Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, hogy már a politikusok is belátták a férfitöbblet problémáját Magyarországon? Innentől kezdve már bizonyos, hogy nem csak az incelek képzelgése.

Figyelt kérdés

[link]

Filippínó álláshirdetésnél már kiteszik, hogy "female only". Ami azért érdekes, mert gyári szalagmunkánál teljesen hulla mind1 a gyárnak hogy férfi vagy nő végzi a munkát. Biológiai robotok, akik egy mozdulatsort ismételgetnek napi 14 órában. Csak azért foglalkoztatják őket, mert még olcsóbbak mint az elektronikus robotok. Egyértelműen politikai nyomásra tették ki a "female only" táblát mert a gyárnak biztos hogy mind1, tehát a politikusok is belátták a férfitöbbletet.

Innentől kezdve viszont megdőlt az, hogy ez csak az incelek képzelgése, hogy probléma van a nemek arányával Magyarországon. Én mérnök vagyok, otthon is jól éltem, de 2 éve kijöttem német nyelvterületre emiatt a probléma miatt. Amikor kérdezik tőlem milyen Magyarország, milyen Budapest akkor azt válaszolom (kedvenc válaszom erre): "Penisgeruch in der Luft"

Ebben benne van minden. Valóban Pesten már a belvárosban keveredik a szmog és a fütyi szag a levegőben. Volt is hogy egy német mérnök kollégám mondta erre, hogy ő is hallotta, hogy már lassan minden van ott csak nők nincsenek. Erre mondtam neki, hogy ezt bizony nagyon jól hallottad.


Sokan akik azt mondták eddig, hogy ez hülyeség, ez csak a sötét elméjű incelek képzelgése, nincsen semmilyen férfitöbblet. Azok mit szólnak hozzá, hogy tulajdonképpen a politikusok is elismerték hogy igenis van?


jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 11/57 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%
Hagyjátok... Férfitöbbletes autista.
jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
Tesó te olyan vagy mint az a szovjet vicc a moszkvicsok oszotgatásáról vagy fisztogatásáról
jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
*osztogatásáról vagy fosztogatásáról
jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:

A cikkben szó sincs olyasmiről, amiről te dumálsz.

Sajnálom, hogy egyáltalán reménykedtem.

jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

14-es

Nyilván nem írnak le ilyesmit egy hivatalosnak tűnő cikkbe. Sokan nem vennék komolyan.

De akinek van egy kis esze, vagy mondjuk egy mérnöki diplomája mint nekem, az tovább tudja gondolni a dolgot, nem csak felolvasni mint egy 6 éves az iskolában.

jan. 11. 21:07
 16/57 anonim ***** válasza:
#15 szóval belemagyarázol valamit egy szövegbe ami nincs ott, és nem te vagy a hülye hogy nem érted ami le van írva hanem mások akik nem értik félre, és még fölényeskedsz is hogy te vagy az ész aki olvas a sorok között. Hát ez parádés 🤣 Remélem tényleg csak tréfarépát reggeliztél ma és nem vagy mérnök mert az siralmas lenne az oktatásra nézve.
jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Nem csak hogy mérnök vagyok, hanem olyan mérnök akinek a tudása igen keresett a nemzetközi piacon is, és Nyugaton is sokkal az átlag fizetés fölött keresek világvárosban.

De a kérdés nem arról szól, hogy hencegjek :)

jan. 11. 21:22
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

15


Nekem idevágóbb diplomám van, és ezen kívül is azt gyanítom, hogy kicsivel több értelem szorult belém, mint beléd, de a sorok között olvasva sincs semmi olyan ebben a cikkben, mint amit te képzelegsz.

jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

18-as

Pont azért mert te nem értesz semmihez. Te csak felolvasol amit leírt valaki, ami csak egy fokkal jobb mint aki olvasni sem tud és csak a TV-ből hallja a propagandát vagy a polgármestertől egy isten háta mögötti tanyán akinek még TV-je sincs.

jan. 11. 21:56
 20/57 anonim ***** válasza:
68%
teljesen mindegy, mert ha 10x annyi nő lenne itthon, a selejteknek akkor sem jutna belőlük :D . Szerencsére a nők csak jófélékkel párosodnak.
jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!