Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderes bohóckodás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes bohóckodás vagy örökké egyedül?

Figyelt kérdés

Élőben nem tudok alkotni. A netről már több párkapcsolatom is volt, de ez már nem működik, a nők teljesen passzívak minden közeledésre, amit persze én megértek.


Minden téren okés az életem, kivéve a kapcsolatok. Szóval tinder vagy inkább engedjem el?



dec. 2. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Tinder
Engedd el a párkeresést
29 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Tinder csak a kedvedet fogja mégjobban elvenni. Ha élőben se vagy sikeres,akkor az a társkeresős oldalak ,egy nőre jutó túljelentkezése miatt megkevésbe fogsz találni valakit. Ha igen,akkor is lutri meddig tartod meg, mert hamar keres jobbat, vagy csak szórakozik
dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Bro' a netről akkor tudsz ha élőben is megy. Mindegy kivel mit beszélsz meg a netről akkor lesz célegyenes ha élőben is tudsz kémiát teremteni. A net csak kiegészítő opció, ha amúgy az elfoglaltságok miatt nincs időd ismerkedni, de nem helyettesíti a személyes kompetenciákat.

Szóval, ha netről ment akkor menni fog újra, ne balf.szkodj. Ha csak ülsz ölbe tett kézzel akkor szerinted változni fog bármi is? Tenni is kell érte...

dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha élőben nem tudsz alkotni Tinder segítségével se fogsz.
dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A tinder a tökéletes módja hogy elvedd a saját kedvedet az ismerkedéstől, igy pedig ahhoz is tökéletes hogy örökre egyedül maradjál. Mivel kedv nélkül nem fog működni a csajozás abszolút, ezért csak akkor tinderezzél ha már fáraszt az egész és ki akarod égetni magadat teljesen. De vigyázz mert a dolog nem feltétlenül visszafordítható, egész életedre kiéghetsz attól a fostól
dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl nem tudta elvenni a tinder a kedvemet, mert hiába volt több tucat használhatatlan match, mindig csak az az egy-egy érdekelt, akivel tök jól elbeszélgettem, vagy randiztam.

Feladni pedig semmit nem érdemes, amit el szeretnél érni. Különösen igaz ez egy kapcsolatra.

dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is ezek a kérdések fogalmazódtak meg, de nekem annyira nem megy ez a netes ismerkedés. Az összes volt barátomat személyesen ismertem meg. Még gondolkozom a dolgon. Egyébként biztosan nagyon ritka, de az egyik barátnőm tinderen ismerte meg a (mostmár) férjét.
dec. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Mindegy kivel mit beszélsz meg a netről akkor lesz célegyenes ha élőben is tudsz kémiát teremten"


Úgy érzem, hogy tudok, különben nem lett volna már három barátnőm meg egy egyéjszakásom. Megjegyzem, minddel én szakítottam, mert már nem működött/nem egymást kerestük, de a lényeg, hogy nem ragaszkodom egy akárkihez, hiába néz ki jól, társat keresnék...


Csak 30-hoz közelítve nekem még nem volt olyan, hogy a valóságban alakult volna ki bármi is. Mikor egyetemista voltam, akkor voltak kellemes, több órás beszélgetéseim nőkkel, de randiig sosem jutott a dolog. Mióta dolgozok, azóta nincs is semmilyen kontakt, pedig járkáltam sok helyre. Amúgy a külsőmmel én teljesen elégedett vagyok, és az eddigi visszajelzések is pozitívak, de ugye nem az a legfontosabb.


"csak akkor tinderezzél ha már fáraszt az egész és ki akarod égetni magadat teljesen"


Való igaz, ez is megfordult a fejemben. Egyrészt, hogy ha onnan sem jön össze, akkor már mindent próbáltam, nincs mit tenni, másrészt pedig, hogy legalább elveszi a kedvem az egésztől, és lenyugszom.

dec. 3. 08:31
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Én fél évig voltam fent a tinderen amikor a páromat megismertem. Ő is kb annyi ideje volt fent. Ez elég volt ahhoz hogy az egész ismerkedést tök lazán kezeljük mert már egyikünk sem várt el semmit. 😅 3 hónap után már együtt éltünk. 2 évvel az első randi után pedig eljegyzett. Már saját házban élünk és nemsoká gyermeket is tervezünk. 🥰
dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Elengedem a társkeresést! Eddig próbáltam mindenhol ismerkedni élőben, Facebookon, Instagramon és társkereső oldalakon is ismerkedni de reménytelen a mostani helyzet. Én már kezdem elfogadni az egyedüllétet amúgy meg vannak top 10-es haverjaim akik többet érnek a nőknél és nem szerelmi viszonyra gondolok hanem belső értékre.
dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
8-asnak gratulálni tudok! Ő egy nagyon szerencsés ember! Nem sok embernek adatik meg hogy interneten megismerje a párját. Szerintem akik társkereső oldalon találták meg a párjukat azok nem a mostani Instagram promós, egófényezős korszakban ismerkedhettek.
dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!