Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válogatnak annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válogatnak annyira a 30-35 közötti nők? Jönnek teljesen korrekt normális jelentkezők 30-45 közötti teljesen jó megjelenésű igényes férfiak, komoly kapcsolat céljából és mégis úgy tűnik senki se elég jó. Miért?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

Szerintem meg igenis túlválogatják magukat, nagyon azt érzem hogy 35-40 között már jönnek társkereső rendezvényekre és látszik rajtuk ( meg sokszor mondják is ) hogy szeretnének megállapodni végre , család stb.!


Előtte pedig válogattak, de ezek szerint túl sokáig húzták.


Ezzel nem azt mondom hogy bárki legyen jó, de ha kicsit más két ember az miért baj? Miért keresik a nők a saját klónjukat?


37F

2023. nov. 15. 09:30
 12/61 anonim ***** válasza:
82%
Kevés az olyan akinek nincs gyereke és nem is akar, le van zárva az előző kapcsolata, normális körülmények között él, értsd úgy hogy nem munkásszálló, nem szobabérlet, hasonló az érdeklődési köre, egyáltalán van miről beszélni, mellé még ki is néz valahogy.
2023. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
82%

11# Szerintem nem igaz, hogy a nők a saját klónjukat keresik. A saját elképzelésük szerinti párt keresik, csak sok esetben nem mérik fel, hogy olyan nincs. Ezt teszik a romantikus filmek. :D

Ettől függetlenül a megalkuvás nem mindig jelent jót. Nem biztos, hogy megtud barátkozni hosszútávon a döntésével és csak azért mert gyereket meg családot akar már, nem gondolom, hogy az a jó döntés, hogy alkudjunk meg olyanokban is, amiben amúgy nem tennénk.

2023. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

12-es: biztos így van ez? Én egy budapesti, 37 éves, sportos férfi vagyok, egyedül élek egy átlagos lakásban és van rendes munkám, van érdeklődési köröm is. Nem vagyok "rosszfiú" típus, ez lehet zavaró egy nőnek hogy nincs bennem meg az a fajta "veszélyforrás", de azt gondolná az ember hogy 30-35 között már nem kéne hogy probléma legyen ha valaki egy kicsit visszafogottabb.


Tehát én ebből kiindulva nem tudom elképzelni hogy kevesen lennénk. Szerintem nagyon sok ilyen van. Lehet nem 30-35 évesek, hanem 35-45 évesek inkább, de vannak. Csak nem minket választanak, vagy épp senkit.


Nagyon sokan vannak hosszú évek óta egyedül, tényleg ennyire nincs megfelelő pasi a piacon?

2023. nov. 15. 09:42
 15/61 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg senkit nem érdekel, hogy te mit gondolsz róluk. :)
2023. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező igaz én 30 évesen ismertem meg a férjemet, aki 4 évvel fiatalabb nálam, de előtte randiztam 34-35 éves pasikkal akik hasonló kaliberüek mint ahogy magadat jellemezted, az egyik anyu pici fia volt elköteleződési problémákkal, a másik elvált gyerekes depressziós apuka, aki úgy vélte neki már úgyse lesz normális élete, a harmadik pedig egy bájgúnár aki úgy vélte minden nőnek a lábai előtt kell hevernie, mert van egy menő lakása meg BMWje meg sokat keres havonta... Na most ezek közül melyik lenne ideális férjjelölt? Amúgy a férjemmel sok mindenben hasonlítunk, mindketten tüzesek vagyunk, kicsit lobbanékonyak, de hamar ki is békülünk, nagyjából hasonló az érdeklődési körünk, közös vállalkozásunk van, mindketten szeretünk utazni. Én sem tudnám elképzelni az életem egy olyan emberrel, akinek fontosabb a hétvégi focimeccs, minthogy mondjuk kipróbáljunk egy új éttermet vagy átugorjunk valamerre kirándulni. Szerintem azért fontos hogy ilyen téren passzoljanak az emberek
2023. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

13-as: érdekes dolog ez a 'megalkuvás'. Nem arról beszél az ember hogy jöjjenek össze jóskapistával az elvált apukával a szomszéd faluból.

