Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedtem egy nővel, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy nővel, akinek egy héttel később más is elkezdett udvarolni. Akkor leállított, hogy ennyit akar többet nem. Vagyis barátságot. Aztán a másikkal rosszul alakult és velem akart lenni. Elküldtem. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Egy régebbi barátnőm hozott össze minket, és nem is volt gond az első héten. Nyolc évvel idősebb a nő, de nem volt semmi gond. Pont utánam egy másik pasi is udvarolni kezdett neki, fiatalabb volt nálam kb6-7 évvel, meg sportosabb is volt. Ekkor a nő mondta, hogy nem akar olyannal lenni, akivel a barátnője is együtt volt. De aki összeismertetett az elmondta, hogy jobban vonzódik a másikhoz. Ez érthető szerintem ha a fiatalabb jobban kinéző partnert választjuk. Persze zavart, de megértettem. Aztán amikor az első akcióra sor került, ott szakítottak is. Ezek után akart találkozni újra velem. Mondtam, hogy a barátnőjével volt kapcsolatom régebben( erre hivatkozott, hogy miért nem randizunk tovább). Azt újra gondolta, nem zavarja. Akkor mondtam, hogy nem akarom abba a helyzetbe kényszeríteni, hogy kénytelen legyen beérni velem, holott más férfire vágyik. Erre megsértődött, pedig ezek szerint újra elküldene, amúgy meg a felszínes nőkre én sem vagyok vevő.

#Felszínes?
2023. okt. 13. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2023. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ló... jó a szamár elven él...

Jól tetted, nem érdemel meg.

2023. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted!
2023. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted. De az egódat félretéve most így jobban érzed magad?
2023. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért van ez a helyzet? Volt, hogy nekem is lehetőségem volt választani, és választottam. Ha nem jött össze, akkor nem mentem a másikhoz, nem lett volna hozzá pofám. Teljesen jogosan küldött volna el a pitshába. De ezek után rám sértődik meg. Miért nem a fiatal sràcra, aki állítólag 2 perc alatt ürített, felöltözött, és otthagyta?
2023. okt. 13. 15:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Zavart a helyzet ezt nem is titkolom. Viszont teljesen megértem, valószínű mindenki a jobbnak tűnő jelöltet választaná. Nem is érzem jobban magam, próbáltam elég udvarias lenni. Inkàbb az van, hogy nem értem miért velem van baja.
2023. okt. 13. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Gondolom, sorban állnak nálad a nők, úgyhogy hajrá.
2023. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem állnak sorban a nők, de ha összejönnénk, és jön egy újabb fiatalabb jóképűbb pasi, akkor jó eséllyel újra dobva lennék. Fontosabbnak tűnik a nő számára a külsőség.
2023. okt. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!