Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben ki ghostingol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ki ghostingolt kit?

Figyelt kérdés

Ezzel a kifejezéssel minap találkoztam, és lehet én is ezt csináltam...


Írt egy pasi majd egyszer csak napok múlva válaszolt, aztán rá pár napra eltűnt úgy hogy a válaszomat meg se nyitotta. Írtam neki, válaszolt, érdeklődött de amit írtam ismét meg se nyitotta, visszavontam a válaszomat aztán megnyitotta a chatet.


Mi a ghosting az hogy eltűnsz oké de, hogy milyen formában?


Mert így bárkire lehet mutogatni, és ezzel a kifejezéssel dobálózni, megsértődni. De hisz minek is folytassa a beszélgetést az aki úgy érzi lekoptatja a másik vagy közben élőben találkozik élete szerelmével pl.


dec. 22. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Tudtommal a valódi ghosting az, amikor már soha többet nem válaszol semmire a másik fél. Mintha nem is létezne már, nem nyitja meg, nem nézi meg, és főleg nem ír vissza.


Megsértődni meg azért szoktak, mert ha valaki nem ír vissza egy ideig, akkor a másik fél jogosan hiheti hogy ghostingolt, még ha valójában nem is. Ilyenkor általában csak az van, hogy nem érdekled őt eléggé, vagy nem ér rá. Ha ez zavar, érdemes olyat keresni akivel egyforma fontosak vagytok egymásnak. Vele nem lesznek ilyen problémák sem a visszaírással.

dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Ha 24 óránál több idő telik el a válaszig egy okostelefon tulajdonosnál, akinek internet is van a mobilján, akkor szándékosan nem ír. Nem akar. Ghostol.
dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!