Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha a 2. randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a 2. randi után a nő ír a férfinak és elhívja randizni? Vagy beszélgetés céljából ír rá.

Figyelt kérdés

Megvolt a 2. randi pénteken, azóta eltelt 3 nap és nem írt. Eddig mindkettő randira ő hívott el. Várjak még pár napot vagy írjak? Nagyon ciki? Mit gondol ilyenkor egy férfi? Kérlek nemet és kort írjatok. Elképzelhető hogy azt várja hogy írjak neki?

Köszönöm.



2022. aug. 8. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Ne írjál neki, várd meg míg ő jelentkezik.
Írjál neki, lehet arra vár.
20 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Akarsz valamit tőle. Akkor írj rá.


Ha nem akarsz semmit, akkor meg a kérdés értelmetlen.

2022. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Én is csináltam már ilyet. 2-3 randi után megvártam, hogy vajon én is érdeklem őt annyira, hogy egyik nap ne én írjam az első sziát. Hát nem írt. Ennyi volt.

Durva, hogy a csajok nagy része ennyire sem képes.

2022. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Eleve fura hogy a randi utan nincs kontakt.

Általában meg se kéne szakadnia a folyamatos kapcsolattartasnak

2022. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Annyira szomorú vagyok.

Én nem tudom, hogy vajon várja-e hogy most én írjak neki, van-e ilyen gondolata. Mi van, ha írok akkor azzal rontom el, de ha nem írok akkor meg azzal. Ha nem ír, akkor mikor írjak én neki? Egyáltalán írjak neki? Szerintetek miért nem ír? Taktika? Múltkor is 3 napot várt…

2022. aug. 8. 19:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy miben maradtatok a 2. randi végén.


De minden további nélkül írhatsz, ha van mondanivalód, vagy valami programjavaslatod.

Ha ezzel el lehet rontani, nem nagy kár érte.

2022. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha alapból ilyen ritkán keres akkor meg nincs is értelme az egésznek. :D

Amúgy meg mit veszíthetsz ha ráírsz, senki nem halt még bele egy sziába. Akármennyire is gondolják ezt a lányok. xD

2022. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És a férfiak vadászösztöne? Nem csorbul? Úgy jön le, hogy én nyomulok. És a szia után mit írjak??
2022. aug. 8. 19:20
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi újság veled?
2022. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem ezt a játszmázást. Miért nem tudsz te írni neki, ha akarsz valamit? Lehet arra vár, hogy te írj. Én simán írtam első randi után a páromnak, hogy jól éreztem magam és remélem megint találkozunk a következő hétvégén. Vonattal mentem haza, ugye kikísert, megvárta míg kigurul a vonat és írtam is neki. Nem értem miért kell mindig a másikra várni? Akarok valamit majd írok én. A férfi lelkének is jól esik a törődés, a kedvesség, a pozitív visszacsatolás, hogy jó érzés vele lenni!
2022. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Túl vagytok 2 randin ember. Milyen nyomulásról beszélsz? Annyira gáz ez a felfogás.
2022. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!