Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, hogy már a politikusok is belátták a férfitöbblet problémáját Magyarországon? Innentől kezdve már bizonyos, hogy nem csak az incelek képzelgése.

Figyelt kérdés

[link]

Filippínó álláshirdetésnél már kiteszik, hogy "female only". Ami azért érdekes, mert gyári szalagmunkánál teljesen hulla mind1 a gyárnak hogy férfi vagy nő végzi a munkát. Biológiai robotok, akik egy mozdulatsort ismételgetnek napi 14 órában. Csak azért foglalkoztatják őket, mert még olcsóbbak mint az elektronikus robotok. Egyértelműen politikai nyomásra tették ki a "female only" táblát mert a gyárnak biztos hogy mind1, tehát a politikusok is belátták a férfitöbbletet.

Innentől kezdve viszont megdőlt az, hogy ez csak az incelek képzelgése, hogy probléma van a nemek arányával Magyarországon. Én mérnök vagyok, otthon is jól éltem, de 2 éve kijöttem német nyelvterületre emiatt a probléma miatt. Amikor kérdezik tőlem milyen Magyarország, milyen Budapest akkor azt válaszolom (kedvenc válaszom erre): "Penisgeruch in der Luft"

Ebben benne van minden. Valóban Pesten már a belvárosban keveredik a szmog és a fütyi szag a levegőben. Volt is hogy egy német mérnök kollégám mondta erre, hogy ő is hallotta, hogy már lassan minden van ott csak nők nincsenek. Erre mondtam neki, hogy ezt bizony nagyon jól hallottad.


Sokan akik azt mondták eddig, hogy ez hülyeség, ez csak a sötét elméjű incelek képzelgése, nincsen semmilyen férfitöbblet. Azok mit szólnak hozzá, hogy tulajdonképpen a politikusok is elismerték hogy igenis van?


jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

"Kérdező ezt a társadalomtudományokba kellett volna kérdezd"


Mert ott nem röhögnék ki, ugye?

jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Egyébként it az egiyk válasozlónak igaza van.

Az, hgoy eddig férfiakat hoztak azt kéne jelentse a kérdező logikája szerint, hogy eddig nőtöbblet volt.

Elvégre az, hogy most nőket hoznak, az azt jelenti, hogy férfitöbblet van.


Megjegyzem, egy filippínó lányt én is szívesen kipróbálnék. De a gyári melósokat inkább hanyagolnám. Van elég ázsiai csaj az egyetemeken is.

jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Félreértés.

Sehol nem következik a logikámból az a tény, hogy eddig férfiakat hoztak, azért lett volna mert nőtöbblet lenne. Simán, mert eddig csak azok jelentkeztek. De már a politikusok is belátták, hogy szociológiai, demográfiai katasztrófa lesz belőle ha mind a fél milla filippínó férfi lesz, ezért a férfiaknak már betelt táblát kellett kitenni. Már csak nők jöhetnek. De persze még összességében így is több férfi bevándorló lesz Mo.-ra, mert mindenhol a világon a férfiak motiváltabbak arra hogy melózzanak, a nők inkább beülnének csak a jóba. Ami itt nincs, csak Nyugaton. Itt melózni kell napi 14 órában.

jan. 12. 09:47
 34/57 anonim ***** válasza:
Akkor itt a válasz. a filippinó nőket a filippínó férfiaknak hozták.
jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

33, jjjó, akkor házi feladat:

A cikkben említik a toborzóiroda facebook oldalának nevét. Iratkozz fel rá és kövesd, figyeld a magyarországi álláshírdetéseket.

Ha a kövektező hírdetésekre férfiként is lehet jelentkezni (azaz nem lesz ott, hgoy fmeale only) akkor az elméleted csődöt mondott, elvégre semmi olyasmiről nincs szó, hgoy innentől kezdve cska nőket keresnek.


De továbbra is: ez egy fülöp-szigeteki magáncég, semmi köze a magyar politikához.


És akkor arról már ne is besézljünk, hogy az ilyen workpermitek 2 évre szólnak..

jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

35-es

"az ilyen workpermitek 2 évre szólnak"

Te komolyan elhiszel mindent? Hogy ezek csak 2 évig fognak maradni? Már most van szó a családegyesítésekről meg mindenről.

Ébredj már fel, Magyarországon a világon az egyik legnagyobb a demográfiai válság, és a jövőben nagyot fognak robbanni a Ratkó unokák miatt. Egy fiatalnak kb. 5-10 időst kell majd eltartania. Ezt bevándorlók nélkül egyszerűen nem fogjuk tudni.

jan. 12. 11:44
 37/57 anonim ***** válasza:

36, tudom, hogy nagy eséllyel maradnak, bár abszolút nem kellene feltétlezni, hogy Magyarországon.


A lényegen nem változtat: a cég állításod szerint ezentúl nem fog férfiaknak szóló magyar állásokat hírdetni. Ha mégis, akkor nettó baromságot írtál ide.

jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

“ Mert ott nem röhögnék ki, ugye?”


Valószínű jelentenék és átrakatnák a politikába vagy ide az ottani pöffeszkedő “tudósok”. De egy próbát megérne.

jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

"De már a politikusok is belátták, hogy szociológiai, demográfiai katasztrófa lesz belőle "


1. Nem látták be, szó sincs róla.

2. 3 évre jönnek max.

jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

39


Tehát az, hogy a férfiak nem tudnak családot alapítani és nem nemzenek gyereket, ezáltal súlyosan elöregedik a társadalom az nem okoz semmiféle gazdasági vagy társadalmi problémát?


A nyugdíjazási korhatár kúszik felfele nemsokára 70 lesz. Ez már önmagában egy tünete a problémának.


Azt tudom, hogy te szívesen dolgoznál akár 80 éves korodig is de az emberek többsége 60 felett már nem alkalmas semmilyen munkára. Sőt 55 lenne az ideális nyugdíjazási korhatár.

jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!