Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért akarnak férfiatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akarnak férfiatlan, béna csávókkal összehozni, mert én is az ő szintjükön vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig csak olyan férfiak közeledésének elfogadására biztatnak, akik csúnyák, nyomik, ordít róluk, hogy nőkhöz nem volt köze soha, esetlen, béna, nem ad magára semmilyen szinten. Ezt nem viccből mondják, ez komoly. Mindig a belső értékekkel jönnek, hogy Xy hogy tudna szeretni, és ha megszeretném a belsejét, akkor nem érdekelne a külseje. Mondják ezt a jóképű, helyes párjuk mellől, akikhez vonzódnak.


Oke, én nem vagyok olyan szép és csinos, mint ők, de azért nem vagyok az a kategória, aki olyanokkal van egy szinten, hogy annyi az ápoltság számára, hogy megmossa hetente a haját és semmit nem bír megtenni magáért (dagi, ápolatlan, gázul öltözködik, stb)


2023. okt. 10. 15:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha csak ők próbálkoznak és tényleg senki más, akkor ott valami gond csak lesz nálad is. Persze ha neked ez nem baj, akkor semmi gond, de a kérdés kicsit nem erről tesz tanúbizonyságot.
2023. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazi barátok ezek? Nem mondtad még, hogy akkor szedjék fel ők az illető pasit a jóképű párjuk helyett? Mert kapásból az jutott eszembe, hogy burkolt szándékuk passzívabban bántani, leépíteni az önbizalmad, esetleg gúnyolni. Vagy
2023. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen az ő szintjükön vagy,csak te máshogy vagy hülye.
2023. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rászorulva, hogy bárki is összehozzon valakivel. Ha akarsz, majd találsz magad mellé megfelelő párt.
2023. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, neked már bki jó
2023. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy rá vagyok szorulva, mert nem találok párt magamnak. Most kezdtem el dolgozni magamon, nulla eredménye van, nincs önbizalmam, elkezdtem edzeni és egészségesen étkezni, már van egy elfogadható alakom. Soha nem voltam dagadt, de semmi fenekem nem volt, most lapos hasam van, jó fenekem, combom és vádli.
2023. okt. 10. 15:22
 7/30 anonim ***** válasza:

6.


Most vagy trollkodsz és nem vicces, vagy csak hiszed magadról, hogy jól nézel ki.

2023. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

Látod, miközben tennél magadért, a barátaid szépen visszahúznak. Azt javaslom, hogy adj még időt magadnak, és felejtsd el ezt a kerítősdit.


Ha továbbra is ragaszkodsz ehhez, soha nem lesz önbizalmad. Én a saját kezembe venném a dolgaimat, de Te tudod.

2023. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igénytelen nem vagyok, teszek magamért, edzek, új ruháim is vannak. Ettől még nem leszek szép, de sokkal jobban nézek ki mint előtte voltam, és ez picit jó érzéssel tölt el. Tudom, hogy szép sose leszek, max plasztikai műtétekkel, vagy még azzal se. De azért annyira rossznak nem tartom magam, hogy egy pocakos, férfiatlan, igénytelen csávóval jöjjek össze, akihez nem tudok vonzódni.
2023. okt. 10. 15:29
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

9.


Akkor legyél egyedül, vagy próbálkozz TE annál, aki bejön. Ez miért nem opció?

2023. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!