Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a nem magas jövedelmükre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a nem magas jövedelmükre fogják a párkeresési kudarcaikat, azok mit gondolnak, mi történne, ha hirtelen sokat keresnének?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen jövedelmem sincs jelenleg. Ha lenne, akkor elutaznék mindenféle rendezvényre, szép helyekre. Minde lehetőségre igent mondanék, amiben eddig a pénz gátolt volna meg. Új helyeken azért sokkal könnyebben tudnék ismerkedni, mint itthon egyedül. :)
2017. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vennének nőket.
2017. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Bár nem párkeresési szempontból, hanem úgy általában, de megéltem ezt.


Pályakezdőként a létra legalján kezdtem, nagyon alacsony fizetéssel, viszont elég ambiciózus voltam, mára szinte mindenkit lehagytam, aki felettem kezdett.


A kezdob fizetésemnél azt gondoltam, hogy ha a dupkáját keresnék akkor én lennék az élet császára, mindenre telne. Aztán lassan megkerestem a dupláját, de nem lettem krőzus, gondoltam, ha egy 100-as meg jönne akkor tényleg minden gondom megoldódna.


Ma a többszörösét keresem az akkori kezdő pénzemnek, nem lettem az élet császára, viszont egy csomó olyan problémám megoldottam, ami valójában nem is anyagi kérdés volt, fele ennyi pénz mellett is megoldhattam volna.


Közben meg volt időszak amikor volt barátnőm, máskor nem, semmi koreláció nem volt azzal, hogy éppen mennyit kerestem.

2017. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Vennék egy jó autót - ugye a nők jó autó alatt a BMW, Mercedes, Audi márkákat értik - és az autóból megszólítanék szép csajokat.

Tuti, hogy sikeres lennék.

Minden szép nő bukik a jó autós pénzes pasikra, illetve csak azokra buknak.

2017. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Annál prosztóbb dolgot még nem láttam, mikor valaki ott gurul melletted és egy szaros BMW-ből ugat ki... Szánalmasak vagytok. Vegyetek inkább agyat...
2017. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pénzért vehető nők hadai lesik a jó partikat, golddigerség fogalom lett, puncs oldalakon ott az online kínálat, szóval mi sem egyszerűbb mint venni egy vagy több nőt. Minimum 10 ből 7 nő álma a fullos nyaralásos rongyrázós kitartott élet ,csak dolgozni ne kelljen az a fontos, és lehessen víritani a barinők előtt.
2017. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet oka a párkeresés kudarcának az alacsony kereset. Bár a pénztelenség inkább a tini koromban okozott problémát. Sajnos pont abban az időszakban, amikor biztonságot adott volna az ismerkedéshez, ha egy lányt el tudok vinni moziba, buliba, strandra, stb. Akkoriban még nem volt elterjedt a diákmunka, így elég gáz volt az a néhány év. Szerencsére egyetem alatt megváltoztak dolgok. Ugyan nem lettem gazdag, de mégis tudtam ismerkedni, és igen, azt hiszem a csóróságom miatt nem volt barátnőm a középiskolában, mert hiába volt a jó duma, egy tizenéves lánynak azért már vannak alap igényei a nevetgélésen, sétálgatáson túl. Ahogy felnőtt korban is kell egy alap egzisztencia, legalább a minimálbér felett néhány tizessel kell keresni, mert a közmunkásbér nem vonzó egy normális nőnek a családtervezéshez.
2017. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Golddiggerek...


ÁÁÁASSSÍÍÍTTT


majd ha látsz egyet szólj. Ez a legnagyobb útban legend, hogy mennyi ilyen csaj van. Elmondom: kevés.


Bár mióta megtudtam, az előző kommentből, hogy minimálbér felett egy tízes kell, hogy a nő családot tudjon tervezni, azóta másként látom a világot.



Bakker ezt a golddiggeséget csak azok tolják akiknek egy minimálbér plusz bármennyi már komoly pénz.

2017. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8nak elmondanám, hogy nem kevés család él úgy, hogy apu 130-140-et visz haza, és vásárlóértéken sosem keresett többet...ami tényleg néhány tízessel több, mint a minimál.
2017. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9nek mondanám, hogy aki 130-140et keres az piszkosul nem érintett a golddigger problémában, meg abban sem nagyon, hogy lehet e pénzzel csajozni vagy sem, mert ennyi zsetonnal a zsebben sok módon tud nőt felszedni, se pénzzel tuti nem
2017. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!