Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-32 éves nők nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-32 éves nők nálatok mi kizáró ok ismerkedésnél egy férfival?

Figyelt kérdés

2023. nov. 22. 05:06
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
84%
És ennek ellenére incel, tehát qrva nagy gebasz van fejben.
2023. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
82%
Ne hazudsz kérdező. Ha az irt tulajdonsagaid fele igaz lenne akkor már lenne nőd.
2023. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

32-es nem hazudok. Miért tenném? Nem vagyok egy csajozógép, ennyi. Nem vagyok Chad.


37F incel

2023. nov. 22. 09:04
 34/58 anonim ***** válasza:
88%
30# amiket felsoroltál, az nem jelent semmit, ha egy pökhendi, arrogáns, mindenkit kioktató, mások véleményét degradáló, korlátolt, szexista, empátia és humorérzék nélküli személyiséggel párosul.
2023. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
79%

1-es k.b. senkit nem fog találni. Ha valaki ezeket már előre kilistázza és el is mondja esetleg ismerkedésnél, őt pattintják távolra.


35/F

2023. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:

1-es ha nem troll akkor iszonyat szomorú mert kb. ilyen checklist-tel jön a legtöbb nő ismerkedni. Esélytelen ennek megfelelni ezt ők is tudják.


37F incel

2023. nov. 22. 09:15
 37/58 anonim ***** válasza:
35%

15-ösre: Egyáltalán nem kell csak együtt programozni, lehet külön és barátokkal is! Ha valaki ilyet kikötne nekem, az számomra korlátozó volna és dobnám azonnal. Én üdülök és túrázok is egyedül párom nélkül, majd máshová pedig együtt megyünk. Bár ennek nálunk az az oka, hogy párom idegrendszeri betegség miatt nem tud sokat menni. De nem fogjuk egymást elhagyni vagy nem fog engem eltiltani, mert ő nem képes túrázni. Nonszensz volna! De még ha nem is lenne ez a baj, akkor-is például nem muszáj neki is kedvének lennie ilyesmihez és közben nekem nem kell lemondanom róla. Igenis maradhatnak saját tervek kapcsolatban is! Érdekes módon bitangjó a kapcsolatunk! Na ilyenkor mi van? K.b. 100% egyet fog érteni ezzel.


35/F

2023. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
89%

"184 vagyok, sportos, irodista, diplomás, saját lakással és nettó 500 körül keresek. Azért ez nem a világvége."

Ha ez így van, akkor a jellemeddel vannak nagy gondok.

Attól hogy nem vagy egy csajozógép (nem kell Chadnek lenni ahhoz😄) még lenne nőd ha fejbe is rendbe vagy.


Amit én várok:

Legyen igényes.

Legyen legalább 170 centi

Szem és hajszín mindegy, ha lehet legyen haja vagy inkább legyen kopasz.

Átlagos testalkat, se gebe se kövér ne legyen...nem nem kell 70 kilósnak lennie.

Legyen férfias kiállása.


Keressen azért egy 450-500at.

Mindegy hogy saját vagy hiteles vagy albérlet, de éljen külön.


Pozitív ha nincs gyereke, ha van akkor is max egy aki nem fiatalabb lányomnál és ne akarjon gyereket.


Jogsija legyen.


Nem kell alkoholista, drogos.


Legyen határozott, odaadó, őszinte.

Ne legyen érzelmi roncs.

Lehessen vele aktívan és passzívan is időt tölteni.

Ebbe a nyaralás is beletartozik.

Ne legyen féltékeny.


Szeresse az állatokat.

2023. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
38 vagyok. Meg annyi hogy azért pár barátja legyen meg valami hobbija (vadászat, horgászat kilőve).
2023. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:

450-500, állatbarát, jogsis....azért van ott igény bőven....


37F incel

2023. nov. 22. 09:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!