Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer Budapest elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer Budapest elvileg egy nagy város (ahogy mi hisszük), akkor miért ilyen elképesztően gyér a kínálat nőkből pl. társkeresőn?

Figyelt kérdés

Úgy értem pl. párom.hu-n rászűrtem az aktív, 20-35 közötti, fényképpel rendelkező, gyerekkel nem rendelkező női társkeresőkre, 200 találat.. aztán tovább szűrtem arra hogy max 70 kiló, tehát ne legyen dagadt... 50 találat... és azok nagy része még mindig ronda!

Elképesztő, hogy mi mekkora egy "világváros"-nak hisszük Budapestet, holott egy kis romkocsma turizmuson kívül semmi sincs már itt. Ami megjegyzem szinte kivétel nélkül férfi turistákat vonz.

Itt a férfiaknak szinte lehetetlen társat találni, pedig azért nem falu basszus. Egyik ismerősöm itthon egyetlenegy randit nem tudott összehozni kb. 30 éves koráig. Nem emiatt költözött ki, hanem mert kint kapott egy sokkal jobb munkalehetőséget, egy német nagyvárosban. Most 3-4 hetente hozza össze a randikat ingyenes társkeresőről, úgy hogy még csak angolul beszél, németül csak tanulgat.

Ez az ismerősöm egyébként többszörös incel (shortcel és facecel is). De még neki is rengeteg randi jön össze egy Nyugati nagyvárosban. Igaz azoknak a zöme szintén bevándorló nő, de NŐ. Itt meg mondom egész Budapest és 30 km-es körzetében 50 darab nő van aki nem dagadt és társat keres, akik közük szinte mind ronda. Nem szégyen ez egy "világváros"-ban? Milyen világváros ez? Férfi város?


2023. nov. 3. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
És ezek a nők vannak meggyőződve, hogy főnyeremények. Sem megjelenésben, sem természetben nem azok!
2023. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

A parom.hu-t nem hasznaljak a bevandorlo nok. Probalj vmi angol nyelvu oldalt.



39F incel

2023. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Na, vajon miért szerinted? Ugye ez csak egy költői kérdés? Nem dagadt (hanem sovány), ronda nőként írok. Egy jó alakú, szép arcú nő, pláne Budapesten egyszerűen nem szorul társkereső-használatra, vannak lehetőségei élőben bőségesen. Online ismerkedni szar, ezt most már lassan 1,5 év tapasztalata is mondatja velem, csak egy jobb híján kényszermegoldás, egy jó nőnek mégis mi szüksége lenne rá, ráadásul a fővárosban, ahol a felhozatal élőben is nagy mennyiségű és sokszínű?
2023. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor egy német nagyvárosban miért szorulnak rá a nők, hogy egy bevándorló short- és facecel pasival randizzanak futó szalagon egymás után? Ott miért?
2023. nov. 3. 10:18
 5/11 Laylah ***** válasza:
89%
Nem értek a társkeresőkhöz, de szerintem ha nincs megadva a súlya az illetőnek, akkor a szűrő őt is kiszűri. Csak egy tipp.
2023. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

A parom.hu itthon sztem a top 5 legnépszerűbb app-ba se tartozik bele, nyilván egy kevés felhasználós appal megxopatod magad, főleg randiappok terén ahol eleve mindig kb kétszer annyi a férfi. (Tinder, Badoo, Bumble,OkCupid,Elittars sztem mind népszerűbbek)


Nyilvan a haverod sem az EinbisschenMatch.de-t (gondolom nincs ilyen csak kitaláltam vmit) használja a hetente összehozott randikhoz.

2023. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Élőben van kínálat szép nőkből csak éppen a magadfajtákkal szóba se állnak.
2023. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Messziről jött ember azt mond, amit akar. 😉
2023. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Nyilvan a haverod sem az EinbisschenMatch.de-t (gondolom nincs ilyen csak kitaláltam vmit) használja a hetente összehozott randikhoz."


Pedig elvileg ráadásul valami ingyenes társkeresőt használ. Ami furcsa, mivel ingyen lóf*szt se kapsz férfiként magyar társkeresőkön. Igaz, fizetős társkeresőkön sem, de ingyenesen még írni sem írhatsz a kutyának sem.

2023. nov. 3. 13:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Ott a Facebook társkeresô, például. Ingyenes. Mi a baj vele?
2023. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!