Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes randiappok, tinder létrejötte csak megnehezítik a férfiak számára társkeresést?

Figyelt kérdés
Tinderen jobbnál jobb sármos vonzó pasik vannak tele, nyilván ott átlagos férfi nem kap vissza jelölést, szerintem ez az életbe is kihat, mert valahogy szerintem sokkal felszínesebbek lettek emiatt a nők, sokkal jobban fog számítani a külső
dec. 21. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

🥱🥱🥱🥱 Köszönjük emese.


Következő.

dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
😀 vótmá
dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Ezért nem érdemes használni. Évekig voltam fent ezeken, végül neten keresztül ismertem meg a párom, de teljesen random tematikus fb csoportban és nem társkeresőben.

Ismerőseim a munkahelyen, tanfolyamon, házibuliban stb. találtak párt. Egyik sem társkeresőn, vagy kimondottan társat keresve.

dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
a nők számára nehezíti meg
dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Ezt ki tudod fejteni, hogy a nőknek miért nehezíti meg?
dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Tündér jobbnál jobb nőkkel fán tele. Sokkal felszinesebbek lettek a férfiak. Mind fiatal insta cicát akar
dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Túlgondolod

Férfi nem megy fel társkereső appra, ez alap. Ez csak a nőknek szórakoztató.

A nők pedig nem szeretik az ilyen helyeket. Hacsak nem egy ribi, és egót növelni ment.

dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Na azért részegen buli után nem olyan rossz tinderes huzigálásra huzigálni, ha a buliban nem jön össze senkivel...


Bottom text: nem jön össze senkivel...

dec. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Yes
dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!