Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válogatnak annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válogatnak annyira a 30-35 közötti nők? Jönnek teljesen korrekt normális jelentkezők 30-45 közötti teljesen jó megjelenésű igényes férfiak, komoly kapcsolat céljából és mégis úgy tűnik senki se elég jó. Miért?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
82%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1246..

Elég megnézni itt is a stílusát, főleg mikor "pinások"-ként hivatkozik a nőkre. És az ilyen pislog, hogy miért nem kell a kutyának se.

2023. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim válasza:
43%
23-as, hidd el, hogy egy jólkinéző 34-45 éves nőre úgy repülnek rá a férfiak ,akik 35-55 között vannak, hogy válogathat kedvére .
2023. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 Grizesteszta ***** válasza:
100%

#37: 'Találkozó viszont kevés jön össze mert általában nálam jóval csúnyább nők akarnak velem ismerkedni akik kövérek is mellé sokszor valacsonyak vagy öregek.' Nos, tehát a kor, az egyedülálló és a pesti mellé bejött az, hogy legalább olyan szép legyen, mint Te, ne legyen kövér és ne legyen alacsony. Egyre inkább arra felé haladsz, hogy van egy ideális sablonod, abba akarod belepasszítani a nőt- vagy belefér vagy nem.


Én pl alacsony vagyok, a párom magas. Kit zavar? Én élvezem, hogy elveszhetek az ölelésében, ő meg szereti, hogy fölém hajolva, hátulról is meg tud puszilni, mert 'átér'. Picit túlsúlyos: én főzök, már fogy. Vannak különélő, de 'apás hétvégére' járó gyerekei- ha van kedvem, együtt csinálunk programot mindannyian, ha nincs, akkor ők külön... Rugalmasság:):):)

2023. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!

Én nem tettem fel magasra a lécet, a férfi, akit szerettem hozzám hasonló 2 diplomás ember, sokak szerint jól néz ki, de nem az a menő csávó és nem értették, miért vagyok odáig érte. Nekem ő volt a mindenem, normálisan öltözött, hittem abban, hogy ketten együtt újra tudjuk kezdeni, mert mind a kettőnknek volt már előtte hosszabb távú kapcsolata, de nem sikerült végül újrakezdeni. Földrajzi távok voltak és nem költözött végül ide. Mi lett a vége? Megállapodtam egy fokkal szebb az ördögnél típusú emberrel, akinek még a kollégái is azt mondták, hogy becsüld meg az asszonyt ( pocakos, kissé kopasz orvos). Boldog vagyok-e? Nem . Mint embert szeretem, de nagyon szenvedek ebben a házasságban és már lemondtam arról, hogy nekem lehetne egy teljes kapcsolatom. 34 vagyok, igaz nem vagyok csúnya, de kiégtem, elkeseredtem. Számomra a jó megjelenés pl igényes öltözet, normál alkat. Férjemmel sem az a bajom, h pl kopaszodik, sőt már nincs is haja, hanem hogy nem figyel magára. Vannak otthon edzőgépek és nem használja. Ezeket én szoktam használni, legalább kikapcsol.

2023. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
13%

13# vagyok. Nem olvastam a válaszokat, így bocs ha ismétlés, de szerintem egy nagyon fontos dolgot hagysz ki a képletből és ezért most biztos nem leszek népszerű, de sebaj, vállalom a véleményem. :D

Én 33 éves nő vagyok, családos, így nem a te célközönséged, ellenben baromi nagy a baráti társaságunk, 30 fölött szültem, így jópár évet ÉLTEM és dolgoztam is. Jártam szakmai konferenciákra, túra körökbe, bulizni, blabla... szóval a lényeg, hogy a saját tapasztalataimra hagyatkozva én azt mondanám, hogy akinek egy bizonyos korig nem jött össze egy ép-kézláb tartós kapcsolata, nem született gyereke (nem a tudatosokról beszélek), annak valószínű oka van. Baj van a toronyban, megugorhatatlan elvárásai vannak, vagy egyszerűen csak olyan rigolyái alakulnak ekkorra már ki, amit nem képes mással összeegyeztetni. Én pl. azt is észreveszem magamon, hogy az alkalmazkodó képességem is erősen kopik idővel, vagyis egyre nehezebben talál az ember társat, hiszen ez a másik nemre is igaz.

Szóval én azt gondolom (sajnos), hogy ez a nagy átlag és ezt most ne vedd magadra. Nyilván létezik egy sokkal kisebb kör, akik 8-10 éves kapcsolatból szálltak ki valamilyen okból, pórul jártak megállapodás tekintetében. Ők alkalmasabb alanyok a számodra talán, de egy közös a fenti két csapatban. Mind sérültek valamilyen szinten. Vagy a folyamatos kudarcok miatt, vagy az egy nagy kudarc miatt, ami érte őket a tartós párkapcsolatuk végén.

Tehát az én nem túl népszerű elméletem az, hogy a "normálisak", akik akartak, 30+ korukra már bőven komoly kapcsolatban élnek, családot alapítottak/alapítanak. A maradék meg hát... valamiért maradék. Akinek nem inge, ne vegye magára, én csak a saját életem során látott példákból vontam le eme következtetésem.

Olyan szempontból kellemetlen a szitu, hogy neked még egy huszas évei közepén-végén járó rugalmasabb csajt kéne megfogni, akivel lehet tervezni, de ebből meg már lehet te csúsztál ki korban. Szóval biztosan nem könnyű a helyzeted.

2023. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:

55-ös: abszolút korrekt őszinte válasz és teljesen egyetértek. Szídtak itt mint a bokrot sokan de nyilván tudom hogy nem vagyok tökéletes és vannak hibáim. Azt viszont nem gondolom hogy ne lennék szerethető partner/társ, de igen ahogy írtad akik egyedül vannak ( nők/férfiak ) a 30-as éveikben ott ok van, és lehet már nem is találnak senkit.


De feladni nem adtam ( még ) fel :).


37F incel

2023. nov. 15. 14:01
 57/61 anonim ***** válasza:
66%
Én pl. ebben a korban fiatalabb pasikkal ismerkedtem.
2023. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
79%
Hogy nem adtad fel, az azt jelenti, hogy otthon ülsz mosolyogva az ajtót nézve, hogy mikor kopog Ő?
2023. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem sok nő nem tudna olyan embert szereti, aki az egész nemét hazugnak, pénzéhesnek és felszínesnek tartja, de kinek mi..

Nem véletlen nem tudtál majd 40 éves korodra egyetlen egy épkézláb kapcsolatot sem összehozni.

2023. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert ez nem így megy... Bemutathatsz 10 ilyen "Mr. Tökéletesnek" is, ha egyikkel sem fog működni a kémia. És ne magyarázd félre, nem a pénzről vagy a 190 cm-ről szól ez, hanem arról, amit jelent: hogy hogyan hat a hormonháztartásomra, a neurotranszmittereimre. Ha sehogy, ha nem indít be bennem semmit, akkor lehet a világ legjobb embere is, teljesen mindegy. És ezt nem lehet erőltetni, nincs olyan, hogy meggyőzöm, rábeszélem magam, mert racionális szempontok alapján milyen jó lenne. A társkeresőn ismerkedéssel (amit én is tolok egyéb lehetőség híján) pedig pont ez a probléma; remekül ki lehet szűrni a papíron megfelelő jelölteket, de azt nem tudod sehogy, hogy ki az, akivel kémia is lesz. Ezt csak "az élet" tudja hozni... Vagy aki nem szerencsés, annak nem hozza sosem.
2023. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!