Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan nővel randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan nővel randizni akivel nem éreztem jól magam a telefon beszélgetés a során?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel írásban tök jól elbeszélgettünk, viszont szóban telefonon nem volt jó kicsit feszengtem olyan szigorú komoly merev hangja volt a nőnek mint egy szigorú tanár olyan volt, vártam hogy vége legyen a telefon beszélgetésnek
jan. 3. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Időpazarlás
jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy esélyt megér a dolog. Nekem mindig telefonon volt a "legnehezebb", még akkor is ha személyesen be nem állt a szánk.

Telefonon mint ha el is felejteném, hogy kivel beszélek, mert nem szoktam telefonon "bájcsevegni" senkivel.

jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


A virtuális beszélgetésből hiányzik a lényeg= a személyiség teljességét kifejező metakommunikáció.


A hangerő, hangszín, a tiszta vagy hibás kiejtés, hanglejtés,

a spontán megfogalmazás, stb.


Szembesültél a valósággal.


Passzolnám.

jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
3-as teljesen jól megfogalmazta, semmi értelme.
jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Belefutottal egy nobe, aki ferfi energiaval kommunikal. Ez passzol a patriarchalis tarsadalom kihivasaihoz, ellenben kuzdeni fog a tarskeresessel. A noietlen noktol minden ferfi menekul.
jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Ha határozott magabiztos domináns férfias az még nem lenne baj, az a baj hogy ilyen merev karótnyelt hangja volt, humora semmi és tényleg ilyen szigorú volt inkább, fő baj hogy nulla kedvesség
jan. 3. 00:29
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs mit gondolkodni rajta. Engedd el.
jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez az, hajra. Fogadd meg a bolcs tanacsokat. Ha a no nagyon izgult es a feszengeset palastolta, ra se rants. Hogy eloben olyan, mint irasban, szerinted szamit?

Csak nem tarsat keresel, ne hulyitsel. Legyel okos, hagyd a pcsaba, jol csinalod, csak igy tovabb.

jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

8-as, amelyik úgy izgul nőként, hogy merev, humortalan, mufurc, avval mit lehet kezdeni?

Kb egy lapon nem lehet emlegetni a bnőmmel, aki már az első beszélgetésnél nevetgélt, tipikus nőies cukorfalat volt.

Marad nektek a feminizmus.

jan. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez volt, hagyni kell. Írásban még csak csak elbeszélgettünk, de telefonon nem hagyott szóhoz jutni, mindig közbeszólt miközben beszélgettem, és amikor hozzá akartam szólni ahhoz amit mondott nem hagyott.


Ez valószínűleg élőben sem lett volna jobb.


Ha hoszútávra tervezel akkor hagyd. Ha meg csak szexre kell akkor ott úgy sem az a lényeg hogy beszél.

jan. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!