Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek az miért furcsa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek az miért furcsa hogy férfiak nem szeretik az 'Erős és független'(magyarul: maszkulin) nőket?

Figyelt kérdés
Ha fordítva nézzük, nőként sincs semmi vonzó egy feminin férfiban.

jan. 8. 07:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Ezek a független nők, akikről a Kérdező ír, nem akarnak gyengék lenni, nem szeretik ezt a szerepet. Ha egy férfi erős, akkor elbír velük, ha nem, akkor kisfiú, vagy mamakedvence.


Az teljesen mindegy, hogy a férfiak mit gondolnak az ilyen nőkről. Ők ilyenek, szerintük ez nőies. Ennyi. :)

jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy valaki erős meg független, nem lesz férfias. Ezek tök pozitív tulajdonságok, akár férfiról, akár nőről beszélünk. Az az erős, független, aki ki tud állni magáért, meg nem halál életképtelen, hogy mástól várja a megoldást. A barátnőm is ilyen, és nem tartom ettől férfiasnak
jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Leclerc ***** válasza:
55%
Én szeretem az ilyen nőket. Akkor most én nem vagyok férfi?
jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
66%

23

Ha nem szereted az élhetetlen, elesett, az életben szerencsétlenkedő nőket, akkor igen, te egy nő vagy. Ne próbáld megérteni a logikát.

jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Leclerc ***** válasza:
24# Én értem, csak nem értek vele egyet.
jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek férfias meg nőies tulajdonságok. Emberi tulajdonságok vannak, te pedig 1 férfi vagy, a magad nevében beszélj.
jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
7%
Hogy ne lennének már férfias meg nőies tulajdonságok? Én elég sokat fel tudnék sorolni.
jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
66%
Olyanok vannak, amit férfiaktól és nőktől várunk el. Olyan nincs, ami kukival és puncival együtt jön.
jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
7%
Valami genderszakon végezhettél, hogy ilyen bölcs vagy.
jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
4%

Aki az erős nők pártján van az fel van szavazva, aki nem, az leszavazva. Elég gyerekes ez a viselkedés.


Ezt is szavazd le nyugodtan, senkit nem fog érdekelni. Legalább ezzel is kiéled a bosszúd, remélem boldogabb vagy így. ;)

jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!