Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz nőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz nőt találni nőként?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, eddig sosem volt lánnyal semmilyen kapcsolatom, ami nagyon zavar, hiszen vágyom rá.

Próbálkoztam több társkeresési alkalmazást is, de a 98%-a, aki ott van valójában férfi, és intim képeket kér, nőnek kiadva magát.


Hogyan tudnék egy viszonylag korban hozzám hasonló nővel ismerkedni, aki szintén a nőket részesíti előnyben?



nov. 30. 19:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Én is ezt mondom.

Egy 15-20 fős női társaságban biztosan van legalább egy, aki nem tiszta heteró.

Csak ugye a nőknél ez nagyon nehéz észrevenni.

A totál fiús lányoknál igen, de a teljesen nőies, totál jó nőkön szinte lehetetlen észrevenni.

Volt barátnőm, aki fél év után merte bevallani, hogy a lányokat is szereti.

Hamarabb nem merte, mert azt hitte, hogy ez nekem nem fog tetszeni.

Én semmit nem éreztem ebből.

Aztán bevallotta, hogy amikor a "túlórázott", akkor valójában a barátnőjénél volt.

dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"A nők 60-70%-a nem teljesen totál heteró."

Légyszi találd még ki hogy mindenki homokos a világon csak nem még tud róla. Csak hogy teljes legyen a kép rólad meg a világképedről

dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!