Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, hogy már a politikusok is belátták a férfitöbblet problémáját Magyarországon? Innentől kezdve már bizonyos, hogy nem csak az incelek képzelgése.

Figyelt kérdés

[link]

Filippínó álláshirdetésnél már kiteszik, hogy "female only". Ami azért érdekes, mert gyári szalagmunkánál teljesen hulla mind1 a gyárnak hogy férfi vagy nő végzi a munkát. Biológiai robotok, akik egy mozdulatsort ismételgetnek napi 14 órában. Csak azért foglalkoztatják őket, mert még olcsóbbak mint az elektronikus robotok. Egyértelműen politikai nyomásra tették ki a "female only" táblát mert a gyárnak biztos hogy mind1, tehát a politikusok is belátták a férfitöbbletet.

Innentől kezdve viszont megdőlt az, hogy ez csak az incelek képzelgése, hogy probléma van a nemek arányával Magyarországon. Én mérnök vagyok, otthon is jól éltem, de 2 éve kijöttem német nyelvterületre emiatt a probléma miatt. Amikor kérdezik tőlem milyen Magyarország, milyen Budapest akkor azt válaszolom (kedvenc válaszom erre): "Penisgeruch in der Luft"

Ebben benne van minden. Valóban Pesten már a belvárosban keveredik a szmog és a fütyi szag a levegőben. Volt is hogy egy német mérnök kollégám mondta erre, hogy ő is hallotta, hogy már lassan minden van ott csak nők nincsenek. Erre mondtam neki, hogy ezt bizony nagyon jól hallottad.


Sokan akik azt mondták eddig, hogy ez hülyeség, ez csak a sötét elméjű incelek képzelgése, nincsen semmilyen férfitöbblet. Azok mit szólnak hozzá, hogy tulajdonképpen a politikusok is elismerték hogy igenis van?


jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
50, az oké, de attól még szó sincs a magyar féritöbblet okozta demográfiai válság kezelésről, amit a kérdező ír:D
jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

"Ez nem kitaláció, hanem konkrétan egy cégnél láttam."


ELhiszem, de ez a cég döntése és semmi köze a kérdésben szereplő dolgokhoz.

jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvánvalóan a cég döntése, de általánosságban igy van, persze szó sincs semmiféle politikai nyomásról.

Férfitöbblet sincs darabszám tekintetében, de ha kiváncsi vagy a valóságra akkor csinálj kamu regisztrációt valami társkeresőn, az egyik legyen egy "átlagosan" kinéző férfi teljesen kitöltött profillal, a másik legyen egy fotón nélküli, kitöltetlen adatlapu nő (kor+max magasság), és láss csodát.

jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

53

Arról nem a nők tehetnek, hogy a pasik hót igénytelenek és bárkit megdugnának. Nagy részük meg kapcsolatban van ráadásul. A másik részük meg inkább ne is írna.

Mellesleg mit vársz? A férfiak szoktak kezdeményezni. Tinder és hasonló helyeken meg kölcsönösen kell jobbra húzniuk egymást.

jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
0%

54-es egy "átlagosan" kinéző férfi teljesen kitöltött profillal, - nem irtam de értelemszerúen normális viselkedéssel, szándékokkal,stb.stb....

De arra gondolok, hogy hiába irsz egy ilyen profillal, válaszra se méltatnak.

jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
És ez még hogy jön a kérdéshez?
jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
És ezen a filippino nők hogyan fognak segíteni? Gondolod, hogy beleirjak a munkaszerzodesukbe, hogy az atlagmagyarmelos férfiakat is ki kell elégíteniuk? Nem hinném, hogy Orbánt ennyire érdekli a te magánéleted.
jan. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!