Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek szerintetek mi történn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek szerintetek mi történne ha hirtelen vonzóak lennétek?

Figyelt kérdés
Ha holnap reggel úgy kelnétek fel, hogy magasak, jóképűek vagytok. Hirtelen javítana a randizáson? Vagy a sok sikertelenség miatt már ez sem segítene annyira mélyen vagytok.

2023. szept. 12. 15:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
3%
Az vagyok.. de nehany noi fajtat szeretek szapulni.
2023. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
6%
17-es: nem hiszem, akkor másokat is érintene. De ilyen gyors és durva leépülést nem látok a környezetemben senkinél. Se közvetlen családtagok, se munkatársak, barátok, haverok. Szóval lehet engem mérgeztek meg egy kis plutóniummal.
2023. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

22, hallottám már a rádiumlányokról?

Kézzel festettek foszforeszkáló számlapokat drága órákra anno, amikor még nem tudták, hogy a rádium fuckin sugárzik. És az ecsetet úgy pödörték vékonyra, hogy lenyalták.

És lőn, kirohadtk a fogaik, meg mondjuk az állkapcsuk is, hajhullás stb... szóal innen jutott eszembe a sugárzás:D

bízom benne, hogy ez csak egy fekete fantazmagória és semmi ilyesmi bajod nincs, de na, "viccnek" elment:D

2023. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

#19

Egészséges önbizalmam van, az egóm nem szorul napi "ápolgatásra", nincsenek nagy (és megoldhatatlan) problémáim az életben, így pszichés defektusaim sincsenek, éppen ezért egy teljesen kiegyensúlyozott sportoló

srác vagyok.

Ha valami pszichés problémám lenne, azt hamarabb észrevenné a sportpszichológusom, mint te, egy ismeretlen valaki a gyakorin.

"Ingatag" alapokkal nem lehetnék sikeres és elégedett sem a sportban, sem a magánéletemben, sem azon belül a szexuális életemben.

Nálam ilyenekről szó sincs. És nálad?

2023. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

#20

A rovatba nem vagyok feliratkozva, csupán két hashtaget figyelek, és ezért jutottam el ide.

Jelenleg társkeresésre sincs okom, ugyanis élettársam van, akivel jól elvagyunk egymással (szinte) minden téren.

Van még egyéb személyeskedő kérdésed a magánéletemmel kapcsolatban?

2023. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
85%
Rohadtul kíváncsi lennék rá mennyivel kapnék ugyanazzal a viselkedésemmel más reakciót a környezetemtől. Szerintem eleve nyitottabb lenne a másik nem felém, hiszen pozitív első benyomást keltene a külsőm. Csúnyaként levegőnek néznek a legtöbben. Úgy meg nem lehet ismerkedni, hogy a másik fél látványosan nem akar tőled semmit, próbál a lehető legkevesebbet kommunikálni veled.
2023. szept. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26

Korrekt vágyak, korrektül megfogalmazva. Ment a zöld pipa

2023. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!