Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen az “átlag férfi” a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen az “átlag férfi” a nők szerint?

Figyelt kérdés
[link]

#trendi #incel #Átlag F #Rajtengedély külsőre #60-70 kilós
2023. nov. 27. 09:06
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
0%

49

Nem tudom, ki van életveszélyben és ki nincs. Lehet itt védeni a kövér nőket, férfiakat, de minek? Senki sem támadja őket, én legalábbis nem. Felőlem mindenki úgy él, ahogy akar.


A túlsúly viszont akkor is rémes hatással van az ember szervezetére. Millió és egy tanulmány szól erről, de mondjuk elég megnézni egy ország népességének testsúlya és a várható élettartam közötti korrelációs együtthatót. És hát igen, sajnálom, de az emberek többségének továbbra sem túl szexi az egészségtelen életmód meg az elhízás...

2023. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
75%
Egy ilyen "TÚLSÚLYOS" :D nőnek az arca mindig szebb lesz, főleg idősebb korban vitán felül szebb marad a bőrük is, sokkal szebb mint a sovány nőké. És valljuk be az arc mindig első helyen van az összképet illetően. Ha valakinek szép az arca és ad magára igazából lehet akármilyen alkata, átlagon felüli lehet, átlagon felüli párja lehet!! Az idősödés arcra viszont a duci nőket mindenképp jobban kíméli.
2023. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
19%
Ettől még az nő egy MALAC. Nyugodtan bömbölhetitek habzó szájjal, hogy neki igenis top pasi jár és nyugodtan vérig lehet sértődni de attól még ez így van feministák.
2023. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
76%
Hát de egy ilyen nőnek igen, abszolút szokott jutni top pasi. Akkor ez kit is igazol vissza?
2023. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
82%

Sőt, ilyen valóban egészségtelenül túlsúlyos nőnek is ha ad magára:

[link]

Gondolom ettől meg már a falnak is mentek dühötökben! :D

2023. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
38%

55

Figyu, itt egyedül azok dühösek, akik képtelenek lenyelni azt az egyszerű tényt, hogy az elhízás káros és a legtöbb ember számára nem vonzó.


Én semmi rosszat nem kívánok ezeknek a nőknek. Látom, hogy adnak magukra, és örülök, ha megtalálják a szerelmüket. (Nem én vagyok az a hozzászóló, aki minősítgeti őket.)

Nektek nem megy le valahogy a torkotokon egy egyszerű megállapítás, amit mindeddig nem sikerült cáfolni, csak fröcsögtök...


Talán érdemes lenne elgondolkodni, hogy BENNETEK miért kelt ekkora dühöt a tény, hogy az elhízás veszélyes?


(Ja és ilyenkor természetesen a kövér nő minden ujjára jut jó pasi, aztán két kérdéssel lennebb azon megy a sírás, hogy a férfiaknak csak a csinos, vékony nők kellenek. Na hagyjuk...)

2023. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
71%

"fröcsögtök...

Talán érdemes lenne elgondolkodni, hogy BENNETEK miért kelt ekkora dühöt a tény, hogy az elhízás veszélyes?..."


Ácsi! Erre írnál példát? Mert ez a mentalitás a ti térfeleteken megvan de én a duci nőket szépnek találó hsz-ek között sem fröcsögést sem dühöt nem látok! Ti annál indulatosabban támadtok. És az, hogy te meg ezt éppen fordítva látod mindent elmond! ;)

2023. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
12%

Nos, a tények makacs tagadása elég vicces, és bizony nem kis dühről árulkodik, hogy semmiképpen nem akarja itt elfogadni senki, hogy az elhízás káros. :)


De én nem haragszom senkire, felőlem tényleg mindenki azt eszik, és annyit mozog, amennyiiz szeretne. Ez mit sem változtat az orvosi tényeken és az emberek általános esztétikai érzékén.

2023. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
91%
Áhám, akkor tehát nem tudsz dühös és fröcsögő hszt-t idézni de azért mind nagyon dühösek vagyunk és szörnyen fröcsögünk mi itten. Mindent értünk! :D
2023. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
57%
ewww azért a képen látható srácot inkább átlag alattinak mondanám ...
2023. dec. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!