Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen az “átlag férfi” a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen az “átlag férfi” a nők szerint?

Figyelt kérdés
[link]

#trendi #incel #Átlag F #Rajtengedély külsőre #60-70 kilós
2023. nov. 27. 09:06
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
13%
20: azt aláírom, az is el van szállva bőven.
2023. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
56%
Ha az a nő aki tulajdonképpen egy plus size modell kategória átlagon aluli, akkor igenis ez a pasas valóban csak átlagos. Az a kommentelő viszonyított ahhoz amit állít a kérdező és úgy abszolút igaza van.
2023. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
57%

22 Értem, tehát egy szép de túlsúlyos nő az jobb kategória, mint egy jóképű, sportos férfi.


Én nőként nem értem már ezt... A linkelt nő szerintem nem rossz, de könyörgöm, hol van egy jóképű, magas (?), sportos, egészséges alkatú férfitól???

2023. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
57%
23: szintén nő, és egyetértek. A közízlés szerint, akármennyire modell az illető, a túlsúly az lejjebb visz a pontozásban, mert az emberek többségének ez nem vonzó. Mondom ezt szintén túlsúlyosként. A linkelt férfi is egy modell ráadásul izmos is / jelenleg divatosabb testalkatú, és mellé meg jóképű is. Ezért a közízlés szerinti pontozásban magasabban lesz a férfiskálán, mint a plus size modell a nőin. Ettől függetlenül a plus size modell ilyen szép arccal sem a ronda vagy átlag alatti kategória (itt szokott a férfi gyk-s pontozás elcsúszni, amikor "áh, ez nagggyon kövér, na a Palvin Barbi, az az átlagos").
2023. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
67%
22.Pont nem, hanem rosszabb!!! Hogy nem bírod megérteni amit írtunk? Nem egy kategória hanem eggyel rosszabb mint a pasi! De ha ő átlagon aluli akkor viszont a pasi ha jobb kategória is csak átlagos! Ezen mit nem lehet érteni már sokadjára?? 😱
2023. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
75%
Az azt jelentené, többségben ilyenek vannak az utcán. Akkor most nem itthon ülnék, hanem az utcán dobálnám a hajam.
2023. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
62%
#25 dehát a 22-es is ezt írta a korábbi kommentben is. Ha az a nő ÁTLAGON ALULI, akkor a pasi átlagos. Tehát egy/pár szinttel jobb, mint a nő. Azért egy hibátlan bőrű, szép arcú, szép hajú, rendezett fogsorú, nő, még ha túlsúlyos is nem átlagon aluli. Persze, az más kérdés, hogy ebből mennyi a ps, valószínűleg sok, ahogy a fotón lévő férfin is. Élő emberi lény nem néz így ki 0-24, bármilyen vonzó is.
2023. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen az “ÁTLAG NŐ” az INCELEK szerint?


[link]

2023. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
30%
Csak érdeklődnék, hogy ezek szerint akkor egy túlsúlyos férfi is lehet átlag feletti?
2023. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem igen. Ha az az egyetlen hátránya, hogy túlsúlyos, én átlag felettinek tartom.


Rámutattál egy problémára a kérdéssel: sok túlsúlyos nő törődik a kinézetével, sok túlsúlyos férfi pedig nem.

2023. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!