Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak egyszerűen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egyszerűen miért nem kezdeményeznek a nőknél?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy minden szembejövőnél be kell próbálkozni.

De ha már elindult egy közeledés, barátkozás, folyton ott legyeskednek egy nő körül, beszélgetni szeretnének, akkor miért nem??


2023. okt. 12. 10:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
42%
Mert ha nem tetszek a kiszemelt nőnek akkor a legudvariasabb közeledésemre is minimum megkapom a “debil zaklató” jelzőt. Kinek van kedve ehhez?
2023. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
Én már elengedtem a dolgot, ahányszor próbálkoztam mindig elutasítottak, őszintén beleuntam. Amúgy sem tudnék megfelelni a mostani elvárásoknak sajnos, szóval inkább nem erőltetem, ami nem megy. 38f
2023. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén van aki elfogad hátrányos helyzetű?

Tudom, hogy ez nem többség, de én pl ezért nem szólítok le nőket.

2023. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%

1, Sohasem tudni, hogy van-e éppen kapcsolata a nőnek, de általában, ha beindulna az ismeredés, akkor épp tuti lenne;

2, Általában ma már sok a használt ember: azaz nem 1-, hanem alaphangon min. 3 "szupcsi kapcsi"-ja volt már az egyednek.

Így kösz, de nem kérek belőle. (F!)

2023. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Mikor? Reggeltől estig dolgozom, hétvégente házimunka, ennyi.
2023. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a #15-höz. Nincs alkalom kezdeményezésre, a nők sehol sincsenek. Én egyedüli nőt, akinél lehetne, majdhogynem sosem látok. Voltam már uszodában, három különböző csoportos edzésen különböző helyszíneken, színházban, moziban, de korombeli nő jóformán nincs, aki meg akad, az meg csőlátású: nem forog a szeme, amiből tudnám, hogy esetleg ő is ismerkedne (pedig en a külsőmmel abszolút elégedett vagyok), ha meg vége a dolognak, egyből megy is haza. Mostanában parkban szoktam futni, sok sok alkalom után láttam egy velem egykorú nőt szinten futni a sok sok kisgyerek meg anyuka mellett. Végzett a futással, majd egyből szállt be az autóba és ment haza. Így hogy? :D
2023. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 MolotovPunk ***** válasza:
81%
Mert jelenleg 36 évesen már nem az a legfontosabb az életemben, hogy legyen megint barátnőm és akkor majd biztos nagyon boldog pasi leszek, semmi sem garancia manapság. Továbbá életem során voltak olyan barátnőim, ahol nem nagyon kellett tepernem, tehát kezdeményeznem, mert inkább ők kezdeményeztek, mivel tetszettem nekik. Nem hódítok senkit sem, nem érdekel mennyire csinos a nő, ha nem érdeklődik felőlem semmit sem és számomra unalmas. Hódítson nőt az, akinek van erre ideje és kedve, ha tetszek igazán egy nőnek, akkor úgy is ad jelet, hogy összejönne velem!
2023. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17. Jó de milyen jelet kell akkor adni?
2023. okt. 13. 00:25
 19/28 MolotovPunk ***** válasza:
100%
18/ A flörtölés, viccelődés, és érdeklődés éppen elég jel arra szerintem!
2023. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert nincs értelme. Esélytelen a dolog.

Tudom, hogy nem felelek meg úgy általánosságban a nők elvárásainak, nem nézek ki elég jól (semennyire), nincs kiváló anyagi hátterem és nincsenek olyan szociális készségeim, hogy ezzel tudnám kompenzálni az előbbi hiányosságaim.

2. Nincs is igazából potenciálisan senki a környezetemben akinél egyáltalán kezdeményezhetnék. A saját generációm már nem él itt vagy ha igen, akkor családosként, gyerekkel, férjjel. A fiatalabbaknak már öreg vagyok (amúgy is ideősebbnek tűnök a koromnál), az idősebbek meg nem igazán az eseteim. Szóval nem akarok 40+-os elvált, gyerekes anyukákkal ismerkedni, mert nem látom értelmét a dolognak.

3. Nem tudom hogyan kell ismerkedni, kezdeményezni. Anno fiatalabb koromban megpróbáltam, de legtöbbször szerintem csak barátkozásnak vették a dolgot, és a legtöbb csaj úgy tekintett rám mint egy segítőkész, normális srác akinek úgymond nincs "szexuális kisugárzása".

4. Eléggé introvertált, visszahúzódó ember vagyok, sokszor eléggé antiszociális is. Többnyire olyan dolgok érdeklnek, hogy nincs közös érdeklődési köröm egyetlen lánnyal sem, sokszor túl elvont is vagyok, így nem igazán akarok próbálkozni senkinél sem.

5. Korábban úgy volt kapcsolatom, hogy a csaj kezdeményezett nálam, kvázi ő szedett össze. De erre már nem sok esély van, mert már nem nézek ki egyáltalán jól és nem is vagyok olyan közegben, hogy ez megtörténhetne ismét.

2 éve még volt egy lány aki kezdeményezett nálam, próbáltam továbbvinni a dolgot, de igazából csak szórakozott velem, nagyon durván megalázott és gyakorlatilag elküldött a pitsába minden haverom előtt.

6. Alapvetően nem nagyon érdekletek a nők, soha nem volt bennem olyan igazi vágy, hogy "áááá most nekem az XY csaj mindenképpen kell".

7. Az exemmel való szakítás mély nyomot hagyott bennem és nem is igazán sikerült soha túltennem magam rajta. Főleg, hogy az elmúlt években eléggé kielemeztem az egész kapcsoaltunkat és számomra óriási csalódás volt a legtöbb a dolog, szóval nem látom értelmét újra próbálkozni.

8. Nincs kedvem elkezdeni ismét az értelmetlen "ismerkedést", a másik győzködését arról, hogy "hú velem milyen jól járna". Nem akarom eljátszani, hogy én vagyok a tökéletes pasi, a nagymenő, hogy majd velem minden milyen faßa lesz stb.

Mert sajnos a "légy önmagad" rohadtul nem működik, leginkább szerepeket kell játszani.

9. Nem szeretnék önként megalázó helyzetekbe kerülni, nem akarok potenciális balhét, ha mondjuk pasija van a csajnak stb.

10. Komoly kapcsolatra, családalapításra vágytam világ életemben, de már nem hiszek ebben a dologban, az alkalmi kapcsolatok meg nem hoznak lázba. Egyszer kipróbáltam, nem okozott örömet számomra.

2023. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!