Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-32 éves nők nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-32 éves nők nálatok mi kizáró ok ismerkedésnél egy férfival?

Figyelt kérdés

2023. nov. 22. 05:06
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
93%
Sztm ezek nem olyan hatalmas elvárások!
2023. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj az ilyen előre kikötött elvárásokkal és agyi görcsökkel, hogy eltaszítható az igazi. Akkor szépen egyedül marad a nőci.
2023. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
69%
42 neked akkor semmi elvárásod nincs gondom 😅😅
2023. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
43-as de vannak elvárásai ahogy mindenkinek de normális reális nem ilyen "nettó 500", 3 éves kocsi stb., ez nevetséges.
2023. nov. 22. 09:38
 45/58 anonim ***** válasza:
23%

37

A pontozásbol itélve, nem ert egyet a 100% (én nem szavaztam)

Én nem igy.kpezlem el a kapcsolatot, és sokan mások sem! Ez igy kilyen már, h annyi idot toltotok kulon!

2023. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
90%

38, 39 és 41-es vagyok.

Én jóval többet keresek, több lábon élek és nem kell egy 300at kereső, mert nem tud hasonló színvonalon élni és frusztrált a legtöbb ilyen, mer nem jön ki a pénzéből vagy épp komplexusai vannak (tapasztalat és nekem ez nem hiányzik).

Egy jobb szakmával (nem kell diploma) lehet keresni ennyit.


Én pl csak annyit írtam, hogy legyen jogsija...egy szóval se írtam autót. Nekem van A, B, C és D is. Van kocsim meg motorom is. Lányom apjának se volt pl kocsija, nekem már akkor volt.

Pl állatok..van egy Kaukázusim, egy agámám és 2 ló...most mit kezdjek olyannal, aki nem szereti az állatokat?

A többi elvárás se egy hatalmas dolog, mindig találtam ilyet és sok ilyen pasit ismerek aki ezt tudja hozni.

2023. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
89%

Nem vártam el többet, mint amit én is tudtam nyújtani:

-min. 175 cm

-sportos test

-vonzó arc

-haj/szem szín tök mindegy

-intelligens

-megbízható

-őszinte

-hűséges

-állatbarát

-önálló, külön él a szülőktől/barátoktól/egyéb családtagoktól

-hasonló fizetése van, mint nekem

-kalandvágyó, pontosabban nem elégszik meg a Netflixel és kanapén dögléssel közös programozás címszó alatt, szeret néhanapján kimozdulni, kirándulni, sétálni, utazni

-van jogsija

Kb ennyi. Férjemnek ezt sikerült megugrania, azért a múlt idő.


OFF:

Amúgy elmondanád minek teszel fel kérdést, ha azonnal támadsz mindent és mindenkit, aki olyan elvárást mer leírni, ami neked a) nem tetszik és/vagy b) nem tudod teljesíteni??

Szerintem az a nevetséges, amit te csinálsz, hogy mindenkibe belekötsz. Kérdeztél, megkaptad a választ, tanuld meg elfogadni.

Több kérdésnél is kiderült, hogy rendkívül idegesítő, arrogáns, "én aztán mindenkinél jobban tudom" stílusod van. Nem véletlen vagy incel majd 40 éves korodra annak ellenére, hogy elvileg diplomás, sportos, saját lakással rendelkező férfi vagy. Elég árulkodó, hogy a belsőddel vannak komoly gondok, amit az itteni kérdésekből kristálytisztán lehet is látni.

2023. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem kéne dagadt, kis f@szú, mamahoteles, csóró.

Nem kéne idősebb mint én (41),és olyan se aki nem tud főzni.

2023. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sok férfinak nincsenek ilyen személyiségbeli elvárásai. Kb egy hete olvastam végig egy baromi depresszív reddit threadet, a kérdés az volt, mit akar a férfi. A többség válasza az volt: "sandwich, blowie, don't talk much".


Én jobban értékelném, ha mint a 46-os, olyanokkal ismerkedne egy férfi, aki illik az életébe. Nem akarom elhinni, hogy ennyi férfinak nincs önismerete, illetve nem tudja, milyen tulajdonságokkal nem tudna együtt élni hosszútávon.


Mert ezek az elvárások nem azért vannak, hogy legyenek, hanem mert ismerem magam, és tudom, mi az, ami szakítóok lesz inkább előbb, mint utóbb.

2023. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
46 vagyok és a szexuális kultúrája is legyen rendbe..erről még nem is írtam 😆
2023. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!