Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszer csak eltünt az életemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak eltünt az életemből. Nem tudom feldolgozni. Mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

23F

2 éve voltam együtt a párommal. Nagyon Szeretem őt. Az elmúlt hetekben furán viselkedett. Bunkó volt az egyik pillanatban a másikban meg bújós szeretettel teli. Egyik nap egy kellemes nap közepén, filmezés közben kijelentette, hogy ő márnem tud engem szeretni. Nem értettem ez miért történhetett, hisz meg előző nap kaptam a Szerelmes üzeneteket és viszonoztam is. Nem tudtam vele ott értelmesen beszélgetni ezért úgy gondoltam jobb, ha most haza megyek, nem akartam elhamarkodottan kijelenteni semmit.

Ezek után kerestem, hogy beszéljük meg, üljünkle egymással szemben, hogy mégis mi ez. 2 év az 2 év mégiscsak még, ha nem is sok. Hivtam, telefonról letiltott. Írtam, ott is letiltott. Mindenhonnan. Egyszercsak az az ember aki a világot jelentette nekem eltűnt és kizárt az életéből. 5-6 napja nem tudok róla semmit, engem meg megesz a fene. Biztos tapasztaltalt ember is olvassa ezt, az tudja milyen fájdalom lehet. Attól félek, hogy az életben többet nem beszél velem. Azóta küldtem neki egy ajandékot, kedves emlékekkel. Arra kaptam annyi reakciót, hogy köszöni, tetszett neki. De ennyi, több választ nem kaptam. Úgy hiányzik mint a levegővétel. Nem tudom mit tegyek. Persze se barát, se haver nincs akivel megoszthatnám, mert mindenkitől eltávolodtam... A szokásos. Ezért írok ki magamból erre a nyomorúlt oldalra. Már bocsánat.

Köszönöm, hogy elolvastad.


2019. máj. 16. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: fura viselkedés hirtelen megváltozott stílus / viselkedés 👉 harmadik fél, új pasi. Sajnálom ezek ennek egyértelmű jelei.
2019. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pasi oldalról is elítélem az sms-es szakítást, kb ez pont ilyen volt.

Vannak emberek akik lezáratlanul, kérdések és válaszok nélkül képesek feldolgozni egy szakítást, és tovább lépni.

A volt párod is ilyen, ami főleg akkor jellemző ha van aki "vígasztalja".

Megértjük, és tudjuk milyen nehéz neked, a leírásod alapján romantikus típus vagy, de saqjnos tovább kell lépned, és az önbecsöülésedet sem szabad feladni, hogy olyan ember után futsz akit már nem érdekelsz.

Kutyaharapást szőrével, irány egy "társkereső", és vígasztalódj...

2019. máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is osztom az elsőt. Lett valakije, és nem volt gerince elmondani.

Ezért "ghostingolt".

Ezért a "nőért" nem kár.

Dobd ki a cuccait, és felejtsd el.

Kissé túlértékelted.

2019. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőért küzdjön a Dzsingisz kán... 23 évesen még bőven találhatsz jobb, tisztességes csajt, aki nem lép le az első f...szival.
2019. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
ohh kicsim... az élet kemény.. bőgd ki magad és jobb lesz! idővel begyógyulnak a sebek..
2019. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Béla. A Király. ***** válasza:
100%

Két dolog biztos:

1) Nincs gerince

2) Van valakije


Verd ki a fejedből, kösd le magad, sportolj, legyen pár párhetes "búfelejtő" kapcsolatod, stb. Próbálj nem gondolni rá.

2019. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta,hogy nem tud már szeretni filmnézés kozben.Te meg válaszként erre, hazamentél.Ez egy szakítâs volt.
2019. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenki valaszat. Oszinten nekem is ez volt az elso tippem. Caak nehez volt elkepzelni, hogy kepes ilyenre, de ezekszerint igaz az a felvetes, hogy csak magamba bizzak :) kitalalok valami figyelem elterelo programot, vagy hasonlot.

Lehet gonosz lesz amit most irok, de remelem hamarosan rajon, hogy faszsagot tett, atkurjak mint o engem, megkeres es megmondhatom most en neki, hogy nem :) igen, gusztustalannak hangzik, de en is emberbol vagyok, raadasul az a fajta akinek jol esik a bosszu. Meg, ha ilyen gyerekes es kicsinyes is.

Meg egyszer koszonom.

2019. máj. 16. 09:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtuk, megértjük.

De felesleges ilyet gondolni, h visszajön, dehogy jön!

Ha nem vált be, az ilyen megy tovább gyorsan...

Inkább adj hálát a sorsnak, hogy megszabadítottak egy gerincetelen embertől.

Velem is kiszúrtak amikor katona voltam (akkor még volt 9hónap), az élettársam kezdett bele egy másik kapcsolatba, ráadásul haverral.

Még csak meg sem mondta mint neked.

Kiderítettem ki volt, úgy mentem haza, hogy ne tudjon róla, és a havernbál legyen.

Minden cuccát összeszedtem, átvittem a haverhoz.

Ajtó mellé tettem a bőröndöt, hogy ne lássa a haver a cuccokat.

Kezet fogtam vele, és nevetve megköszöntem, hogy megszabadított egy amatőr kur.ától.

Mától kezdve a tiéd, én szabad vogyok hála a jó égnek, megnyerted, nálad fog lakni ezentúl :D

Átnyújtottam a bőröndöt, aztán eljöttem mosolyogva.

2019. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
most látom kitörölték a remek válaszom pedig abba olyan tanácsot adtam hogy a csajok elélveztek volna ha megcsinálod de mégegyszer ne írom le wazze
2019. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!