Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-32 éves nők nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-32 éves nők nálatok mi kizáró ok ismerkedésnél egy férfival?

Figyelt kérdés

2023. nov. 22. 05:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
65%

10


"ha nem akar évente 2 x nyaralni: ez hatalmas....és ti fizeted?"


Ugyan, én nem a 7es vagyok, hanem a 9es! De évi 2 nyaralás nem sok ám. És tobb mint valoszinu, hogy ő fizeti a saját részét, te ki tudod a tiédet? Naugye! Igy már remélem erted, hogy miért keresünk hasonló fizetéssel rendelkező férfit.

2023. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

11-es: most társat vagy nyaraló-partnert kerestek? Nem is értem.


Fizetés, vagyonnyilatkozat, bérpapír, alvázszám alapján társat keresni. Elég felszínes de ti tudjátok.

2023. nov. 22. 07:26
 13/58 anonim ***** válasza:
74%
Neked mik az elvárásaid kerdező! (Külső is)
2023. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

6-os válaszban leírtam hogy mik az elvárásaim. Azt gondolom reálisak.


37F incel

2023. nov. 22. 07:32
 15/58 anonim ***** válasza:
72%

#12

Látszik, hogy még nem volt parkapcsolatod! Igen, kepzeld, ha van párunk, akkor utazni, programozni is EGYÜTT!!! szokás! Namármost, ha én ki tudom fizetni pl 2024.re egy Lillafüredi hetet, +10napot görögországban, + egy hajóutat. (Ez van betervezve eddig a párommal) Ha a párom nem tudja, akkor, hogyan fog működni a kapcsolat? Mi pl havonta 30-50ezret szerintem elköltünk közös progikra. Ha ő nem.tudná kifizetni a saját részét, akkor hogyan működne!? Mert ezt még nem.írtad le! Adj tanácsot kérlek, mert lehet, hogy akkor sok nőnek, nagyobb lenne a meritési lehetősége. (Ha erre tudsz megoldást!)


Meghegyzés: az nyilvan nem.opció, hogy akkor otthon maradunk, ahogy az sem opció nyilvánvalóan, hogy fizetem az övet is! Eleve onnantól, hogy nezzek rá ferfiként?

2023. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
80%

#14


"Fizetés, vagyonnyilatkozat, bérpapír, alvázszám alapján társat keresni. Elég felszínes de ti tudjátok."


Majd a 6os kommentedben leírod, hogy neked vékony nő kell! Az nem felszines?

2023. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

16os: vékony/átlagos/nőies...szerintem az nem felszínes hogy nem akarok zsírbálnát meg anorexiás nőt.


15ös: nem tudom a megoldást ... de szerintem szomorú ez alapján társat választani.

2023. nov. 22. 07:41
 18/58 anonim ***** válasza:
76%

- Dohányzik / rendszeresen iszik / más szenvedélybetegsége van

- Nem tudja eltartani magát / nem tud bánni a pénzzel

- Nem vált le még az anyjáról / pótanyát keres

- Agresszív / komplexusos

- Számomra taszító a külseje / fogai

- Alacsony EQ / IQ (nem kell diplomásnak lennie, de ne legyen buta)

- Életet megnehezítő, tartós betegsége / fogyatékossága van

- Gyereke van / gyereket szeretne

2023. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
82%

17

Gazdag, vagy atlagos anyagi helyzetü pasit szeretnék! Szerintem az nem felszines, hogy nem akarok csóró, meg életben semmit el nem ért férfit eltartani.

2023. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
19-es jó de akkor neked is villantanod kell mert egy jómódú pasi top nőt akar maga mellé....!
2023. nov. 22. 07:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!