Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet abból párkapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból párkapcsolat ha nő abszolút nem vonzódik hozzád és nem vagy neki az esete külsőben?

Figyelt kérdés
Sokszor megkaptam már nőktől de még férfiaktól is hogy sajnos nagyon nem vagyok vonzó kapegória, valóban nem vagyok egy helyes férfi sem az alkotom (amorf) se az arcom. Baráti társaságban szilveszterkor megismerkedtem egy nővel a nő nálam jóval több kategóriával felettem van, csinosabb, szép alakja van, kis cuki aranyos arca van, nagyon jó elbeszélgettünk szilveszterkor és elhívtam randizni, azt mondta hogy hihetetlen jó természetem van és jó humorom így adna esélyt neki. de igaz hogy nagyon nem vagyok az esete de reménykedik hogy meg fogok szépülni a szemében, mert kár lenne egy ilyen csodálatos férfit kihagynia, a randi holnap lesz nálam filmet nézünk
jan. 2. 11:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8. Nem mondta hogy ronda vagyok azért ez nem így történt csak kifejtette hogy hát nem vagyok így az esete de tök szimpatikus vagyok
jan. 2. 11:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt értjük kamu alatt, hogy a kérdésből messzire virít a hátsó szándékod, hogy manipulálj vele. Ezt nem így kell csinálni, figyelj, itt vannak a durva hibák:


"Lehet abból párkapcsolat ha nő abszolút nem vonzódik hozzád és nem vagy neki az esete külsőben?


Sokszor megkaptam már nőktől de még férfiaktól is hogy sajnos nagyon nem vagyok vonzó >>>>>kapegória<<<<<, valóban nem vagyok egy helyes férfi sem az alkotom (amorf) se az arcom. Baráti társaságban szilveszterkor megismerkedtem egy nővel a nő nálam jóval több >>>>>kategóriával felettem van<<<<<, csinosabb, szép alakja van, kis cuki aranyos arca van, nagyon jó elbeszélgettünk szilveszterkor és elhívtam randizni, azt mondta hogy hihetetlen jó természetem van és jó humorom így adna esélyt neki. de igaz hogy nagyon nem vagyok az esete de reménykedik hogy meg fogok szépülni a szemében, mert kár lenne egy ilyen >>>>>csodálatos férfit kihagynia<<<<<, a randi holnap lesz nálam filmet nézünk"

jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. Jó ezekkel a szavakkal lehet egy kicsikét szépítettem a dolgot de az alapja igaz
jan. 2. 12:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, hogy hogy érzi magát a társaságodban, mennyire zavarja a külsőd. És utána eldől hogyan tovább.
jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én amikor először megláttam az exemet fürdőruhában egy osztálykiránduláson, majdnem elhánytam magam, mert kicseszett kövér, konkrétan mellei vannak férfi létére, a hasán is vannak vörös striák. Még mondtam is anyámnak, hogy van egy ilyen undorító osztálytársam. 185/130 ha el akarod képzelni. Aztán telt múlt az idő, összehaverkodtunk, majd szerelmes lettem belé, amit sokáig tagadtam magam előtt, mert nem akartam felvállalni. Aztán eljutottam oda, hogy őt láttam a legszebbnek és folyton csak dugni akartam vele és mutogattam mindenkinek mindenhol hogy ő az én pasim. Végül ő szakított velem és soha nem voltam annyira rosszul szakítástól.
jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha nem vonzódik hozzám, akkor a szex sem fog működni.

Az egy dolog, hogy én "dolgozok rajta", de ha nem élvezi, akkor megette a fene.

jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!