Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen helyzetekből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen helyzetekből mit lehetne kihozni? Nem nagyon tudom mit tehetnék ilyenkor.

Figyelt kérdés

Őszintén szólva már nem az első hasonló eset, még ha nyilván nem is mind ugyanolyan. Leírom a legfrissebb élményemet:

Tegnap voltunk étteremben a családdal, tesóm szülinapját megünnepelni. Szüleink, tesóm, a párja meg én. Volt ott egy nagyon szimpatikus pultos/recepciós csajszi, pont kábé korombeli, csinos, mosolygós, életvidám (pont ez ellentétem). Tipikusan az, akit ha meglátsz rögtön tudod hogy egy szimpatikus embert sodort az utadba a sors, érzed a kisugárzásából. Nem is volt könnyű onnantól a vacsira fókuszálni, lopva pillantgattam felé, néha találkozott a tekintetünk, de ennyi volt.

A gond az hogy gőzöm nincs ebből mit lehetne kihozni, mert nagyon rossz szituáció, ő dolgozik, én meg a családommal vacsorázok, nyilvánvaló hogy nem tudok leállni vele ismerkedni. Borzalmasan gáz lenne, rettenet megalázó, szerintem nem kell részletezni. De akkor ebből mégis mit tudnék kihozni? Mert mégis ott motoszkál bennem hogy elszalasztottam egy esélyt. És mindig elszalasztom az ilyen esélyeket, mert nem tudom mit csináljak.

(Jó, nyilván biztosan foglalt, mint a nők 101%-a, de akkor is. Még hiszek a csodákban.)



nov. 18. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

" csinos, mosolygós, életvidám (pont ez ellentétem)." Ezen beszartam.:)


Amúgy kezdj el járni a helyre család nélkül, és akkor meg tudod őt ismerni jobban.

nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt, ha annyira az ellentéted akkor le sem fog szarni. Mert egy bubánatos, görcsös, fapofájú valakibe biztosan nem fog beleszeretni. Másrészt, igen, ha többet járnál oda akkor idővel megismered.

De attól, hogy néha össze akadtak a szemeitek attól ne várj csodákat. Gondolom a legtöbb vendéggel összeakad neki, főleg ha csinos, egyrészt őt megnézik másrészt ő is pásztázza a vendégeket kinek van valami kívánsága. Persze lehetsz neki szimpatikus de ne ebből vond le talán.

nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tett feléd bármilyen egyedi, csak neked szóló gesztust, esetleg jelzést? Ha nem, akkor több mint valószínű hogy betudható az egész munkaköri kötelességnek.

Viszont ez se zár ki semmit, ha akarod ismerd meg. Csak ez némileg nehezített terep lesz, mivel neki tényleg kedvesnek és jófejnek kell lennie minden vendéggel, és ez könnyen tévútra vihet.

nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát, család nélkül se lenne könnyebb sokkal. Mármint egyfelől nyilván, másrészt ugyanúgy fogalmam sincs mihez kezdjek, úgy értem mit mondjak neki, pláne munka közben?

"Szia, kérnék egy gyros tálat meg egy fantát, amúgy csinos vagy és nincs kedved eljönni velem étterembe? Ja bocs, már ott vagyunk..." Annyira rossz helyzet.

Amúgy nem, objektíven nézve nem hinném hogy tett volna felém bármi jelzést, de nem is az ő dolga, mert egyelőre ő tetszett meg nekem, fordítva nem hinném. :D

Na, ez tré egy helyzet. Mindig ilyeneket fogok ki.

nov. 19. 01:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tré helyzet.

Bemész, megkeresed, ha épp nincs ott, akkor távozol (elnézést, a kollégáját keresem, de ő most nincs itt) másnap visszamész, és megkérdezed, hogy elmenne-e veled randizni. Ennyi. Hidd el, egy felnőtt embernek nem ciki, és gondot sem okoz. Ha bejön, jó, ha nem, hát akkor majd máskor.

nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom #5-höz. Bemész, ha bent van, iszol valamit, közben megkérdezed, csatlakozna-e hozzád valamikor. Ha nincs bent, érdeklődsz a kollégái felől, mikor lesz bent. Amúgy lehet, hogy levágják, minek kérdezed, és elmondják, hogy foglalt, akkor meg úgyis mindegy.

Majd írd meg, mi volt :-)

N

nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Visszamész egyedül és beszélgetést kezdel vele!
dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fizetéskor hagysz egy elérhetőséget neki a szalvétán. :)
márc. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!