Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökké magányos leszek? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké magányos leszek? El fog ez múlni valaha? Ha lenne egy párom jobban lennék?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, középiskolában sajnos nagyon kövér voltam, magányos, nem voltak barátaim, kapcsolatom. Talán a viselkedésemmel is lehetett baj, utólag ezt felmérni nem tudom.


Azóta összeszedtem magam, fogytam, persze még messze a cél, ugyanakkor haladok. Ellenben még mindig vannak problémáim, mára rengeteg haverom van, jobban is vagyok mint régen. Ugyanakkor velük / a szüleimmel nem szeretnék ilyeneket megosztani. Utóbbiaknak megvan a maguk bajuk, előbbiek előtt pedig nem szeretnék puhánynak tűnni.


Pofátlanul magányos vagyok, és nem tudom, hol tudnék ismerkedni, nagyon rossz esténként amikor egyedül vagyok otthon. Kegyetlenül szenvedek, persze nem teszem magam tönkre, tartom magam, de nem könnyű, egyszerűbb lenne kiütni magam olykor, szerencsére még sikerült tartóztatnom magam. :)


Dolgozom, egyetemre járok, edzem, élek közösségi életet és mindezek ellenére visszatérő öngyilkos gondolatokkal küzdöm, most úgy érzem, hogy a magány miatt, ha lenne egy párom az talán segítene.

Viszont nem találok senkit, hiába vágyom rá, tippeket, buzdítást nagyon boldogan várom. :)


Aki járt már hasonló cipőben, vagy esetleg tudna okosat mondani ne tartsa magában.


Szép napot mindenkinek!



2023. nov. 27. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

"Dolgozom, egyetemre járok, edzem, élek közösségi életet és mindezek ellenére visszatérő öngyilkos gondolatokkal küzdöm, most úgy érzem, hogy a magány miatt, ha lenne egy párom az talán segítene."


Nem segítene rajtad. Csak azt hinnéd. Egy darabig a depressziódról "megfeledkeznél" de akkor is jelen lenne. Aztán egyszer csak felszínre kerülne és tönkremenne a kapcsolat, párod és persze te. Olyan mértékben, hogy képes lennél *ngyilk*s lenni. Ugyanis a párod jelentené a mentőövet egy bizonyos időig. Mindezek ellenére ő nem menthet meg, mint anyukád se. Csakis te saját magad! Tehát szükséges számodra szakember minél előbb. Ha nem jó az egyik akkor másikhoz fordulj! Miután kilábalsz a depresszióból akkor ismerkedj. Ne más emberre nyomd a saját terhed, végtelenül önző dolog!!!

2023. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jó helyzetben vag ymost! Dolgozol is, egyetemre is jársz (ami kiváló táptalaj minden jellegű szociális kapcsolatra, élményre), vannak barátaid is.

Hidd el, jó helyzetben vagy.


Ami nem jó, az a adepressziód ami van. Merthogy ez eléggé annak tűnik. Van ilyen, legjobbakkal is előfordul, hát még olyanokkal akiknek nyögős volt a tizenéves kor.


Igazából minden lehetőséged megvan arra, hogy pár ttalálj. Ehhez elsősorban szociális kapcsolatok és készségek kellenek és előbbi ugye megvan, utóbbi meg max alakulhat, ha most nem jó, de az is lehet, hogy jó. Valahogy csak szereztél barátokat, szóval túls zar nem lehet:)


Úgyhogy én azt mondom keress fel egy pszichológust. Lehet már 2-3 hónap után érzékelni fogod a változást, mert egy aktív életben könnyen végbemennek a változások:)


És tök logikus, hogy ebben a helyzetben vagy most, a leírásod laapján elég éles a kontraszt a középsulis és a mostani életed között.

2023. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"most úgy érzem, hogy a magány miatt, ha lenne egy párom az talán segítene"

Talán segítene? Nem vagy biztos benne?

2023. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 igazad lehet, sajnos


#2 mindenki ezt mondja, de valójában én nem úgy érzem, egy stabil egzisztenciát, hiába leszek kiemelkedő a piacon, 50 éves leszek kb mire elérek.

Aztán lehet, hogy butaságot mondok aztán majd rájövök. :) De köszönöm!!


#3 úgy érzem, hogy segítene. De hiszem ha látom alapon csak arra mondom, hogy biztos, ami már megtörtént, na meg a halál. :)

2023. nov. 27. 13:29
 5/21 anonim ***** válasza:
Öhm, mit tervezel, mit fogsz cisnálni, hogy 30 évedbe telik kialakítani egy stabil egzisztenciát?:D
2023. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szeretnék a fővárosba költözni, saját ingatlanba, olyanba, ahol gyerekeket nevelhetek, illetve megengedhessek magamnak mondjuk egy átlagosnál jobb autót úgy, hogy az ne a gyerekek jövőjét tegye tönkre.


Egy ilyen ház önmagában (és akkor mellette se megtakarítás se semmi) kb 80-100 millió Ft.

Akárhogy nézem, egyetemistaként ez egy kb elképzelhetetlen összeg, évek mire jól is fogok keresni…

2023. nov. 27. 13:43
 7/21 anonim ***** válasza:

hm, hát igen.

Amúgy ha nem pesti vagy szólok: ide tök fölösleges autó. A leggyorsabb közlekedési forma a bicikli, azt követi a roller és a BKV.

De nem kell egyedül ingatlant venned. Ha majd lesz párod, összerakjátok amitek van és akkor máris könnyebb. Úgyis ott a CSOK...:D

2023. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6- "Szeretnék a fővárosba költözni" Kezdd ezzel. Ha nem lakás, szoba. A többi majd jön szépen ezután.
2023. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8 rosszul fogalmaztam. Most a szüleim finanszirozzak, itt lakom, ide jarok egyetemre. De szeretnek is itt maradni (vagy esetleg kulfold) mert ahonnan jovok, sajnos nincsenek lehetosegek. De valoban, sokkal jobb itt mint otthon volt..


#7 igen, igazad van, de én nem költök szinte semmire, egy kocsit szeretnék. Egyrészt ha lesz család akkor már kell, ugyanakkor egy drogom van, annak pedig 4 kereke és egy minél nagyobb az orrában. Szar, most nincs rá pénzem, a szülőkét nyúzom ha nagy ritkán otthon vagyok. :)

2023. nov. 27. 14:43
 10/21 anonim ***** válasza:

9, értelek, de mondom, ne azon kattogj, hogy hogyan lesz 80 milliód (ami van 120 is:D). Majd összerakjátok a leendő pároddal, a családdal meg a bankkal. és nem kell egyben ez a pénz.

De a lényeg, hogy nem kell egyedül megszakadnod, hogy meglegyen. Hidd el, pikkpakk meglesz. Vagy legalábbis 30 évesen már egy része a kezedben lesz és lesz további konkrétumokról is terved.


Csak legyen kivel összerakni ugye. Ez a fő téma. Ezen meg könnyen lehet segíteni, csak kóráltasd ki a depidet és megvagy:)

2023. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!