Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, hogy már a politikusok is belátták a férfitöbblet problémáját Magyarországon? Innentől kezdve már bizonyos, hogy nem csak az incelek képzelgése.

Figyelt kérdés

[link]

Filippínó álláshirdetésnél már kiteszik, hogy "female only". Ami azért érdekes, mert gyári szalagmunkánál teljesen hulla mind1 a gyárnak hogy férfi vagy nő végzi a munkát. Biológiai robotok, akik egy mozdulatsort ismételgetnek napi 14 órában. Csak azért foglalkoztatják őket, mert még olcsóbbak mint az elektronikus robotok. Egyértelműen politikai nyomásra tették ki a "female only" táblát mert a gyárnak biztos hogy mind1, tehát a politikusok is belátták a férfitöbbletet.

Innentől kezdve viszont megdőlt az, hogy ez csak az incelek képzelgése, hogy probléma van a nemek arányával Magyarországon. Én mérnök vagyok, otthon is jól éltem, de 2 éve kijöttem német nyelvterületre emiatt a probléma miatt. Amikor kérdezik tőlem milyen Magyarország, milyen Budapest akkor azt válaszolom (kedvenc válaszom erre): "Penisgeruch in der Luft"

Ebben benne van minden. Valóban Pesten már a belvárosban keveredik a szmog és a fütyi szag a levegőben. Volt is hogy egy német mérnök kollégám mondta erre, hogy ő is hallotta, hogy már lassan minden van ott csak nők nincsenek. Erre mondtam neki, hogy ezt bizony nagyon jól hallottad.


Sokan akik azt mondták eddig, hogy ez hülyeség, ez csak a sötét elméjű incelek képzelgése, nincsen semmilyen férfitöbblet. Azok mit szólnak hozzá, hogy tulajdonképpen a politikusok is elismerték hogy igenis van?


jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

"De akinek van egy kis esze, vagy mondjuk egy mérnöki diplomája mint nekem, az tovább tudja gondolni a dolgot, nem csak felolvasni mint egy 6 éves az iskolában."


80-as iq-val neked nehezen van.

jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

"80-as iq-val neked nehezen van."

Ezt mondd a diplomámnak, mondd a 90% fölötti emelt matek, fizika, informatika érettségimnek és mondd a főnökömnek meg úgy az egész munkaerőpiacnak.

Aztán még te csodálkozol, hogy a büfé diplomáddal miért nem keresel nettó 200 ezernél többet. Hát ezért. Mert nem csak a diplomád a büfé, hanem te magad is. Annyit tudsz csinálni, hogy felolvasod amit más leírt, de következtetni belőle bármire is, képtelen vagy.

Ha nincs leírva, akkor az nem is létezik neked. Ha nem rágják a szádba szórul szóra akkor az nincsen. Na ez a versenyképtelen ember.

jan. 11. 22:12
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te egy fülöp-szigeteki magáncég tök átlagos jelenségből következő facebook posztjából következtettél magyar politikai állásfoglalásra.

Én a helyedben annyira nem lennék büszke a következtetési képességeimre:D

jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Te vagy rettentő ostoba vagy, vagy troll vagy.
jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

"Na ez a versenyképtelen ember."


A versenyképtelen ember az, aki a saját, agyament teóriáira lát bizonyítékot minden sz.rban.


Mellesleg ezek szerint erős nőtöbblet van (és valóban az van), mert jóval több férfi vendég munkást hoznak, mint nőit.

jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg hogy lehetsz olyan végtelenül ostoba, hogy azt hiszed, hogy azért jönnek női vendégmunkások (IS), hogy az inceleknek legyen kit dugniuk. Barom!
jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ezt a társadalomtudományokba kellett volna kérdezd mert itt a háziasszonyok hada nyilván erőből legyűr. Ez szociológiai kérdés, avagy minden ami férfitöbblettel vagy nőhiánnyal kapcsolatos társadalmi probléma.
jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

“ A versenyképtelen ember az, aki a saját, agyament teóriáira lát bizonyítékot minden sz.rban.”


A férfitöbblet nem teória. Egész egyszerűen sima biológia, hogy több férfi születik mint nő. És a nemek aránya csak 40 év kor körül egyenlőtődnek ki mivel a férfiak hamarabb halnak.


60 év körül már több a nő valóban de az incelproblémát illetően ennek nincs jelentősége mivel az incelek a 18-40 éves korosztályba tartoznak.

jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, elég szánalmas pasika lehetsz, ha már csak a filippino bevandorlo vendegmunkas nők jelentenek reményt számodra.
jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%

29


Igen hisz nem tud megfelelni az európai nők egyre nevetségesebb igényeinek. Igények amelyeket mire fel támasztanak a nők?

jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!