Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó téma + SZÉP nők - Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó téma + SZÉP nők - Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Minden haverom és a saját szüleim is azt igazolják vissza, hogy a nőknek nagyon is számít, hogy milyen autója van a férfinak. Egy bizonyos szint alatt egyszerűen nem állnának le a férfival és kész. Minél jobb nőről van szó, annál inkább igaz.

Ha viszont itt az oldalon ír kii ilyen témájú kérdést az ember, akkor mindig megjelenik csomó nő, aki azt állítja, hogy neki nem számít, sőt, olyanok is, akik habzó szájjal támadnak, hogy mit képzel az illető, lúzer, incel, mekkora gáz hogy kocsival akar csajozni, stb.

Ezekkel a nőkkel mi a helyzet? Álszentek? Hazudnak? Vagy lehet mögötte az, hogy nem túl szép, nem túl igényes nők? Mondjuk nem túl szép, és tudja, hogy nem válogathat, ezért beül a 15-20 éves, leharcolt autóba, mert tudja, hogy nem jut neki igényesebb, tanultabb, pénzesebb pasi? Vagy igénytelen magára is, ezért tényleg nem érdekli az autó?

Nekem irreális, groteszk és nevetséges belegondolni, hogy egy csinos, vékony, jól öltözött, drága parfümben illatozó, harisnyás magassarkús csaj fogja magát és beül egy 10 éves Suzukiba vagy egy 20 éves Fordba. :D Miért pont a kocsira és a csávójára lenne igénytelen egy ilyen nő? Mi a magyarázat (már ha van ilyen)?



2023. okt. 13. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Töröltetheted még 10x, akkor is leírom, hogy a 9-es is egy ősbunkó, nem jobb a kérdezőnél.

Irigy vagy netán a szebb nőkre?

2023. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
25 éves Ford kocsim van, és van egy vékony csinos csajom:) Hogy is van ez?😂
2023. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#1


10/10!

Nagyon szép válasz! 👏

2023. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#8


Valóban? A nagyon fullos nők nem túráznak, nem járnak futni, maratonokra?

Érdekes, mert én mindkettőre járok (korábban túra, biciklitúra), futóversenyekre többször, és ez a sportág tele van fullos, értelmes és diplomás, nagyon fitt és tökéletes alakú csajokkal.

Te, akiket felsoroltál a listádban, pont kizárja az intelligens nőket. Értelmes, intelligens, diplomás nők közül igenis rengetegen járnak futni, túrázni, bringázni. Te gondolom a feltöltött szájú, agyonsminkelt műnőkre gondoltál, legalábbis a lista alapján nekem eléggé ez jön át.

2023. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

De sok túrázós, futós vlogger nőt is találhatsz a neten. Legutóbb is linkelt valaki egyet (nevét elfelejtettem), de álljon itt neked egy másik fullos futó csaj. Ha számodra ez nem egy fullos nő, akkor tényleg nem tudom, milyen fajta nőkre gondolsz:


[link]

2023. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ilyen típusokra írtam a 14-es kommentben, hogy márpedig ilyenek közül rengetegen túráznak, futnak, épp azért néznek így ki.
2023. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15

ez a link sportszerűtlen. Infarktust kapok. XD

2023. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

"Na tehát akkor végre elismered, hogy amikor az incelek a "nők"-ről beszélnek, akkor valójában nem a nőkről beszélnek, hanem csak a nők egy csoportjáról, aki "csinos, vékony, jól öltözött, drága parfümben illatozó, harisnyás magassarkús csaj"?"



Nekem a cargo gatyas, tornacipos, hoodie-s csajok a zsanerem, mert a harisnyat es a magassarkut oregesnek tartom. De amugy a ferfiak izlese nem uniformizalt, mi nem ti vagyunk!



39F incel

2023. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Aki az 1. képen van, mitől ronda testű? :D
2023. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

33 éves férfi vagyok, SOHA az életben nem kerestem szarul, a jelenlegi fizetésem is bőven 1m+, egy 2 éves Audival járok, még sincs senkim.



Azért mert sikertelen vagy a nőknél, az nem azért van mert nem keresel jól és nincs jó autód, hanem azért van, mert böszme vagy. Jó autóval is böszme lennél. Ez valójában ilyen egyszerű.


Nekem is azért nincs barátnőm, mert nem nézek ki jól. Ez egy tény. De ez nem a nők hibája. Te a nőket hibáztatod azért, mert böszme vagy az életben, és találtál egy indokot, hogy biztos azért, mert neked nincs jó autód vagy éppen nem keresel jól. Pedig semmi köze nincs hozzá.

2023. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!