Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak egy fokkal legyen szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél/ csak legyen önálló és tartsa el magát?

Figyelt kérdés

Ezek tényleg igazak? Akkor ha egy átlag Jóska 35 évesen pocakkal és átlag egyszerű melóval keres 300 ezret. És önállóan él egyedül egy albérletben!


Az simán ismerkedhet normal alakú , csinos , kedves nőkkel?


dec. 10. 06:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
18# 50 kiló alattit kértem. Leann Rimes, akit belinkeltél, ezen a fotón 56 kg, és így is borzalmas a lógó melleivel meg a kiálló bordáival.
dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%
17# nem hadakodunk. Te azért az átlagnál jóval alacsonyabb vagy, nálad reális az 50 kg körüli súly, de a 45 az már elég necces egy alacsony nőnél is. 165 cm + nőnél meg konkrétan már az életveszélyes kategória.
dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

Ismerkedni, ismerkedhetsz. Mondjuk nekem az a véleményem, ha valaki 35 évesen pocakos, szar a melója és még motivációja sincs, hogy változtasson az életén, az nem tudom mit akar egy csinos nőtől...

Egy csinos nő nem fog leállni egy olyan fickóval, akiről ordít, hogy csak teng-leng az életben és megelégszik a hugymeleg pocsolyával, mondom ezt férfiként.

Szerintem ez jellemgyengeség és nehezen tudom megérteni, hogy sokan hogy tudnak így élni.

Én is voltam pocakos,kb. 1 év alatt ledobtam a felesleget és annyira nem is vittem túlzásba a diétát.

dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

A csinosságot és vékonyságot legalább kettő, de inkább három paraméter határozza meg kérdező.

Először is a testsúlyhoz tartozó magasság. Lásd a 155 centis 17-es válaszoló, aki tényleg 50 kg körül lesz vékony.

Míg az én 170 centis húgomnak amikor 55 kg körül volt már beesettnek tűnt az arca, 58-62 kg között néz ki "egészségesen".


A harmadik paraméter a csinossághoz az arányosság. Ez nem annyira konkrétan meghatározható, és inkább csak árnyalja, hogy mennyire számíít egy nő csinosnak.

Pl egy szélesebb vállú nőt kevésbé láthatunk csinosnak még akkor is, ha 165 centisen 52 kg tehát vékony, mint egy ugyanígy 165 centis nőt, aki bár 55-58 kg, de nőies alakja van, és egyenletesen oszlik el rajta a testtömege.



Visszatérve a kulcs itt az egyik válaszoló hozzászólásában van: tetszik vagy nem tetszik, be kell lőni a saját kategóriádat. A párkeresés is ha úgy vesszük olyan, mint egy kapitalista modellre épülő piacgazdaság. Egy csinos, vékony, kedves nőnek mindig vannak udvarlói, ezért több lehetősége van válogatni, és válogatni is fog, a legjobbal fog elmenni randizni. Azaz a csinos nőre nagy a kereslet, és ezért magasabb áron tudja magát eladni.


Ez alapján be kell tudni látni, főleg 35 évesen, amikorra már azért összegyűlt némi élettapasztalat, hogy pocakos férfiként nem valószínű, hogy átlagon felülien csinos, nagyon vékony lány téged fog választani, hiszen választhatja a jóképű, kockahasút is.


És ez nem rossz vagy jó, hanem tény, amit el kell fogadni, és aminek a belátása egy férfi 16-18 éves korára ki kell, hogy alakuljon, különben egy keserű, világot szidó,magába forduló, taszító személyisége alakul majd ki.

dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

170 cm-es nő vagyok. 18-22 éves korom körül 48 és 53 kiló körül voltam. Nem volt életveszélyes, semmi bajom nem volt. Sovány alkat vagyok és akkoriban semmit nem mozogtam, semmi izmom nem volt.

Jelenleg 63-65 kiló körül vagyok, immáron sok év sporttal a hátam mögött. Nőies alkatom van, de bőven van már izom. Még mindig S-es a méretem mindenből, szóval egyáltalán nem vagyok duci.

Ha most keresnék társat, akkor mérföldekkel jobban válogatnék, mint 20 éves korom környékén. Csak sportos alkatú és életmódú férfi jöhet nálam szóba.

dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Biztos van akinek ennyi elég, nekem nem :D
dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
20-30 eve igaz volt, de azert mert a lanyt sgy jo anyagi helyzetu emberhez akartak hozza adni es a szulok ezt mondtak a gyerekuknek..
dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
27# max 100 éve volt ez, azóta már igencsak változott a világ.
dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Már a nagyszüleim meg dédszüleim se úgy házasodtak hogy választottak nekik férjet/feleséget.
dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki mondta neked? Előkapartál valami 40 éves humorfesztivál kazettát?
dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!