Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért akarnak férfiatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akarnak férfiatlan, béna csávókkal összehozni, mert én is az ő szintjükön vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig csak olyan férfiak közeledésének elfogadására biztatnak, akik csúnyák, nyomik, ordít róluk, hogy nőkhöz nem volt köze soha, esetlen, béna, nem ad magára semmilyen szinten. Ezt nem viccből mondják, ez komoly. Mindig a belső értékekkel jönnek, hogy Xy hogy tudna szeretni, és ha megszeretném a belsejét, akkor nem érdekelne a külseje. Mondják ezt a jóképű, helyes párjuk mellől, akikhez vonzódnak.


Oke, én nem vagyok olyan szép és csinos, mint ők, de azért nem vagyok az a kategória, aki olyanokkal van egy szinten, hogy annyi az ápoltság számára, hogy megmossa hetente a haját és semmit nem bír megtenni magáért (dagi, ápolatlan, gázul öltözködik, stb)


2023. okt. 10. 15:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, válaszra se méltatnak, vagy direkt nem veszik a jeleket, ignorálnak, stb. Így hagyom a dolgot, mert rohadt gáz, és többet nem fogom senkivel se megaláztatni magam. Ennyi.
2023. okt. 10. 15:32
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

11.


Ám legyen, ha neked ez így jó. Csak akkor miért a rinya?

2023. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%
Rossz a szemelyiseged. Jól járnak a pocakos pasik ha nem kell veled lenniük.
2023. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Kiscsillag, te magad írtad, hogy nem nézel ki olyan jól mint a barátnőid.


Ha állandóan a barátnőid pasijaihoz méred a hozzád közeledő férfiakat, akkor sosem lesz párod. Ezt meg kell értenie mindenkinek, hogy ez nem olyan mint egy autószalon, hogy pipálgatom az extrákat, hogy ilyen legyen, olyan legyen, aztán hopp, kész.


Ha csak eddig jutsz, hogy ki hogy néz ki, akkor sosem lesz senkid. Nyilván igénytelen emberrel ne legyél együtt, de ha most élből elutasítasz valakit, mert ő nem olyan mint a Mariska palija külsőre, akkor sokat ne remélj ezen a téren.


Vannak próbálkozók, kicsit juss túl ezen a ki hogy néz ki dolgon, nem kell egyből senkinek a farkába ugrani meg házassági szerződést írni, de például engedd meg neki is meg magadnak is, hogy megismerjétek egymást. Semmit nem veszítesz vele, mert legfeljebb kialakul belőle egy jó barátság, vagy ha nagyon nem megy akkor meg nem kontaktaltok tovább. De az is lehet, hogy valakivel nagyon jól kijöttök és megfog benne valami.


De ha te élből rávágod minden "nem olyan helyes mint a barátnőm pasija" emberre hogy nyomi meg férfiatlan, akkor várhatod itt a szőke herceget fehér lovon, csak nem fog eljönni.

2023. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Kiscsillag, barátkozzál te össze ilyen f.kalapokkal! Mert nem akarok tőlük többet, mint barátság, így le vagyok hordva minden k-nak, r-nak, vagy ha nem is fajul el odáig a dolog, akkor is megkapom a magamét, mert nem kellenek nekem.


A vonzalom meg továbbra is fontos, ezt hiába bagatelizálják el masok. Kiscsillag.

2023. okt. 10. 17:18
 16/30 anonim ***** válasza:
73%
Kezd kicsit troll érzete lenni a kérdezőnek.
2023. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező.Azt tudom mondani, amit egy hasonló helyzetben lévő férfinek is mondanék.

Ha te magadnak nem találsz senkit, aki megfelel, akkor keress tovább, vagy add lejjebb az igényeidet.

Ha már idáig süllyedtél, hogy mástól várod, hogy párt keressen neked, akkor fogadd el, hogy mások szerint az a te szinted, akiket ajánlgatnak neked.

Nyilván, ha te egy lúzer pasi lennél, aki csajozni sem tud, meg nem felel meg senki, akkor neked is a haverjaid Kasszás Erzsit ajánlgatnák, nem tartanának reálisnak neked Angelina Jolie-t.

Az ok, hogy neked Brad Pitt a haverod, és olyan nője van, de te nem vagy Brad Pitt, csak egy lúzer gyógyegér.Na, itt ugyanaz a helyzet, csak fordított nemekkel.

2023. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

15


Szóval ismeretlen embereket le f.szkalapozol, mert nem olyan helyesek mint a barátnőid pasijai. Értem.


Nos, nem is csoda hogy egyedül vagy. Igazából jól járnak azok, akik nem állnak le veled. Akik pedig elhordanak, nyilván jogosan teszik, hiszen ezen az oldalon is tisztán látszik a valós személyiséged :)


Ilyen hülyével én sem állnék le.


Szerezz egy macskát Mucika, kellenek a világra a megkeseredett macskás nők is :)

2023. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos automatikusan nem jönnek a jó pasik, hiába nézel ki jobban. A szerelmet, vonzalmat nem lehet erőltetni. Még mindig jobbnak találom a netet ismerkedésre, mint barátnők ajánlásait. Max. gyakorlásnak jó. Soha nem lett abból kapcsolat, aki nekem elsőre nem tetszett, akármilyen szép is a lelke.
2023. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehát jót akarnak neked! Te mondod hogy kevésbé nézel ki jól, mint a barátnőid. Tehát hozzád sem olyan pasik illenek mint akikkel ők vannak együtt, hanem kevésbé jók. Most gondolj bele, ha valami igazán jó pasival akarnának összeboronálni, annak mi lenne a vége? Lehet hogy egy kósza szexelés után otthagyna, mert ő meg barátnőnek jobbat képzelt el, testileg és lelkileg is. Szóval a barátnőid lehet pont ettől akarnak megkímélni. Azért próbálnak a szinteden lévő pasik felé terelni, mert tudják hogy ők téged tényleg tudnának szeretni, és nem ez lenne hogy otthagy meg lelép. Hanem tényleg jók lennétek együtt. Persze ez hogy neked ők nem tetszenek hanem olyanra vágysz mint a csinosabb barátnőid fullosabb pasijai, hát ez eléggé elrontja a dolgokat. Talán nem ártana újragondolni az igényeidet és a lehetőségeidet.
2023. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!