Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen az “átlag férfi” a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen az “átlag férfi” a nők szerint?

Figyelt kérdés
[link]

#trendi #incel #Átlag F #Rajtengedély külsőre #60-70 kilós
2023. nov. 27. 09:06
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
62%
Ha van olyan jóképű az arca, és nem nagyon malackásan rakódik az arcára túlsúly + igényes magára - pl. ápolja az arcát, nem alkesz meg cigifüggő - mert az meglátszik az arcon rendesen, kiv. ha milliárdos és tesz ellene kezelésekkel -, akkor lehet olyan szinten a túlsúlyos férfi, mint a linkelt túlsúlyos nő (mert nőből sem mindenki előnyösen szed magára túlsúlyt, és férfiból sem).
2023. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
89%

"Ilyen az “ÁTLAG NŐ” az INCELEK szerint?"


Azt nem tudom, de nem egyszer láttam már itt kifejezetten szép arcú, csinos nők belinkelt képe után olyan megnyilvánulásokat, hogy átlagos / semmi különös / nem fog meg / elmennék mellette az utcán / egy patront megér, de barátnőnek nem kéne, stb.


Tegnap esete valaki itt egy kérdésnél Selena Gomezt értékelte 10-ből 4 pontra, mivel meghízott. A korábbi, karcsú állapotára kapott egy jóindulatú 6-os értékelést.


Szóval igen, joggal feszegethetjük azt a kérdést is, hogy milyen az az átlagos nő, aki állítólag nem áll szóba az átlagos férfiakkal.

2023. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
86%
Ha abból indulunk ki, hogy az inceleknek mint a kerdezo mi az átlag nő akkor igen ez a pasi is átlagos aszerint a mérce szerint. Ennyi.
2023. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
83%
32: múltkor vki Anne Hathawayre írta, hogy sosem volt szép, csontos rondaság, meg Scarlett Johanssonra láttam azt, hogy csúnya arcú vénség. Meg Gelencsér Timi átlagos a külsejét tekintve.
2023. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
33%

30

Ez igaz, a túlsúlyos férfiak többsége elengedte, hogy kicsit is vonzó legyen. Ettől függetlenül szerintem nem létezik túlsúlyos ember, aki átlag fölötti lenne.


Az elhízás, az egészségtelen életmód, a hasra, fenékre lerakódott zsírpárnák, a narancsbőr, az összesúrlódó comboktól kipállott bőr, a lábdagadás, a túlzott izzadás, és az elhízás egyéb esztétikai és egészségügyi következményei mind-mind taszítóak az átlagember számára, legyen szó férfiról vagy nőről.


Persze a photoshop csodákra képes, de vessetek egy pillantást a strandon azokra a nőkre vagy férfiakra, akik ekkorák. Hát baromira nincs tökéletes, sima bőrük.


Ja és tegyük hozzás. Túlsúly alatt TÚLSÚLYT értek, nem azt, hogy van rajtad 3 plusz kiló.

2023. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
36%
34es Jó azért brad pittről is elhangzik ujra és ujra hogy nem nagy szám... Oda-vissza megy a hülyeség.
2023. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
89%

Előző vagyok, azt még kihagytam a kedvenceim közül, amikor több férfi hozzászóló fikázta Palvin Barbi külsejét, vagy jobb esetben szerintük kb. átlagos, ilyenek futkosnak az utcán, csak nem lettek felkapott modellek, meg nincsenek profin kisminkelve.


Az én kedvenc gyakoris sztorim a témában az, amikor valaki évekkel ezelőtt (felhasználónévvel) pár hetente írt ki kérdést arról, hogy a mai nők miért csak a magas, izmos, jóképű, jó egzisztenciájú férfiakkal állnak szóba, miért csak a külső érdekli őket, miért ilyen felszínesek stb.


Aztán egyik este egy húszas évei elején járó nő feltette azt a kérdést, hogy "Ti férfiak észreveszitek azokat a nőket is az utcán, akik nem extrán szép arcúak, nem divatos, vagy szexi, kihívó ruhában járnak a hétköznapokban, nincsenek kisminkelve, és nincsen kivasalva a hajuk?


Mire ez a felhasználó:


"Őszinte leszek: nem."


A válasza alá belinkeltem az utolsó pár kérdését a nők megugorhatatlan igényeiről és felszínességéről, és feltettem neki egy kérdést humoros, kissé ironikus formában.


Válasz nyilván nem érkezett, viszont a felhasználónevét másnapra "eltüntette".

2023. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
74%

"Ettől függetlenül szerintem nem létezik túlsúlyos ember, aki átlag fölötti lenne."


Nekem létezik, bár én nem pontozok, nekem tetszik v nem tetszik.

2023. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
80%

Nekem pl nem jön be ez a pasi, ha átlagos, ha feletti, ha alatti.

Nem tudom hogy miből gondolod, hogy mindenkinek ugyanaz tetszik..🙄

2023. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
73%
Számomra is van olyan túlsúlyos nő aki igenis átlag feletti és olyan is akin pont ugyanennyi túlsúly van mégis átlag alatti. Az összkép dönti el egy személyről, hogy mennyire nyerő a megjelenése. És igen vannak férfias és nőies jellegek, a nőknek jól tud állni a túlsúly egy férfinak sosem. De ugyanez megvan fordítva is, egy férfinak jól tud állni akár a kopaszság, egy nőnek nem tud jól állni a ritkuló haj.
2023. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!