Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Legyünk csak barátok" után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legyünk csak barátok" után hogy zökkentek vissza a szürke hétköznapokba?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedtek valakivel, kialakul az összhang, alig várod, hogy rád írjon, vagy te írj neki, alig várod, hogy találkozzatok, tök jól megy minden. Felcsillan a remény, hogy ebből lehet több is, hogy az idei karácsonyt nem egyedül töltheted, hogy valentinnapra te is kapsz valamit. Elkezdesz többet érezni, majd hirtelen ignorálni kezd, egyre kevesebbet ír. Végül azt írja, hogy "legyünk csak barátok".


Na az ilyenek után hogy bírtok a szürke hétköznapokban élni? Mert rajtam most nagyon eluralkodott a magány. Azt az érzést keresem, amit ő váltott ki belőlem, de semmi nem bírja felülírni. Kétségbe esetten írok és jelölök be mindenkit. Rengetegen nem írnak vissza. Akik meg visszaírnak, azokban meg nincs köszönet, mert sehova nem lyukad ki a beszélgetés. Tudom, ne erőltessem, és takarodjak el a kondiba. De attól még nem leszek boldogabb.


dec. 3. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

" csak barátokat " nem tartottam meg sohasem,hiszen úgysem működik. Ezt abban a pillanatban tudja mindenki,amikor elhangzik. Latinban ezt " pia frausnak ", kegyes csalásnak mondják.

Értelmetlen, elkoptatott frázis az egész.

dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Pedig a sporttól boldogabb lennél.
dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan elkezdek keresni másokat hogy kitöröljék az agambol es másokkal legyen tele a fejem.
dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most 3 visszautasítás is összejött egymás után, úgy hogy már találkoztunk és rohadt jó volt, úgy éreztem hogy szerelmes is tudnék lenni(eddig csak egyszer voltam szerelmes).

Na ez olyan szinten összetört, hogy eddig soha nem tapasztalt depresszióba estem, az összes önbizalmam elment, félek már kezdeményezni, nincs életkedvem, itthon ülök és a számítógépbe temetkezem. Mindezt úgy, hogy eddig egy "csajozógép" voltam úgymond, olyanokat toltam, hogy szórakozóhelyről megismert lánnyal aznap este együtt aludtam, meg tinderen első talin lefeküdtünk, meg egy haverommal jártunk "vadászni", azaz szórakozóhelyen csajokat felszedni.

Na mindegy legalább érdekes önismereti szempontból, hogy ezek szerint milyen labilis az önbizalmam.

23F

dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem mindenkinek tesz jót a sport. Azután kezdtem el magam bántalmazni fizikailag, miután elkezdtem futni, mert még intenzívebbé tette a negatív érzelmeket.
dec. 3. 08:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kondizz kicsit, csak sajnos ott vannak a szteroidos gyúróskák is, pedig amúgy jó hely lenne, ha egyesek nem vinnék túlzásba. Vagy akkor otthon próbálj az izmokra hatni. A futás tényleg nem mindenkinek jó. Vagy menj valami tanfolyamra jóga pl. Ha meg akarod találni a párod akkor kb 10 vakvágány után reális hogy legyen egy találat.
dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg cica, kutya? Persze csak ha adottak hozzá a feltételek.

Mozogni én is gyűlölök, nem is tettem általános iskola óta (utána tudtam szerezni felmentést), ha rá lennék kényszerítve, szintén eret vágnék kb.

Az állatok sem "működnek" tökéletes gyógyírként, de valamennyit tudnak segíteni. Legalább a felszínen tartanak vagy ahhoz közel, erőt adnak, hogy tudj funkcionálni a mindennapokban.

Próbálom persze én is erőltetni az ismerkedést, mert az örök egyedüllét sem jobb alternatíva, de senki nem olyan, mint ő, senki nem tudja belőlem ugyanazt kiváltani, a legtöbben csak untatnak, irritálnak, "kényszer" velük kommunikálni, esetleg találkozni, bár arra már egyre kevésbé tudom rávenni magam. De "nem lehet" hagyni a pcsába, mert akkor csak többet kattogok azon, akinek nem kellek, jobban szenvedek miatta és továbbra is egyedül, érintetlenül leszek.

dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a külsőd a magányod okozója akkor bizony irány a kondi.
dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!