Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válogatnak annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válogatnak annyira a 30-35 közötti nők? Jönnek teljesen korrekt normális jelentkezők 30-45 közötti teljesen jó megjelenésű igényes férfiak, komoly kapcsolat céljából és mégis úgy tűnik senki se elég jó. Miért?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 Grizesteszta ***** válasza:
70%
Elküldtem a 30-ast, és csak utána olvastam a 29-t. Igen, több rugalmasságot! :) Szia.
2023. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

31: több rugalmasság? Azért ezt még fejtsd már ki ha lehet. Menjek rá férjezett nőkre?

Bevallom még úgy érzem abban a korban vagyok hogy 2-3 kitétel lehet nekem is:

- Éljen a közelben ( értsd ő is Budapesti legyen nem hiszek a távkapcsiban )

- Legyen korombeli, tehát 30-35 körül kb. ( +- nyilván rugalmas vagyok de mivel családot szeretnék már a 35 is necces egy nőnél )

- Legyen független


Szerintem ezek nem nagy elvárások!!!!

2023. nov. 15. 11:26
 33/61 anonim ***** válasza:
19%

A mai emberekkel az a baj, hogy mindenki a világ közepének, a legjobbnak, csúcs intelligensnek gondolja magát. A reklám marketing érezteti hatását. Aztán nekik csak a náluk is sokkal jobb fenomén, géniusz, Adonisz a jó.


A duma része a dolognak: nekik elég ha rendes, és külsőleg csak fogja meg benne valami... Na ez a blablabla, az önbecsapás!


Nézzen ki baromi jól, legyen iskolázott, remek bevétele, sok szabadideje, szeresse a külföldi utazásokat, az utak, az üzemanyag, a szállások, a programok, az éttermek, a ruhák ne jelentsenek neki költséget. Humor, sárm, egzisztencia, gavallér, komolyság, érzékiség kimaxolva.


Tehát ő lenne az, akire a költő gondolt. Csak normális és fogjon meg a külsejé en valami... 😂

2023. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 Grizesteszta ***** válasza:
34%
#32:Ezek valóban nem nagy, hanem a Te szempontodból 'alap' elvárások. Ezek nekem nem elsődlegesek, viszont sok-sok egyéb lényegesebb. Pl hogy megfogjon a személyisége. És ez fontosabb, mint hogy pesti-e mert költözni lehet... és ha kölcsönös a szerelem, akkor fog is. A függetlent se értem, mert lehet egy kiürült házasság, amiből kilép és kész. Az egyetlen szerintem is jogos: a kor, hogy még beleférhessen a gyerek. De visszatérve rád: a Te alapelvárásaiddal mikor/hol/hogyan/milyen aktívan ismerkedsz? És milyen gyakran jön össze személyes randi? Mert ez a műfaj azért olyan, hogy nagy merítés kell.:)
2023. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
83%

Haver, az aláírásod alapján bárki bármit mond, te örökké csak ellenérvelni meg vitázni fogsz.


A nők nem azért nem választanak téged, mert válogatósak, hanem egész egyszerűen te, mint egyedi lény, nem vagy számukra vonzó.


Nem fizikailag vagy egzisztenciálisan, hanem mint FÉRFI.

2023. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg más elvárásaihoz nincsen a világon semmi közöd.

Lehet több sikered lenne, ha nem te akarnád megmondani, hogy a másiknak mi ne legyen világ vége meg mi az néhány dolog, ami ha nem klappol sem baj. Na meg ha nem te akarnád meghatározni, hogy szerinted kinek mi a szintje... Nekem is roppant antipatikus a stílusod.

33 éves kortól jönnek a ráncok? :D Hol? Az egész baráti körünk 30-35 év közötti emberekből áll, rengeteg kollégám is ez a korosztály és egyetlen egy ránc nincs egyiken se. Nem 50 évesekről beszélünk bakker.

Sok ismerősnő simán talált 33-35 évesen is olyan párt, amilyet szeretett volna.

