mélyen.

Azt hiszem, ez a kérdés nem nem nekem szólt. De akkor miért válaszoltam? Talán azért, hogy önbizalmat adjak másoknak? Lehet...

2023. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
64%

"De akkor miért válaszoltam? Talán azért, hogy önbizalmat adjak másoknak?"

Dehogy másoknak. Csak a saját egodat fényezed. Talán azért mert ingatag az alapja? Talán...

2023. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
41%

"Ugyanis minden reggel úgy kelek fel, hogy magas, jóképű, kisportolt vagyok, sosem jelentett gondot a randizás, sosem voltam sikertelen, és sosem voltam mélyen."


Ha így lenne eszedbe sem jutna a gyakorkerdesek.hu Társkeresési problémák rovatába írogatni, hiszen minden napra jut egy új nő akivel foglalkozhatsz nem igaz?

2023. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!