Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavar ennyire vajon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire vajon a férfi illat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok leszbikus, sem biszex, gondolatban sem képzeltem el soha ilyesmit.

Viszont azt már minden sráccal megfigyeltem, különösen szex után, hogy nagyon zavar ez az erős "kanszag", pláne, ha valaki több napot nálam volt, folyton úgy éreztem, hogy olyan büdös meg nehéz a levegő, nem ez a friss, kellemes illat van.

Olyankor is volt már ilyen, ha a fürdőszobájába bementem valakinek.

De a csókkal, szexxel meg nem volt probléma, nyilván bejöttek nekem nekem szexuálisan is.


Esetleg másnak is van ilyen, vagy miért lehet ez? El sem tudnám képzelni így pl, hogy együtt lakjak valakivel.


dec. 5. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy idő után mindenhol emberszag lesz, olyankor kell szellőztetni.
dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

A legtöbb embernek koszos, büdös szaga van, ezért kell TISZTÁLKODNI.


Egyedül a szag különböző. Az időseknek poshadtvíz-szaguk van, a romáknak még jó esetben is ilyen állott kávézacc vagy sárgaborsó-főzelék stb.

dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kitana. ***** válasza:
80%
Mert nem használnak normális golyós vagy stiftes dezodort zuhany után, csak fújnak kettőt a derekukra az Axe-ból, aztán nyilván büdösek lesznek fizikai aktivitás után. Ha olyan komolyságú a kapcsolat (nem valami alkalmi), szerintem nyugodtan megmondhatod, hogy zavar és próbálják ki, amit fent írtam.
dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert a mai torz emberképből a dezodor és a parfüm kivette a természetes szagokat (a feromonok fontosak voltak régen a gyereknemzésnél, jelezték, hogy genetikailag mennyire passzol össze két ember), így mindenki, aki amúgy rendesen tisztálkodik, de nem visel ilyesmit, egyből büdös lesz a többi ember szemében
dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

5.


Régen az emberek büdösek voltak, mert nem volt lehetőségük fürdeni. Sok településen csak a '60-as években lett bevezetve a modern vízvezeték, előtte csak simán izzadtság-szar-húgy szaga volt mindenkinek. Rágondolni is rossz. Kb. olyasmi lehetett, mint manapság a putrisor aromája. Fúj!!!

dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Axe al fujjad le.
dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

6

Mit ittak? Csak kellett, hogy legyen víz, akkor lehet mosakodni is.

dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

8.


Kútról szereztek ivóvizet, ami ráadásul limitált is volt. Télen pedig az olajkályhák világában senki nem állt neki a hideg házban lavórral fürdeni, egyedül vasárnap, a mise előtt tették meg, az is macskamosdás volt. Büdösek voltak, ennyi.


Én örülök, hogy manapság azért nem ez a norma. "Feromon" ide vagy oda.

dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Mikor terhes voltam éreztem ennyire intenzívnek mindent, a sajátom és mások szagát felerősítve éreztem, mint egy vadászkutya. Egyébként se előtte sem utána nem éreztem így. Nem lehet, hogy a szaglásod ennyire kifinomult, átlag feletti?
dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hogy egészségtelenek. ÉS naponta kéne fürödni is, alaposan!
dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!