Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavar ennyire vajon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire vajon a férfi illat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok leszbikus, sem biszex, gondolatban sem képzeltem el soha ilyesmit.

Viszont azt már minden sráccal megfigyeltem, különösen szex után, hogy nagyon zavar ez az erős "kanszag", pláne, ha valaki több napot nálam volt, folyton úgy éreztem, hogy olyan büdös meg nehéz a levegő, nem ez a friss, kellemes illat van.

Olyankor is volt már ilyen, ha a fürdőszobájába bementem valakinek.

De a csókkal, szexxel meg nem volt probléma, nyilván bejöttek nekem nekem szexuálisan is.


Esetleg másnak is van ilyen, vagy miért lehet ez? El sem tudnám képzelni így pl, hogy együtt lakjak valakivel.


dec. 5. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szarul esznek. Aki sok hagymát zabál, abból párolog a szag.
dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, és ez még lányoknál is így van. Fokhagymából nem is kell sokat enni!
dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
4%

12-13


A disznóhús rosszabb. Az érződik csak igazán az emberen. A másik a pia. Fúúúúúúj, alkoholisták szaga!

dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Valami gond van az altalad ismert pasik kiparolgasaval. A sperma szagan kivul nem a nemi identitas resze a szag. Vannak eros kiparolgasu nok, es tenyleg vannak pasik, akik zuhany utan izzadsagszaguak mar. Sajat eszrevetelem szerint ezek szorosek. De mennyi ferfias ferfi nem szormok es vagy nem szagos.

N, es ferjet tartok.

dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6 osztán mégis szaporodtak feszt
dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Én se bírom a f.aszszagot, a punci valahogy nem pálik be 1 óra után :D
dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%

16.


Pedig egy mosdatlan nő talán még rosszabb, mint egy mosdatlan férfi. Legalábbis a helyi romákból/csövesekből kiindulva, ahol a "kan" max pia, húgy és fokhagymaszagú, de a nőnek ilyen rothadt hallal kevert érett, romlott banán kombóra emlékeztető szaga van.

dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!