2023. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

Társkereső rendezvényekre járok heti szinten, ott mindig van 8-10 nő kb., ezen kívül 1 társkeresőn fent vagyok ( felesleges több ), és ott is van heti szinten azért 3-4 találat ( néha kevesebb néha több ).

Találkozó viszont kevés jön össze mert általában nálam jóval csúnyább nők akarnak velem ismerkedni akik kövérek is mellé sokszor valacsonyak vagy öregek.

2023. nov. 15. 11:47
 38/61 A kérdező kommentje:

36 hát eléggé nem vagy képben...egy nő ( a férfiak szemében ) igenis 30-32 évesen a legvonzóbb, van akinél ez 28-30. 33-35 éves nők már egyáltalán nem olyan szupernők mint amilyennek hiszik magukat. Anyukás külsejük kezd lenni, rég lehetne gyerekük is gondolj már bele legalább biológiailag.


Oké nem mindenki akar gyereket de a női test akkoris erre lett designolva.


35: mert te egy főnyeremény vagy tudjuk haha!


33: te látod tökéletesen, tényleg mindig ez a duma van "csak egy rendes pasit szeretnék és valami fogjon meg" .... értsd: legyen tele pénzzel és legyen 190 magas, 25 centi lent, kockás has, extra kigyúrt test, szőke, kék szem, hatalmas SUV autó, lakás a hegyen, luxusutak, télen nyáron...és egy gigamegaalfahím!

2023. nov. 15. 11:50
 39/61 Derjaderja ***** válasza:
68%

35 és 36 megfogta a lényeget.

A válaszaid megmagyarázzák a kérdésedet. (2. Válaszoló voltam, 37, nem gyönyörű, de ketgyerekes anyuka, 9 eve együtt az apjukkal).

2023. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
84%
Mert baromi idegesítõ a kommunikációs stílusod. Flegma vagy, arrogáns, mindenkinél jobban tudsz mindent, egyszerûen nem lehet veled beszélgetni. Plusz egy hülye bunkó, azért megnézném a te ráncmentes pofázmányod így, hogy már majdnem negyven vagy. Kérdezel valamit, kapsz rá választ, amihez aztán hozzáköltesz valamit, amit a másik nem is mondott, majd utána ezt úgy tálalod, mintha a másik komplett hülye lenne, és kezdjen el magyarázkodni meg védekezni olyan dolgok miatt, amit még csak nem is gondolt. Senki nem mondta, hogy a saját klónját keresi, de akivel még egy értelmes mondatot sem lehet váltani, az kuka. Nem tudom, mit játszod itt a hülyét, nyilván nem olyan különbségekrõl van szó, hogy az egyiknek a mákostészta a kedvence, a másiknak meg a rántottcsirke, meg más filmeket szeret, az offos. Abból viszont a büdös életben nem lesz kapcsolat, ha az egyik egy konzervatív öltönyös, a másik pink rasztahajú liberális, az egyik sportoló vegán, minden hétvégét hajnaltól a természetben tölt, a másik láncbagós, ki sem lehet robbantani a tv elõl, az egyik min. 3 gyereket akar, a másik egyet sem, az egyik imádja a kutyákat, van neki 3, a másik utálja, fél, allergiás rájuk, az egyik egy belvárosi lakásban a másik kizárólag tanyán képzeli el az életét stb rengeteg ilyen dolog van, amiben egyszerûen nincsenek kompromisszumok, mert az nem kompromisszum, ahol az egyiknek totálisan fel kell adnia az életét egy másik ember miatt. Tizenéves korban, a huszas évek elején elmegy, hogy a másik jól néz ki, sportos mittudomén, lesz is ezekbõl ilyen pár hónapos, max 1-2 éves kapcsolat. De 30 körül, meg amikor családot akarsz alapítani, meg hosszútávra szeretnél társat, akivel jó együtt lenni a mindennapokban, egyfelé haladtok, jó barátod is egyben, ott tök nem elég, hogy szép a szeme, meg van lakása.
2023. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!