Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lerázószöveg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lerázószöveg, vagy tényleg nem állt készen az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig csevegtem egy lánnyal és többször elhívtam, hogy találkozzunk, de nem igazán jött össze. Egyik szavából azt éreztem, hogy nem igazán érdeklődik, utána pedig elmondása szerint mindenképpen esélyes, hogy találkozunk. Nem túl jó időszakát élte ekkor állítólag. (családi+munkahelykeresési problémák)


Majd amikor sokadjára érdeklődtem, a következőkkel engedte(m) el a dolgot:


- Nagyon értékeli az igyekezetem, de úgy érzi, nagyon nyomasztja most minden és nem érzi, hogy tudna rám koncentrálni.


És a végére a bonus lerázós szöveg: "Valakinek a teljes figyelmét érdemled."


Majd még visszakérdeztem, hogy ez tényleg róla szól és nem én rontottam el valamit esetleg, csak hogy tudjam mit kéne legközelebb másképp.? De azt mondta nem miattam gondolja ezt.



Szóval várom a véleményeket, esetleg ki használ még ilyen csodás, semmitmondó elutasításokat? :D 28F, 23N



dec. 11. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez a "túl jó vagy hozzám" szofisztikáltabb változata. De nézd, legalább volt benne ennyi gerinc hogy így elbúcsúzzon, simán ghostingolhatott is volna, nem? Szerintem ezen kár pörögni, el kell fogadni hogy nem fogtad meg annyira hogy veled képzelje el a jövőt.

Másrészt ha már a talik is sorra hiusultak meg az ő hozzáállása miatt, ott illett volna venni a lapot szerintem hogy nem érdekled, és keresni valaki mást.

dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

"És a végére a bonus lerázós szöveg: "Valakinek a teljes figyelmét érdemled."


Ebben mi a semmitmondó?

Jó, neked rosszul esett, hogy nem jött össze, de azért valamennyire szép "gesztus", hogy nem hiteget, nem szórakozik az időddel.

dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem állt készen és te akkor is erőltetted. Saját magad alatt vágtad a fát. Én simán ghostoltalak volna, mert értetlen vagy nagyon.
dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A leghülyébb kérdés ez, hogy ő mondja majd meg, hogy mit rontottál el, min változtass. 🙄 Lehet, hogy egy másik lánynak majd pont amiatt fog megszeretni, ami ezt a lányt benned idegesítette. Miért kell ilyen hülyeségeket kérdezni?

Lehet, hogy lerázós szöveg volt a részéről, még az is lehet, hogy nem volt az, de korrekt volt tőle, hogy ezt megírta.

dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet hogy meggondolta magát és mégsincs abban a lelki helyzetben hogy ismerkedjen. Velem sokszor előfordult, de erőltettem magamra magányomban aztán mindig kiderült hogy nem megy.

Inkább örülj neki hogy nem hülyít.

dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Igazából teljesen mindegy, én is csomót kattogtam ilyeneket, a lényeg az, hogy bármilyen nehéz is, el kell engedned ezt a történetet és tovább kell lépned. Nem kell megértened őt, magadat kell értened. Pl. hogy minek vergődtél még vele, amikor számára nem volt egyértelmű, hogy szeretne veled találkozni. Aki szeretne megismerni, az megismer, aki nem, azt meg hagyni kell. Nincsenek ilyen jó pillanatban meg rossz pillanatban megismerkedések, megismerkedések vannak, amiket két ember alakít. Hát most ti ezt így alakítottátok. Persze lehetne játszani mi lett volna ha variánsokat, csak kellően meddő.
dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Bármi lehet, de kérlek, ne nyomulj ennyit egy adott lánynál, és ne sértődj meg, ha nem kellesz! Ő nem ghostingolt, tiltott, mint ami most gyakori. Ismerkedési szakaszban meg nem kell magyarázkodni, miért nem akarja folytatni, és nagyon kényelmetlen helyzetbe hozol bárkit, ha kérdezgeted, miért nem voltál jó.
dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

"sokadjára érdeklődtem"


Ezt inkabb ne. 3-4x probalkozas a max, ami meg nem nyomulas.

dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valakinek a teljes figyelmét érdemled."


Én éreztem ezt már, és mondtam is hasonlót, mikor lelkiismeret furdalásom volt hogy nem érzem azt ami fix alap lenne, és nem akartam hogy később haragudjon, vagy feltartani őt. Ilyenkor valami nehézség lehet, eleve a vonzalom kicsit lassabban jön, valami nem egészen ok, meg vannak akadályok, vagy valamiben menőbbnek éreztem és nem akartam én is ott puncsolni hogy megfeleljek a társaságának meg a programjainak, szüleinek stb.

dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod haver ez egy lezáró szöveg. Ne állj már bele a másikba, ne kérj "indokokat" mert nem tartozik neked semmivel. Értsd meg amit írt, egyoldalú a szimpátia, nem akar tőled semmit. Lépj túl a dolgon.
dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!