Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak egyszerűen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egyszerűen miért nem kezdeményeznek a nőknél?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy minden szembejövőnél be kell próbálkozni.

De ha már elindult egy közeledés, barátkozás, folyton ott legyeskednek egy nő körül, beszélgetni szeretnének, akkor miért nem??


2023. okt. 12. 10:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%
Uhh, olyan szinten beteg ez az osszefoglalo, hogy egy komplett orvosi teamet lekotne evekre. Azert azt tudod, hogy csunyan felre vagy kalibralva, elmerultel egy sajat magad keszitett irracionalis buborekban? Betegsegtudatod megvan?
2023. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Én személy szerint ráuntam.

Nem találtam az én bolygómon élőt.

2023. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem kezdeményezünk mert nincs értelme. A nők nem tudnak mit kezdeni vele. Ők csak azzal tudnak mit kezdeni ha már ismerik a pasit vagy már foglalt a pasi. Na azokkal jól elvannak.


De idegen férfiként esélytelen. Minimális bizalom sincs meg bennük, ha top Giga-Mega-Chad vagy, esetleg akkor érdemes, akkor is csak ha komoly pénzügyi háttérrel rendelkezik az illető.


37F incel

2023. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
A 21. században élünk, egyenlőség van már sok tekintetben. Hol az egyik fél bénázgatósabb, bizonytalanabb, félénkebb, hol a másik. Amelyik nő nagyon akar valamit egy férfitől, az nem ragaszkodik az olyan avítt állatságokhoz, mint hogy feltétlenül a férfiaknak kell direktben kezdeményezniük.
2023. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%

24-es írja jól: a nők ( nem a 13 éves kislányok ), simán kezdeményeznek férfiaknál, egyértelmű jeleket adnak.


A többi meg esélytelen, majd akkor lesznek kapósak ha a nő elhízott, van 4 gyereke, elvált, stb!

2023. okt. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha abból indulok ki ami velem történt, akkor talán érthetővé válik. Megvolt a vonzalom, a jelek, de a közeledésemre megijedt. Mit kellett volna tennem? Ha lerohanom, csak rosszabb lesz, sajnos introvertált csajok esetében nehéz kiigazodni. Erről is kellene beszélni akár név nélkül, mivel van rá reális esély, hogy valakik emiatt nem jönnek össze, pedig akár boldogok is lehetnének.
2023. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 VincentLaw ***** válasza:
63%
Én mindig kezdeményezek (még), az más kérdés, hogy többségében nem kapok választ. Személyesen meg szinte mindig az a válasz, hogy "Van barátom". De már én is érzem magamon, hogy már kezdeményezni sincs kedvem időnként, mert minek, felesleges a tapasztalataim alapján.
2023. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges kezdeményezni a nők nem szeretik ha idegen férfi próbálkozik, kivéve ha GigaChad, az meg nyilván nem fogja magát égetni cold approach-csal.
2023. okt. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!