Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen az “átlag férfi” a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen az “átlag férfi” a nők szerint?

Figyelt kérdés
[link]

#trendi #incel #Átlag F #Rajtengedély külsőre #60-70 kilós
2023. nov. 27. 09:06
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
13%
40 Szerintem meg az egészségtelenség senkin sem áll jól.
2023. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
maradjunk a realitás talaján… férfiak és nők között egyaránt akin látható túlsúly van (mondjuk plusz 10 kg felfelé) azok mind átlag alattiak.
2023. nov. 27. 13:52
 43/60 anonim ***** válasza:
84%
Gyk-s pasiknak átlagos nő = szupermodell smink nélkül.
2023. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem. 10 az *nekem* lóphasz. Férfin alig látszik, nőn meg nézhet ki jól.
2023. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
72%
Szépek lehetnek a husos csajok. Nehogymár átlag alatti legyen egy ilyen nő csak mert valakinek más jön be ízlésben amivel nincs semmi baj. Csak ne higgye senki, hogy az ő ízlése a standard.
2023. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, akkor helyesbítek. A nőknek jól áll az egészségtelenség.
2023. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
73%
#46 Alapvetően egyetértek veled, hogy az elhízás egészségtelen, és mindenki akkor a legvonzóbb, ha odafigyel az egészségére. De ha pusztán túlsúlyról beszélünk, akkor nem feltétlenül lesz valaki átlag alatti szerintem. Volt enyhén túlsúlyos exem, számomra a legszexibb pasi volt akkor a világon. Bár hozzáteszem, rajta kívül soha senki nem volt vonzó számomra túlsúllyal.
2023. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
8%

47

Szerintem is lehet vonzó valaki némi súlyfelesleggel, nyilván nem gondolom, hogy csak és kizárólag az 50 kilós nők szépek, de most TÚLSÚLYRÓL beszélünk.


Én nem tudom... Megvan az, emberek, hogy a túlsúly egészségtelen és veszélyes?

2023. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
68%
48. Pl a 3-as csaj borzasztóan él és életveszélyben van? Akkor is jól néz ki, nem átlag alatti! Ezen kívül nyilván túltoljátok itt a nagy életveszélyt, nem látom, hogy ilyen alkatú emberek kevésbé élnék meg ugyanazt a kort mint a piszkafák, egyáltalán nem. A veszélyes túlsúly ami az igazán borzasztó életmódból (is) fakad nem itt kezdődik. Kis rosszindulat érződik itt inkább nekem.
2023. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
15%
Kár, hogy az a nő nem csak simán "husis", és nem "egy kis súlyfelesleg" van rajta, ráadásul a kép jól beállított és retusált, a nő meg ki is van sminkelve. Nem így néz ki, amikor reggel szarás után kijön a mosdóból.
2023. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!