Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már sosem volt változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már sosem volt változni, hogy csak a férfiak felső 10%-ának jut a nők 90%-a?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 20:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyobb bajnak érzem, hogy a világ javainak 99%-át az emberiség kb. 3%-a birtokolja. De hát kinek mi a fontos.
2023. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát abban nem fog változni, hogy eddig se így volt. Mert a legtöbb alkalommal amikor egy nő férjhez megy, akkor egy férfi is megnősül, ebből kiindulva már bizonyított hogy hülyeség amit írsz.
2023. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 shortcel165 ***** válasza:
10%

Ez így van.


Minden nő a magas, jóképű álompasit várja.

2023. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%

2.


Vajon mennyire változna ez, ha legális volna a többekkel való házasságok lehetősége? Az itteni kérdezők alapján az lenne, hogy néhányan sejk méretű háremet tartanának :D

2023. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
#4 szerencsére ezt (is) lehet(ne) statokkal cáfolni
2023. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Most sem így van. Idióta
2023. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos ez nem így van, pedig így KELLENE lennie.Sokkal normálisabb világban élnénk.
2023. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

#4 Hidd el hogy a nők többsége nem szeretne háremben élni. Ahol ez van, ott a nőknek semmilyen joguk sincs, a sejk, vagy szultán, vagy akármi egyszerűen megveszi, vagy ajándékba kapja őket. De ahol 4 feleség lehet ott se szólhat bele a lány.


És igen, amit kérdező mond az pont emiatt teljes hülyeség, hiszen egy nő egy férfivel házasodik, vagy lép élettarsi kapcsolatba, és a nők nem 10 %-a van ilyen kapcsolatban, vagyis a pasiknak sem a 10 %.

Inkább az van hogy a senkinek se kellő, vagy ismerkedni abszolút nem tudó, nem merő pasik kb 70 %-a itt sír ezen az oldalon ..

2023. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

#8


Én a #7 vagyok.Én arra gondoltam, hogy SAJNOS nagyon sok olyan hülye lúzer jut nőhöz (értsd:szaporodik) akinek naaagyon nem lenne szabad.Túl sokan...Mindez azért, mert sok nő sajnos ezekkel is megelégszik.Mi ennek az eredménye?Sok rossz vérvonalú, degenerált gyerek, széthullott családok, mert a "férfi" képtelen családfőként viselkedni, jön a válás, mert a nőnek úgy is könnyebb egyedül, mint a tehetetlen lúzerrel.Nem biztos, hogy annyival jobb ez, hogy akárki szaporodhat.

2023. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
#8 Amiről te írsz, azokban a kultúrákban, ahol többnejűség van, ott minden feleséget magas színvonalon el kell látni.A lúzereknek, a csóringereknek ott sem lehet 4-5 felesége, csak amennyit képes eltartani.Ha ez 0, akkor annyi.
2023. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!