Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a szint ami alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szint ami alatt nem ismerkedtek társkeresőn nővel?

Figyelt kérdés

Lenőtt haj,szuvas hiányos fogak,3 gyerek 3 apától,nem jár edzeni.

Kinek mi az a szint mikor nem ír vissza már a nőknek?


jan. 4. 17:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

- Jóval idősebb nálam, tehát olyan 10 évvel. Azért azt már soknak tartanám, 4-5 év még talán belefér.

- Kövér, elhízott, igénytelen. A túlsúly még akár jól is állha, ha megfelelően igényes hozzá a nő, de van az a fajta kövérség ami már taszító. Én egyébként meglehetősen vékony vagyok szóval ahhoz hogy ne legyen valaki dagadt nem feltétlenül kell az edzőteremben rohadni minden nap.

- Látványosan műnő: műszempilla, órási műköröm, feltöltött kacsaszáj, rißancos kinézet ÉS viselkedés, állandóan csak a saját külsejével foglalkozik, magát fotózgatja 0-24-ben, celebnek/influenszernek képzeli magát és ilyen tipikus buta mai pitsa attitűd jellemzi.

- "shoppingolás mánia", "travel addict", "wine lover" és lovagló/ló mániás csajoktól eléggé a falra mászok. Szóval az egy kaptafára épített "személyiség" eléggé taszító.

- Fideszes / bármilyen politikai mozgalom extrém mértékű elkötelezettje és aktívan részt is vesz mindenféle politikai cselekvésben.

- Gyereke van, elvált: a gyerek egyetlen egy esetben nem zavarna, ha a megözvegyült volna, tehát saját hibáján kívül lett egyedülálló anya.

- Buta, rendkívül tanulatlan, prosztó, semmilyen rálátása nincs még minimálisan sem a világra, a "tudása" kimerül valamilyen bulvár szarságokban, a celebek szokásainak ismeretében.

jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

1 gyereke van

2 nem tetszik

3 elvárja h eltartsam

4 elvárja a saját lakást, akkor is ha tegyük fel van

5 pszichiátriai eset

jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Wow..

Szóval az a nő akinek gyereke van, de nem működött a kapcsolata az ássa el magát? Mióta lett egy gyerek ekkora zavaró, kizáró tényező?

Nekem nőként nem kizáró tényező ha egy férfinak volt már előttem élete és vannak esetleg gyerekei...

jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

- Gyereke van.

- Kövér, csúnya.

- Igénytelen, buta.

Nem érdekel sem a vagyona, sem az hány pasival volt, akár még az is elfogadható ha "könnyű élete" volt, de a fenti háromból bármelyik kizáró tényező.

jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ezek összejönnek olyannal is aki képet sem tesz fel
jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

"Szóval az a nő akinek gyereke van, de nem működött a kapcsolata az ássa el magát?"

Nem, csak keresgéljen a saját szintjén.

jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Saját véleményemet írtam a gyerek dologról. ÉN nem szeretnék olyan nővel komoly kapcsolatot, akinek van előző kapcsolatából egy vagy akár több gyereke. Ettől függetlenül legyen sikeres az ilyen nő is, találja meg élete szerelmét stb. nem kívánok semmi rosszat nekik, csak engem nem érdekelnek.

Számomra ez eléggé jelzés értékű, ha valakinek van gyereke, főleg ha kisgyerekről van szó, és egyedülálló, illetve az még rosszabb, ha a nő még nagyon fiatal is (20-on éves, esetleg fiatalabb). Számomra ez kizáró tényező, mert jelzi, hogy a nő valójában nem érett a családalapításra. Nyilván mindenkinek lehet rossz kapcsolata, de akkor ne vállaljon gyereket. A legtöbb ilye negyedülálló szülőt, akit ismerek mind olyanok, hogy viszonylag fiatalon és szinte rögtön a kapcsolat elején vállaltak gyereket, aztán persze hamar véget is ért a dolog. Szóval fél év járás után ne akarjál már családot, főleg ne 21 évesen...

Az egyetlen tényezőnek felhoztam az özvegységet, mert ekkor tényleg nem a nőn múlik a dolog és jogos, hogy azért nem akar élete végééig egyedülálló maradni.

jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!