Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy baráti kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baráti kapcsolat lehet olyan közeli kapcsolat mint egy párkapcsolat vagy mit akar ez a nő tőlem?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel a nő kedves aranyos volt, aki inkább barátságot keres bevallotta. Tegnap találkoztunk ami nagyon jó volt, sokat beszélgettünk nevettünk megvolt az összhang, de ő kiemelte hogy továbbra is csak barátságot gondolt. Mondom jó akkor legyünk csak barátok azóta majdnem olyan mint a párom lenne állandóan beszélünk reggeltől estig héten kétszer háromszor találkozunk de semmilyen szexuális dolog viszont nincs nem is nagyon akar merthogy ezt csak barátság...
jan. 6. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok,elszegődtél bohócnak.
jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Tőletek függ mit kerestek egy barátban. Arra figyelj, nehogy csak búfelejtő légy egy kapcsolat után, hanem neked is jó legyen a barátság.
jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak barátaim, nem is egy. Csak azok valahogy az életem során kialakultak, évek óta tartanak. Nekem aki nő azt mondta, hogy legyünk csak barátok annak mindig megmondtam, hogy nincsen szükségem több barátra, főleg nem olyanra aki annak kiáltja ki magát. Szóval minek neked egy nő aki barát akar lenni? És minek vagy te neki? Nincsenek barátai? Min sen senkije akit évek óta ismer? Felmegyek a netre és keresek egy barátot magamnak? Ha többet akarsz tisztázd le. Ha elég a barát szerep, akkor meg fogadd el csak ne legyél a barátja azért, mert majd egyszer hátha...
jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy férfi könyörgött, hogy legyünk barátok kapcsolat befejezése előtt/után, ez működött addig, amig olyat nem lépett, hogy már nem vette be a gyomrom, azonnal zártam.


Majd elteltek évek, sok-sok év, és olyan dolgok derültek ki, amiről álmában nem gondolt volna az ember, aztán az is kiderült, hogy a ,ásik fél a lehető legrosszabb lelki állapotban van. Ilyenkor az emberből előjön a segíteni akarás. Mert már kiderült, hogy sok sok minden nem történt volna, ha bizonyos dolgokat nem tettek volna becstelen emberek. Így egyszer felajánlotta a barátságát, hiszen kapcsolat már kizárt, de valahogy segíteni szeretett volna az illetőnek, hogy legyen esélye kijönni abból a helyzetből ami jelenleg minden lelki nyomorát okozza. Hát ennyi dióhéjban.


A barátság-barátság, a kapcsolat-kapcsolat barátságból egyenes embernél sosem lesz kapcsolat. Ha a barátságát nyujtotta valakinek, valaha.

jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a kis 🤡a.
jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És lőn a való igazság megint egy szeletkéje.


Szép ez a mai nap, még akkor is ha kint minden szürke, de belül fény van. Világosság és igazság.

jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok erre a kérdésre. Egy férfit akkor tesznek a barát zónába, ha nem elég jó társnak de barátnak megteszi, vagy tartalékban tartják ha nem lesz más akkor jó lesz, de általában nem lesz jó sosem. Egy férfit csak akkor tudnak a barát zónába tenni ha hagyja magát, ha elhiszi, hogy ő nem elég jó.

Van igazi barátság férfi és nő között de az nem így kezdődik.

jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-re ne hallgass mert érdekből és nem tiszta szándékból írta azt amit.
jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

8

Szerinted milyen érdekből válaszoltam, ha már jobban tudod mint én magam még azt is, hogy milyen szándékaim vannak?

Személyes tapasztalataimat írtam le amit én is átéltem meg láttam másoknál. Nem kell velem egyetérteni, ne legyen igazam, de én ezt tapasztaltam. Szándékom meg nincs ezzel semmi, válaszoltam egy kérdésre legjobb tudásom szerint, a kérdező pedig majd eldönti mire jó neki ez a válasz, szerintem el tudja dönteni egyedül is. Nem rám kell hallgatnia hanem a saját gondolataira amit a válaszok kapcsán kialakít.

jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mond neki hogy csak barátok vagyunk, ne vesztegesd az idődet ilyen jellegű nőre aki csak barátnak néz. Mi lesz akkor ha valóban lesz egy barátnőd? Akkor hirtelen nem veszed fel a telefont, vagy nem írsz vissza neki? Birtokolni akar majd, azt akarja hogy úgy táncolj ahogy fütyül! Helyedben elmagyaráznám nekiehogy mi a felállás. Barát az nem egyenlő szoros kapcsolattal! Mert nincs és nem is lesz köztetek szorosabb kapcsolat. Ezt ő mondta.
jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!