Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, ha valakinél FB-on ki van írva, hogy "kapcsolatban", de közös képek abszolút nincsenek kitéve?

Figyelt kérdés

Sok helyen még az sincs kiírva, hogy név szerint kivel van kapcsolatban.


Mi lehet ennek az oka?


1. Introvertált személyiség?


2. Egyszerűen úgy vannak vele, hogy a magánéletükhöz senkinek semmi köze?


3. Esetleg annyira lapos a kapcsolatuk, hogy gyakorlatilag nincs nekik mit posztolni? Nem történik velük semmi érdekes?


4. Nem rajonganak a FB-ért, csak éppen felrakták magukat, hogy fent legyenek?


További opciók? Ki hogy látja ezt a témát?



2017. ápr. 3. 10:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi az oka, hogy igy hogy ki van teve hogy kapcsolatban vagyok, csak feleannyi marha irogat, hogy "Ismerkedgyunk?". Igen, ilyen szintu helyesirassal.
2017. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy senkinek semmi köze hozzá. Ha lány az illető, akkor meg kiírja, hogy kapcsolatban van, hogy ne zaklassák (annyian).
2017. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Amelyik nő kirakja magáról a "kapcsolatban" státuszt, az általában kapcsolatban is van. Talán a 4-es opció a legracionálisabb magyarázat, bár szerintem biztos van olyan nő, aki csak azért állítja be, hogy a prédára éhes vadkanoknak valamilyen szinten stop táblát mutasson.
2017. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és a barátomnak sincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk, mert senkinek semmi köze hozzá. Nem azért használjuk a facebookot, hogy onnan mindenki mindent megtudjon rólunk. Közös kép csak nálam van kint, mert profilképnek csak olyat állítok be, amin ketten vagyunk, de egyébként fényképet sem szoktunk posztolgatni. Csak olyan van felrakva, amin meg vagyunk jelölve, azt is ált. egy ismerősöm csinálja mert mániája, hogy még kocsmázás közbe is a teleofnájval szórakozik
2017. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem a Facen élem a párkapcsolatom, ezért nem is rakok fel semmit. Ha esetleg készül egy nagyon jó közös kép rólunk, akkor talán felrakjuk.

A státuszom pedig tényleg azért "Kapcsolatban", mert szoktam ismerkedős üzeneteket kapni én is. De így talán kevesebbet.

2017. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, ebben a "stop táblás" dologban lehet valami. Már olyat is hallottam, hogy egy igazából szingli nő írta ki, hogy "kapcsolatban", pont azért, hogy az ismeretlenül ráíró pasik elkerüljék. Nem tudom, ez amúgy mennyire lehet jellemző.


Azt is el tudom fogadni magyarázatként, hogy egyesek - úgymond - óvják a magánéletüket, ez is egy embertípus. Mások viszont kapcsolatuk minden mozzanatát megosztják a külvilággal - tegyék, ha nekik így jó. Nincs két egyforma ember, ezért szép a világ.

2017. ápr. 3. 11:03
 7/25 anonim ***** válasza:

Én 15 éve kapcsolatban élek, de gyakorlatilag az adatlapom nincs is kitöltve, ezért ebben a rubrikában sincs semmi.

Én úgy gondolom, hogy a barátaim, közeli ismerőseim úgyis tudnak rólam annyit, amennyi kell, idegeneket pedig nem veszek fel.

Az oldalam nem nyilvános, egy 825-ik idegennek köze nincs hozzá, nem élek a kirakatban.

2017. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Az h az egy portál és bármilyen kamut beihatsz. Nekem van ismerősöm aki a "Harvard-on tanult" valójában értségije sincs és angolul se tud.


Szerinted ha v hol megtalálod pl Putyin-t az tényleg ő v csak poén ?


Na ennyire komoly a kapcs státusz is fb-n.

2017. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 Persze, ez nyilvánvaló, viszont ha valakinél az a rész is ki van töltve, hogy mióta van kapcsolatban? Közös kép ugyanúgy nincs, a párja neve sincs kiírva... Ezekkel mi a helyzet?
2017. ápr. 3. 11:19
 10/25 anonim válasza:
Pusztán azért mert ami magán élet magán élet. Nekem közös fbom van a férjemmel,most terhes vagyok tőle de egy képet se rakok ki a pocakomról se azt hogy babát várok,és a babámról se teszek ki egy képet sem,csupán azért mert akik baratok igazi baratok azok tudják,és el tudnak jönni meg nézni a többi ember meg nem érdekel. JAj és össze is házasodtunk de egy képet se tettünk ki a fbra,pedig az volt a legszebb pillanatunk,de aki ott volt az látta,a többi meg nem érdekel :)
2017. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!