Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme bejelentkezni pszichológushoz akkor, amikor épp minden rendben van?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy alakuló kapcsolatod, nincs baj. De a múltban tipikus hibákat követtél el a kapcsolataidban, és most szeretnéd jól csinálni, hogy ne az legyen a vége, mint eddig mindig. Ilyenkor szerintetek érdemes pszichológushoz fordulni, vagy kiröhög?

jan. 8. 14:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte leszek: A kapcsolatod előtt kellett volna hozzá menni. Majd magadat fogod megkérdőjelezni, hogy vajon helyesen cselekszel-e, nem fogod élvezni a kapcsolatot ahogyan kéne, mert a háttérben dolgozni fog ellened a tudatalatti teljesen függetlenül attól, hogy mész-e pszichológushoz. Már az probléma, hogy jártál, de abbahagytad. A jövőben ugyanúgy ott fogod hagyni, vagy nem fejlődsz előre ahogy kéne.
jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
11-igazad van, csak én sem vagyok milliomos, hogy egy több évig tartó terápiát finanszírozzak.
jan. 8. 17:02
 13/32 anonim ***** válasza:
Sztm nyugodtan menj, ártani sose árt.
jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

12.


A gyakorin milliomosok, milliárdosok gyülekeznek, ezt igazán tudhatnád 😉

jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, akkor így fogalmazok: Te abban reménykedsz, hogy a pszichológus majd megmenti a kapcsolatod. Ilyen indokkal fölösleges hozzá járni. Te neked a múltban elkövetett hibáidból főleg ha hasonlóak voltak már tanulnod kellett volna. A pszichológus hiába magyaráz bármit, áss le mélyre, ha te bár felfogod mégse csinálod amit kell. Te neked felnőttként tudni kéne mi való vagy se. Őnfejlesztés nem kerül pénzbe. Bármikor lapozgathatsz könyveket neten, vagy cikkeket. Nem fog neked megoldást hozni a szakember ha te képtelen vagy fejlődni sajnos.
jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
15- én azért többre tartom a pszichoterápiat az onfejleszto konyveknel. Olvastam már egy rakast.
jan. 8. 17:10
 17/32 anonim ***** válasza:
Én tőlem amúgy menj, hátha valamit segít. De nem így tűnik márcsak onnan kiindulva, hogy bizonytalan vagy, nem vagy elég határozott. Lerí.
jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Kirohogni biztosan nem fog ha már odamesz a dolgát fogja végezni segíteni ahol tud
jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

18.


Ja, vagy elrajzolgat, elszórakozik, amíg a kérdező ott van és 50 perc 1 másodpercnél már szigorúan nem figyel, sőt elzavarja haza.

jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
17-miert, bizonytalan embereken nem segít a pszichoterápia, vagy hogy érted? Ha nem lenne gondom, nyilván eszembe se jutna a pszichológus.
jan. 8. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!