Csak mondjuk ha egy-két dologban más típusúak máshogy gondolkodnak az ne legyen már a világvége.

30 felett már annyira összetett 1-1 személyiség hogy olyan nincs hogy egymást tökéletesen lefedik. Nem jobb az inkább hogy az egyik ilyen a másik olyan és ki tudják kvázi egészíteni egymást?

2023. nov. 15. 09:54
 18/61 anonim ***** válasza:
19%

17. Majd mindig az aktuális jelölted megmondja hogy miért vagy alkalmatlan kapcsolatra.


Mondok jobbat! Ez a dolog házasságon belül is előjön, csak ott úgy, hogy ami ma még elég volt, az holnap már kevés lesz. Persze bizonyíthatóan te leszel a hibás.

2023. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 Grizesteszta ***** válasza:
65%
#17: Kérdező, szerintem ez a nők többségénél másként van. Nekem több olyan- különböző korosztályba tartozó- barátnőm van, akik normálisak, pszichésen, testileg egészségesek, rendezett, koruknak megfelelő egzisztenciájuk van( ahol felnőttek a gyerekek, ott a mama már a gyerekeknek is megvette a lakást,erre értem, hogy koruknak megfelelő), túl vannak az előző kapcsolaton és keresnek. Leveleznek, beszélgetnek, minden OK, tehát elmennek az első randira és egyszerűen nem fogja meg őket a férfi. Rendezett, kulturált, kedves, de nem mozgat meg bennük semmit, tehát nem lesz 2. randi. Ennyi. Egyébként én is így vagyok: elváltam, 2 évig ismerkedtem. Rengeteg, legalább 50 férfival találkoztam levél és telefon után. A randik jelentős részében engem nem vonzott a férfi, volt 1-2 olyan, aki férfiként érdekelt volna, de nem azt kereste, amit én. Szóval nem volt sikeres a dolog... aztán egyszer csak találkoztam valakivel, aki nem felelt meg külsőleg annak a képnek, amit elképzeltem, mint 'ideált', de nagyon jókat leveleztünk, beszélgettünk, és az első személyes találkozón e valahogy azonnal 'összekattantunk', viszont kiderült, hogy nős. Tehát 'kukáztam'. Aztán 1 hét után jelentkezett, hogy nem tud kiverni a fejéből, folytassuk, elválik miattam. Folytattuk, elvált, együtt élünk. Nem tanmesének szánom, hanem azt szeretném érzékeltetni, hogy szerintem kell a zsigeri vonzalom is és kell az is, hogy mindkét fél feladja szükség esetén bizonyos elképzeléseit, elvárásait, tehát kell a kompromisszum készség is. De nagyon fontos, hogy a kompromisszum csak olyan dolgokra vonatkozzon, ami miatt egyik fél sem érzi úgy, hogy feladott valamit önmagából. De ez szerintem már csak akkor játszik, ha megvan a kölcsönös vonzalom, azt meg nem lehet kierőszakolni. Szerintem TE egy külső szemlélővel , akár stílustanácsadóval, akár pszichológussal, akár egy jó barátnővel beszélgess egyszer arról, hogy mi lenne az, amitől esetleg jobban tetszenél a nőknek, jobban vonzanád őket. És a válaszokat alaposan megfontolva még mindig dönthetsz úgy, hogy így vagy tökéletes, és egyszer majd csak eljön az igazi... Szóval, hogy amíg keresel, addig lehet, hogy érdemes lenne dolgozni magadon, és nem csak azzal foglalkozni, hogy milyen alapon választanak a nők.:) ( mert nekik is fontos a személyiség, az egzisztencia, a közös érdeklődés, célok, de a legfontosabb és szerintem mindennek az alapja: a vonzalom első pillantásra.)
2023. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mik azok az apró külömbségek. Ezeket kifejtenéd kérdező?
2023. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!