Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válogatnak annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válogatnak annyira a 30-35 közötti nők? Jönnek teljesen korrekt normális jelentkezők 30-45 közötti teljesen jó megjelenésű igényes férfiak, komoly kapcsolat céljából és mégis úgy tűnik senki se elég jó. Miért?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
86%
Mert a 30-35 éves nő azért még nem annyira öreg, hogy ne válogasson.
2023. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 Derjaderja ***** válasza:
84%

Szerintem a nők többsége romantikusabban áll ehhez. Szükségük van szerelemre, arra az élményre hogy valaki jön és jó értelemben lángra lobbantja a világát. Gyakran ezt a "csak ő és senki mas" érzést igénylik.


A férfiak sokkal hajlamosabbak lépcsőzetesen megkedvelni valakit, élmények randizni, elég ha szimpatikus, helyes a nő, majd megjön az érzés stb.


Legalábbis én olyan vagyok mint amit fent írtam. Tíz évig kerestem társat és az ilyen elrendezett randik mindig kudarcok voltak, mert ha már addigra nem vagyok szerelmes akkor én pl nem tudnám elviselni hogy csak a kezemet is megfogja valaki.


Ebben a keretben én nem tudom értelmezni a válogatás fogalmát sem a paramétereket, mert nagyjából két eset van. Az egyik hogy azzal vagyok akibe szerelmes vagyok és akiről elhiszem hogy ő a sorsom. A másik hogy egy számomra közömbös, idegen ember csókolgat ilyesmi és az nem élet, abból csak elvágyik az ember. Nekem volt ilyen fiatalkori próbálkozásom, amúgy paramétereiben visszanézve "menő"nek számító emberrel, és egy kínlódás volt tényleg, minden nap úgy éreztem hogy nem az én életemet elem és nem akarok ott lenni ahol vagyok.

2023. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

1-es senki nem mondta hogy öreg lenne, sőt egy nő lehet fiatalos 40-50 között is ( gyönyörű 40-es nőket látok ), viszont a kérdés azért valid.


Tegyük fel szeretnének maguk mellé valakit ( mert olyan nőkről beszélek ) akik ismerkednek/társkeresnek/pártkeresnek akkor mégis csak felmerül a kérdés hogy tényleg ennyire nem felel meg senki ?


Ez egy tévhit hogy a 30-35 közötti jó megjelenésű nőknél annyira gáz pasik próbálkoznának. Biztos van ilyen is de általában azok keresik meg őket akik úgy érzik van közös, van hasonlóság stb.! Tényleg ennyire nem tudunk megfelelni nekik?


Vagy a korral van a gond és fiatalabbat/idősebbet keresnek?


Én 37F vagyok...

2023. nov. 15. 08:38
 4/61 anonim ***** válasza:
94%
Vagy rossz helyen keresgélsz. Egyébként simán ismerek olyanokat akik ennyi idősen már mindegy, csak valaki vegyen el meg legyen gyerek, mert ketyeg az óra, aztán meg általában gyorsan válás is lesz a vége. Tényleg ezt akarod? Amúgy 37 évesen eddig még nem volt komoly kapcsolatod?
2023. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
15%
Tudod, étterem, utazások, programok, dicsekvésre okot adó pasi, sárm, egzisztencia.
2023. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
72%

Nem válogatnak, hanem a legszimpatikusabbal kezdenek ismerkedni. Ahelyett, hogy több vasat tartanának a tűzben csak eggyel foglalkoznak.


Ha úgy érzed, hogy téged nem választanak, attól az még nem válogatás.

2023. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, mégis miért ne válogathatnának? Magánügyük, hogy mit várnak el és kit utasítanak vissza, pont mint mindenki másnak.

Ha olyan férfi próbálkozik náluk, aki nem vonzó (és nem csak külsőt értek alatta) számukra, miért kéne velük összejönniük? Mert 30-35 közöttiek? Ez pont nem az a kor, amikor egy nő ne találhatna társat.

Egyébként attól, hogy szerinted azok a jelentkezők teljesen korrektek, normálisak és jó megjelenésűek, még nem jelenti azt, hogy valóban azok is! Se azt, hogy az adott nő is így gondolná. Ebből a szempontból kicsit sem lényeges, hogy te mit gondolsz arról a férfiról, mert nem neked, hanem a nőnek kell tetszenie.

2023. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
86%
Sehány éves kor nem ok arra, hogy valaki ne válogasson. Attól még, hogy mindkét fél jól néz ki, normális, értelmes, igényes, korban stimm, komoly kapcsolatot keres, az tök nem jelenti azt, hogy össze is illenek, mint pár. Pl totál eltérõ világnézet, más életritmus, nagyon különbözõ érdeklõdés, más mûveltségi szint, más humor, nem passzoló életcélok, nagyon más személyiség, stb
2023. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a korban azért már valószínűleg túl vannak 1-2 komoly kapcsolaton, már jobban ismerik magukat, tudják mit akarnak. Ha látják, hogy nem fog működni, már nem pazarolják az idejüket. Az, hogy valaki normális meg igényes még nem jelent semmit. Ha nem passzol a személyiségük, életmódjuk, világnézetük, a jövőbeli terveik, nem fog működni hosszútávon a kapcsolat.
2023. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a korral az ember tudatosabb (nemtől függetlenül). Letisztul mit szeretne, mit vár el és jóval könnyebben pöccinti ki a sorból azokat, akik ennek a képnek nem felelnek meg. Persze vannak, akik magasra teszik a lécet és ezáltal valószínű egyedül is öregednek meg, de miért ne lehetne ez mindenkinek egyéni döntése?
2023. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!