Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban kell reálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban kell reálisan elengedni hogy az ember megtalálja a társát akivel utána később családot alapíthat? 37 éves férfi vagyok. Hány évem van még hátra, reálisan? Vagy ez a hajó már elúszott?

Figyelt kérdés

jan. 12. 05:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

20-as: magyarul olyantól lett gyereked akibe nem vagy szerelmes, nem is voltál, és csak a magasabb anyagi státusz miatt választottad?


Hát nem lennék a pasi helyében.


Na ha ez az ára akkor inkább ne legyen családom. Ilyen kompromisszumot nem kötök, tudjuk hogy ennek az a vége hogy a nő a végén kiforgatja a férfit a vagyonából.

jan. 12. 07:32
 22/74 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem erről beszélek. Nem anyagiakról. Hanem arról, hogy két ember beéri a másikkal, nem a szerelmet keresik, "elég" (sőt szerintem fontosabb is) a tisztelet és a szimpátia, valamint a közös célok, mint az, hogy kontrollvesztve szerelmesek legyenek.


Ha te szerelmet akarsz hajkurászni, azt is lehet, arra elverhetsz még jó sok évet. Viszont a családalapítás tudatos döntés, nem rángató érzelmeken alapul. Ezt a legtöbb ember nem fogja fel.

jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
De amúgy mennyire keresed a megfelelõt?
jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 Leclerc ***** válasza:
62%

Gyereket már nem vállalnék ilyen korban, az már elment ha normálisan nevelni is akartad volna.

Kapcsolatod még lehet, de erősen szűrni kell, hogy mik a reális igényeid. Eddig ugyanis okkal nem volt senkid.

jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
54%

21

Nem! Azt mondtam, hogy szeretem, de nem szerelemmel. Tisztelem, becsulom, jó apa.l, jó férj, jó vele a szex is, mindent megtesz értünk.

Anyagiak: én 750 keresek, ő 1.1M.et De nekem 5 év kiesett, így nem túl fer összehasonlitani kettőnk fizetését. És, (ha eddig nem tudtad volna) ha gyereket vállaltok, akkor a nő fizetése kiesik 2-2.5 évre/gyerek, vagyis ebben az időben, neked kell eltartani 3otokat. Szóval jah, fontosak az anyagiak! És mondok még valamit: Ha egy nő szül, az a HATALMAS rózsaszín szerelem, amugy is elmulik a férfi felé és átalakul azzá, amit ennél a kapcsolatnál én az elejétől fogva érzek...,

jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
72%

22

Na ez az! Rengeteg ember nem fogja fel, amit leírok a 21es kommentben....exembe "lángoló" szerelemmel voltam belezúgva, de nagyon szerettem volna gyereket, ő meg egyszerüen kevesett keresett! És ezért inkább szakitottam vele. Most sokkal boldogabb vagyok. Mégcsak másikkal való "beérésnek" sem mondanám. 6 éve vsgyunk együtt, de még mindig azt érzem, hogy végre egy IGAZI férfi, aki képes eltartani egy családot megfelelő szinvonalon, aki tisztel, egyenrangu félként kezel... Lehet keresni a szerelmet, de ne várd, hogy az pl. anyának is jó lesz biztosan...

jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
49%
Én férfival 35+ felett semmi pénzért nem vállalnék gyermeket. Amikor a gyerek felnőtt lesz, pl. 20 éves az apja 55+ éves lesz. 35 éves koráig még na elfogadható, de idős attól följebb, hogy a gyermekének ha szüksége lenne rá segítsen ahogyan illik.
jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
Kérdező, minek erről kérdést kiirni? Ha itt azt mondják idegenek, hogy lefott a kávé, akkor feladod? Próbálkozz, aztán majd kiderul. Ezt senki sem tudja megmondani .
jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:

28-as: nem adom fel de azért perspektívát adnak a válaszadók hogy kicsi az esély. Nyilván lesz az a pont amikor 100%-ban elengedem, de szerintem még nem jött el ez a pont. Meg amúgy is, ez egy közös döntés lenne, egyedül hiába tervezgetek bármit is.

Viszont szomorú látni némelyik nő válaszát, ez is eléggé óvatosságra int, nem akarok se spermadonor se eltartó lenni, nem ezért szeretnék majd a társammal családot, hanem inkább egyfajta életcélnak 40-80 között szerintem szép ha az embernek nem csak az idős és majd később haldokló szülei vannak, hanem van aki tovább él, és látjuk magunkat benne miközben mi öregszünk. Szerintem ez egy szép dolog. Szebb mint látni a magányos nénikéket bácsikákat kutyával, macskával vagy a kocsmában a lerészegedett alkeszeket. De annál is szebb mint a csücsörítő plasztikázott milfeket nézni...

jan. 12. 08:32
 30/74 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, nősülj!
jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!