Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késői szűzként szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szűzként szerintetek inkább egy tapasztaltabb partnerrel érdemes belefogni vagy egy szintén tapasztalatlan illetővel ?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy érzem minden esetben csak rosszul jöhetek ki. Egy tapasztaltabb valószínűleg kiröhögne és elutasítana, de ha tegyük fel mégsem akkor kezdőként nem tudom produkálni azt amit ő elvárna és hasonlítgatna a korábbi partnereihez. Egy másik tapasztalatlannal meg az a baj, hogy szerintem ketten együtt sem tudunk jót összehozni korábbi tapasztalatok hiányában(de javítsatok ki ha rosszul látom).


Sajnos kilátástalannak és visszafordíthatatlannak látom a saját helyzetem ilyen szempontból.

26/f



2023. okt. 11. 00:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Van lehetőséged válogatni vagy miért kérded ezt?


Ha lesz egy párkapcsolatod, ahol szépen fokozatosan haladtok a dolgokkal, akkor hidd el a partneredet pont nem fogja érdekelni, hogy mennyire vagy tapasztalt. Senki sem ez alapján választ párt magának.

2023. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen. Olyannal kell, akit szeretsz, bízol benne, stb... ha csak túl akarsz esni rajta, akkor menj krvához, azért vannak.
2023. okt. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#1: Lehet nem pont jó módon fogalmaztam meg a kérdést mert úgy tűnik mintha választani kellene x és y között. Igazából senki nincsen kilátásban, csak elméleti jellegű a kérdés.


#2: Igazából nem az a cél, hogy csak túl legyek rajt és ki legyen pipálva a listán. A prosti az csak egy sima üzleti tranzakció, meg nem is hiszem hogy bármit tudnék kezdeni egy ilyen szinten mesterséges szituációban. Mindenféleképpen kulturált körülmények között, kölcsönös vonzalommal képzelném el. Hogy egy kaland vagy párkapcsolat keretein belül az más kérdés. Meg az is, hogy milyen lenne egy ideális jelölt.

2023. okt. 11. 02:26
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul látod. Nem a tapasztalat számít, sőt sok esetben káros, mert valami előző ribi rászoktatta a pasit hülyeségekre. Nyugodtan, kezdővel, vagy tapasztalttal is, kb minden jobban számít mint a tapasztalat.
2023. okt. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Lefőtt neked a cappuccino. Hagyd az egészet a fenébe. Egyedül is boldog lehet az ember > szex nélkül.
2023. okt. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Prosti gondolom téged szolgál ki, de ettől még nem fogod tudni, egy nő mit akar. Mindegyik mást, biztos. Nem tudom, nővel még nem voltam 😃

Szerintem lényeg, hogy mindketten tudjátok, mit szerettek, és úgyis kiderül, hogy a másik mit. Azért olvasgass a témában.

2023. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Ha lesz kapcsolatod és nem akarsz nagy korkülönbséget, akkor tuti, hogy tapasztalt lesz, 20 év fölött mindegyik normális lánynak már volt barátja :D
2023. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%
Ez a kerdes mivel visz elorebb? Szoktal azon filozni, hogy hogyan fogod razni a pezsgot, amikor megnyered a monacoi futamot?
2023. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tapasztalat számít, hanem a kölcsönös vonzalom, tisztelet.


Önbizalom hiányoddal viszont érdemes kezdened valamit, mert sose lesz barátnőd! Légy végre férfi és ne kifogásokat, problémákat keress, hanem kezdj aktívan tenni a megoldásért!


Semmivel se rosszabb, ha olyan tapasztalt nővel veszíted el, akihez vonzódsz és szeret, mintha tapasztalatlan nővel tennéd mindezt, aki szintén vonzódik hozzád és szeret.

2023. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal, akivel szeretitek egymást, és akivel elfogadjátok egymást olyannak, amilyen. Hogy aztán a másik még szűz-e, vagy sem, az lényegtelen.

Én egy tizessel idősebb voltam nálad, amikor elveszítettem. Ő szintén szűz volt, és nem mellékesen azóta is a barátnőm. De ha nem lett volna az, akkor sem álltam volna hozzá máshogy.

2023. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!