Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek az miért furcsa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek az miért furcsa hogy férfiak nem szeretik az 'Erős és független'(magyarul: maszkulin) nőket?

Figyelt kérdés
Ha fordítva nézzük, nőként sincs semmi vonzó egy feminin férfiban.

jan. 8. 07:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer randizgattam egy sráccal. Ő még szűz volt 22 évesen, és nagyon félénk, gátlásos, nem elég érett egy kapcsolatra, úgyhogy nem is lett belőle semmi hosszútávú. Na ő mondta nekem, hogy először félt tőlem, mert túl határozott voltam és a férfiak félnek az ilyen nőktől. Pedig én szimplán csak tudtam mit akarok egy kapcsolatban, meg ha valamit akartam, megcsináltam, gondolok itt arra, hogy nem hozták ki a rendelésemet és felhívtam az ügyfélszolgálatot és kértem kárpótlást. Úgyhogy van akinek már ez is férfias. Illetve egyszer itt is írták, hogy ha meg akarja egy nő higgadtan beszélni a problémákat, akkor az férfias és emiatt szakítana vele, de ha hisztizik és így adja a párja tudtára a baját, az szexi mert nőies...
jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, te a 9-es kommentedben teljesen mást írtál. Ugyanis a kérdésben függetlenségről és erőről beszélsz, amelyek se nem maszkulin, se nem feminin tulajdonságok.

Ha nem tetszenek az izmos nők, OK. Viszont azt elég gáznak tartom nőként, hogy semleges tulajdonságokat (függetlenség, erő), ami mindenki számára pozitív, te maszkulinnak titulálj és ebből adódóan te az ellentettjét keresed, ami szerinted feminin. Ebből csak arra tudok következtetni, hogy te magad gyenge vagy és önértékelési gondjaid vannak, mert csak egy önbizalomhiányos, rettegő, folyamat másokra támaszkodó nő mellett tudnád magad "férfinak" érezni. Ezért nem értenek meg a nők.

jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
14%
Általában azok a nők szokták így jellemezni magukat, akik gyűlölik a férfiakat. Az pedig teljesen érthető, hogy az ember nem szereti azt, aki gyűlöli őt.
jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
82%

Az (lelki) erő és a függetlenség nem férfias tulajdonság, bármennyire is szeretné valaki ezt bemesélni magának. A férfiak pedig nem az önálló nőket nem szeretik, hanem azokat, akik a fenenagy függetlenségük miatt képtelenek 5 percig nőként viselkedni. Ismerek ilyet.


És ismerek millió ambíciózus, kitartó, erős nőt, akik boldog párkapcsolatban élnek. Semmivel sem nőietlenebbek, mint a nyomorék, szerencsétlenkedő, az életük megoldását folyamatosan egy faroktól váró társaik.

jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos ilyen...

Először kisajátítottuk a magassarkút.

Majd jött a szavazati jog.

Aztán már kelett a nadrág is.

Végül már borotválkozunk mi is.


Nektek lassan nem marad semmi.

jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
28%

Ez a kérdező dolga hogy neki milyen típus tetszik. Most megkapja a magáét amiért támadni merészelte az erős nőket. Ez erről szól. Válasz nem érkezett még, csak folyamatos támadás, és visszavágás.

Ezért nem szereti az erős nőket ezek szerint.

jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
24%

Nők simán hozzávágják a férfiakhoz, hogy "legyél má férfi", de fordítva ezt nem bírják elviselni, akkor is a férfi lesz a szemét.

Tehát nincs olyan, hogy egy nő nem nőies. Akkor a férfi a férfiatlan. :D

jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
53%

17

De, nyilvánvalóan van olyan, hogy egy nő nem nőies, de random tulajdonságokat kisajátítani az milyen már?


Akkor ilyen alapon kijelentem, hogy a gondoskodó magatartás az női tulajdonság, tehát ha egy férfi hazavisz a randi után, vagy rám ír, hogy épségben hazaértem-e, netán érdeklődik a hogylétem felől, akkor férfiatlan, hovatovább nőies lesz, és bizonyára nem fog kelleni senkinek. Na hagyjuk.

jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
49%
Az erős és független nem jelenti azt, hogy férfias.
jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket. De komolyan. Nem tudom én se, és egyébként ha rákérdezel sem biztos, hogy kapsz majd használható választ, mert szerintem ők sem tudják.
jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!