Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért akarnak férfiatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akarnak férfiatlan, béna csávókkal összehozni, mert én is az ő szintjükön vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig csak olyan férfiak közeledésének elfogadására biztatnak, akik csúnyák, nyomik, ordít róluk, hogy nőkhöz nem volt köze soha, esetlen, béna, nem ad magára semmilyen szinten. Ezt nem viccből mondják, ez komoly. Mindig a belső értékekkel jönnek, hogy Xy hogy tudna szeretni, és ha megszeretném a belsejét, akkor nem érdekelne a külseje. Mondják ezt a jóképű, helyes párjuk mellől, akikhez vonzódnak.


Oke, én nem vagyok olyan szép és csinos, mint ők, de azért nem vagyok az a kategória, aki olyanokkal van egy szinten, hogy annyi az ápoltság számára, hogy megmossa hetente a haját és semmit nem bír megtenni magáért (dagi, ápolatlan, gázul öltözködik, stb)


2023. okt. 10. 15:05
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Igen, nem nézek ki olyan jól, mint ők. De azért igénytelen nem vagyok, hogy ilyenekkel kelljen leállni. Nem is jóképű pasira vágyok, nem arról van szó. De azért igénytelen, undorító csávó szintjén se vagyok.


Amúgy érdekelne, hogy hogyan kellene lejjebb adnom az igényeket. Hogyan kellene megszeretnem a zsírtömeget, a kék c-s adidas melegítő nadrágot a béna hasi tasival?

2023. okt. 10. 19:53
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj hát azt sehogy. Akkor gázabb mint hittem. Figyelj, akkor tartsd az öntuning tervedet, az lesz a helyes, és akkor ha beválik a barátnőid se akarnak ilyenekkel összehozni a jövőben téged. Sok sikert, minden irónia nélkül mondom ezt!
2023. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Amúgy #20 te nem érted. Hiába lennének oda értem, ha én nekem nem kellenek. Bár nekik mindegy lenne, csak lyuk legyen.

Értem, hogy nem lesz egy fullos pasinál se esélyem, felfogtam. De azért a tróger, "én jó fiú vagyok, nem csalnálak meg, mert nincs kivel" fiúktól magasabb szinten vagyok, még ha nehéz is elhinnetek. Elmegyek abba a qrva edzőterembe és nem siránkozok, teszek magamért és már el is kezdődött látszani az eredménye szépen lassan. Nekem is kényelmesebb lenne felvenni a régi kislányos pillangó mintás pólómat egy csúnya melegítővel, amit még az unokatesómtól kaptam, de mégis veszem a fáradtságot, hogy normálisan kiöltözzek, felöltözzek, a hajamra is odafigyelek, nem kis pénzem ment el csak arra is. Szóval alskulgatok. És nem tudnék egy ilyennel se leállni.

2023. okt. 10. 20:08
 24/30 anonim ***** válasza:

Nézd én nem ismerlek, nem én akartalak összeboronálni ennyire gáz arcokkal :) Hanem a barátnőid, és ebből indultam ki. Hogy talán objektívebben láthatnak valamit, főleg hogy többen is vannak. Egyébként értem én, és ennek a szellemében írtam a 20-as válaszomat is. Akkor viszont még nem tudtam róla hogy ennyire alacsony minőségű emberekkel akartak összehozni.

Amit utána írsz azt meg már láttam korábban említve tőled, azért írtam meg a 22es válaszom, és kívántam sok sikert hozzá. Szerintem is többet ér ha az ember a saját maga értékét növeli, mintha megalkudna vagy lentebb adná.

2023. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Jó, rendben. Köszönöm.

Egyébként nem vagyok elszállva magamtól, most mondhatom magamra először, hogy viszonylag rendben vagyok magammal, és reálisan látom magam, de már jobban érzem magam. És ezért is éreztem támadásnak a szavaidat, meg a többiekét is, az igényeim leépítésével kapcsolatban, mert már hova vigyem lejjebb? Ráadásul vonzalom szerint nem lehet lejjebb vinni.

2023. okt. 10. 20:21
 26/30 anonim ***** válasza:
Kérdező nagyon undorító a stílusod a kérdésben írt válaszaid kapcsán. Ha nem egy keveredett férfi troll vagy akkor nagyon szomorú.
2023. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
*megkeseredett
2023. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
94%

A kérdező egy ocsmány femcel lehet érzésem szerint de mégsem ítélem el a kérdése alapján.

Úgy látom hogy sem a barátnőinek, sem az itteni kommentelök többségének nincs igaza, mert ha olyan emberekkel próbálják összehozni akik számára visszataszítóak az MEGALÁZÓ

A kérdezőnk egy önérzetes emberi lény, és egyetlen ilyen lénytől sem várhatjuk hogy viselje büszkén a megalázást. Inkább szakadjon le a "barátaitól" és viselje a magányt méltósággal amíg esetleg el nem jönnek érte hisz nőből van. Mást tanácsolni nem lenne etikus

2023. okt. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Igazából ne várd a barátnőid segítségét párkeresésben. Láthatóan nem egyezik a véleményetek abban, hogy kivel kellene összejönnöd. Én azt javasolnám, hogy ismerkedj, jársz terembe, pl ott is. Vagy keress olyan közösséget, ahol van közös érdeklődési kör. Azt elhiszem, sőt, tudom, hogy nem kellemes az elutasítás, de ha a sült galambot várod, semmi nem fog történni, hiába lett kerek a feneked. Ismerkedj, légy nyitott, mutass érdeklődést, ha a helyzet adja, akkor flörtölj... Stb. De ez nem fog menni, ha azon keseregsz, hogy más nem oldja meg a párkeresési problémádat. Igen, sz-r, igen, küzdelmes. Sajnos elég sokaknak ilyen.
2023. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"le vagyok hordva minden k-nak, r-nak, vagy ha nem is fajul el odáig a dolog, akkor is megkapom a magamét, mert nem kellenek nekem."

Ki hord le, és miért hagyod? Kerüld azokat, akik nem becsülnek.

2023. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!